Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > 10g Fiber Media Converter > 10G SFP naar SFP 3R-repeater

10G SFP naar SFP 3R-repeater

10G SFP naar SFP 3R-repeater

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-XG020

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: anders

    ports: ≦ 8

    10G: -20~70℃

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving


Overzicht

Op het Gb-niveau kunnen ontwerpers het signaal niet simpelweg versterken om het signaalverliesprobleem op te lossen, omdat dit het stroomverbruik zal verhogen en het oogdiagram zal sluiten.

T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-series zijn 10G SFP naar SFP 3R-repeater, functioneren als glasvezelmodusomvormer of vezelrepeater voor verzending over lange afstanden. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden toegepast in telecommunicatieruimte, R & D-laboratorium, datacenter etc.

Kenmerken

3R-repeater

Ondersteuning Jumbo Frame

Transparante transmissie en zeer lage vertraging

Ondersteuning ITUT voorgeschreven DWDM / CWDM-golflengte

Ondersteuning DMI-functie voor SFP + / XFP-glasvezelmodule

Ondersteuning PRBS31 Pattern Generator en Checker-functie

Ondersteuning Loopback-testfunctie

Ondersteuning voor hot plugging

Full State Led-scherm

Makkelijke installatie


Staat van verpakking

10G repeater


Specificaties


 Parameter

 Specifications

Equipment function

3R Repeater

Transmission Speed

10Gb/s ( 9.95Gb/s-11.35Gb/s )

Protocols

IEEE802.3ae

Access Type

10G LAN/ 10G WAN

Interface Type

A Type: SFP+ To/From SFP+

B Type: SFP+ To/From XFP

C Type: XFP To/From XFP

Transmission Distance

SFP+ module: Up to 80Km

XFP module: Up to 80Km

Maximum Packet

Forwarding Rate

14,880,950/S

Network information

•  SFP+ or XFP fiber module detection

•  Link status detector

•  Enable/Disabled Loopback test function

•  Enable/Disable PRBS Generator and checker function

•  Rate select ( 10Gbase-Lan or Wan )

Power requirement

AC 100V~240V or DC -40~50V

Power consumption: ≤6W

Work Environment

Operating Temp: 0~ +50 ℃

Storage Temp: -10~ +70 ℃

Humidity: 5%~90% ( non-condensing )

Dimension

Standalone : 156mm ( W ) × 128mm ( D ) × 32mm ( H )


order informatie

Model

Description

T-XG002

10G XFP to XFP standalone

T-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

T-XG011

10G XFP to SFP+ standalone


Product Categorie : Media Converter > 10g Fiber Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong