Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > 10g Fiber Media Converter > 10G SFP Fiber Media Converter

10G SFP Fiber Media Converter

10G SFP Fiber Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-XG110

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Ethernet Switch

    ports: ≦ 8

    Overdrachtssnelheid: anders

    Rate: 10 G

    Port: SFP

    Warranty: 3 Years

    Working Temperature: -20-70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

N-net 10G SFP Fiber Media Converter

NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G-vezelmediaconverter zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G, biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor verschillende toepassingen en kan worden toegepast volgens uw ideale netwerktopologie. ondersteunt verschillende interfaces zoals UTP, SFP, SFP +, XFP enz. Al deze interfaces zijn ontwikkeld ter ondersteuning van de protocollen zoals 100Base-Tx, 1000Base-T, 10GBase-T en 10GBase-LR, 10GBase-SR, waardoor uw netwerk completer en solide.

10G Unmanaged Ethernet Media Converter- functies


  1. Gediversifieerde interfaces, waaronder SFP +, RJ45 en XFP.
  2. Ondersteunt 3R-prestaties (Re-generation, Re-Timing, Re-shaping) voor uitbreiding van de dekking van netwerkkabels
  3. Ondersteunt Jumbo Frame
  4. Zorg voor een betrouwbare langeafstandsverbinding.
  5. Compact ontwerp, plug and play.


10G Fiber Optic Media Converter Specificaties


Parameter

Specifications

Connector

LC, SFP+ and XFP interface( optional)

Traffic Format

10 Gigabit Ethernet LAN(10.3125Gbps)

Standard

IEEE 802.3ae 10GBase-LR

IEEE 802.3ae 10GBase-SR

IEEE 802.3an 10GBase-T

IEEE 802.3ab 1000Base-T

IEEE 802.3z  1000Base-x

Jumbo Frame

9KB

Conversion means

L1 Pass-Through mode

Wavelength

SM:9/125μm

MM:50/125μm OC3

Transmission distance

Fiber port : Multi-mode Max to 260m,Single-mode Max to 40Km

UTP port: Category-6A twisted pairs Max to 100m

Indications

LED (Power, TPLink, FXLink, TX, RX, P-IN)

Power Input

Internal power supply: AC220V 

Power Consumption

<7W

Dimensions

Card:112.8 x 77.2 x 23mm ( D x W x H) ,

Standalone: 156 x 128x 32mm ( D x W x H)

Operating temperature

 -10~55ºC

Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

10G onbeheerde Ethernet Media Converter- toepassing


10G media converter



Product Categorie : Media Converter > 10g Fiber Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong