Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > 10g Fiber Media Converter > 10G XFP naar XFP 3R Repeater

10G XFP naar XFP 3R Repeater

10G XFP naar XFP 3R Repeater

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-XG002

    Overdrachtssnelheid: anders

    ports: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: 220V

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

    Weight: 0.16kg

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net 10G XFP naar XFP 3R Repeater

NT-XG002 Fibre Media Converter verbindt transparant 10 Gigabit Ethernet-verbindingen via multimode of single-mode glasvezel. Elke Fibre Optic Converter wordt geleverd met twee inplugbare transceiverpoorten voor XFP naar XFP, de NT-XG002 ondersteunt bovendien 10/100/1000/10000 snelheidsconversie.

XFP naar XFP conversie wordt bereikt door XFP fiber transceivers in te voegen die multimode en single-mode fiber ondersteunen, inclusief CWDM / DWDM golflengtes.

De lege transceiverpoorten op de NT-XG002 Fibre Optic Media Converter zorgen voor flexibele netwerkconfiguraties om aan elke vereiste te voldoen met behulp van een verscheidenheid aan 10G-transceivers geleverd door N-net of andere fabrikanten.



10G Fiber Media Converter-functies



  1. 3R Repeater
  2. Ondersteuning Jumbo Frame
  3. Transparante transmissie en zeer lage vertraging
  4. Ondersteuning ITUT voorgeschreven DWDM / CWDM golflengte
  5. Ondersteuning van DMI-functie voor SFP + / XFP-glasvezelmodule
  6. Ondersteuning PRBS31 Pattern Generator en Checker-functie
  7. Ondersteuning Loopback testfunctie
  8. Ondersteuning van hot-plugging
  9. Volledig status led-display
  10. Makkelijke installatie



Staat van verpakking van kleine vezelmedia-omzetter


10G repeater


Ethernet Converter Specificaties


 Parameter

 Specifications

Equipment function

3R Repeater

Transmission Speed

10Gb/s ( 9.95Gb/s-11.35Gb/s )

Protocols

IEEE802.3ae

Access Type

10G LAN/ 10G WAN

Interface Type

A Type: SFP+ To/From SFP+

B Type: SFP+ To/From XFP

C Type: XFP To/From XFP

Transmission Distance

SFP+ module: Up to 80Km

XFP module: Up to 80Km

Maximum Packet

Forwarding Rate

14,880,950/S

Network information

•  SFP+ or XFP fiber module detection

•  Link status detector

•  Enable/Disabled Loopback test function

•  Enable/Disable PRBS Generator and checker function

•  Rate select ( 10Gbase-Lan or Wan )

Power requirement

AC 100V~240V or DC -40~50V

Power consumption: ≤6W

Work Environment

Operating Temp: 0~ +50 ℃

Storage Temp: -10~ +70 ℃

Humidity: 5%~90% ( non-condensing )

Dimension

Standalone : 156mm ( W ) × 128mm ( D ) × 32mm ( H )


Bestelinformatie vezelconverter


Model

Description

T-XG002

10G XFP to XFP standalone

T-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

T-XG011

10G XFP to SFP+ standalone

Product Categorie : Media Converter > 10g Fiber Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong