Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > 10g Fiber Media Converter > 10G XFP naar SFP 3R-repeater

10G XFP naar SFP 3R-repeater

10G XFP naar SFP 3R-repeater

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-XG011

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: anders

    ports: ≦ 8

    10G: -20~70℃

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

Overzicht

Om transmissie-interferentie en -verlies te voorkomen, wordt een equalizer in het zendontvangersysteem geplaatst. Na egalisatiecorrectie kunnen de systeemkenmerken worden gecorrigeerd en gecompenseerd om de impact van intersymboolinterferentie te verminderen, zodat het zich kan aanpassen aan de willekeurige veranderingen van het kanaal.

T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-series zijn 10G XFP naar SFP + 3R-repeater, functioneren als fiber-mode converter of fiber-repeater voor transmissie over lange afstanden. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden toegepast in telecommunicatieruimte, R & D-laboratorium, datacenter etc.

Kenmerken

3R-repeater

Ondersteuning Jumbo Frame

Transparante transmissie en zeer lage vertraging

Ondersteuning ITUT voorgeschreven DWDM / CWDM-golflengte

Ondersteuning DMI-functie voor SFP + / XFP-glasvezelmodule

Ondersteuning PRBS31 Pattern Generator en Checker-functie

Ondersteuning Loopback-testfunctie

Ondersteuning voor hot plugging

Full State Led-scherm

Makkelijke installatie


Staat van verpakking

10G repeater


Specificaties


 Parameter

 Specifications

Equipment function

3R Repeater

Transmission Speed

10Gb/s ( 9.95Gb/s-11.35Gb/s )

Protocols

IEEE802.3ae

Access Type

10G LAN/ 10G WAN

Interface Type

A Type: SFP+ To/From SFP+

B Type: SFP+ To/From XFP

C Type: XFP To/From XFP

Transmission Distance

SFP+ module: Up to 80Km

XFP module: Up to 80Km

Maximum Packet

Forwarding Rate

14,880,950/S

Network information

•  SFP+ or XFP fiber module detection

•  Link status detector

•  Enable/Disabled Loopback test function

•  Enable/Disable PRBS Generator and checker function

•  Rate select ( 10Gbase-Lan or Wan )

Power requirement

AC 100V~240V or DC -40~50V

Power consumption: ≤6W

Work Environment

Operating Temp: 0~ +50 ℃

Storage Temp: -10~ +70 ℃

Humidity: 5%~90% ( non-condensing )

Dimension

Standalone : 156mm ( W ) × 128mm ( D ) × 32mm ( H )


order informatie

Model

Description

T-XG002

10G XFP to XFP standalone

T-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

T-XG011

10G XFP to SFP+ standalone

Product Categorie : Media Converter > 10g Fiber Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong