http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media converter chassis > 16 slots Media Converter Chassis > Media Converter chassis 16 slots Fiber

Media Converter chassis 16 slots Fiber

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF
    Min. orde: 1 Bag/Bags
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-R16-2A

Communicatie modus: anders

Type: Optische schakelaar

Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

ports: 16

Ethernet Port QTY: 16

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Additional Info

verpakkingen: Karton

produktiviteit: 500pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 2000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517709000

Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Media Converter chassis 16 slots vezel


NT-R16SN is 2U hoog 19-inch rack, 17slot modulair mediaconverterschassis met redundante voeding en alle hot-swapplugontwerpen.
Media Converter Chassis 16 Slot biedt 16 slots aan de voorkant voor mediaconvertor modulaire installatie en 1 slot aan de achterzijde voor beheerde kaart of cascadekaart.
Media Converter Chassis 16 Slot biedt een mediaconvertorinstallatie met hoge dichtheid in bedrijven of centrale kantoren.
Media Converter Chassis 16 Slot vermindert niet alleen het aantal kabelbinders en vereenvoudigt de structuur, maar vergemakkelijkt ook eenvoudig beheer en onderhoud.


Media Converter Chassis Fibre- eigenschappen


  1. De configuratie van de actieve / standby-voeding zorgt voor een ononderbroken werking van het systeem
  2. Voorzie twee redundante voedingen (AC 220V en DC 48V), zodat het systeem onder veel bedrijfsomgevingen kan werken
  3. Ondersteuning van gelijktijdige werking van verschillende modulaire mediacompressoren van het modulaire type met verschillende snelheden, wat de systeemaanpassing aanzienlijk verbetert
  4. Elke kaart ondersteunt hot swapping
  5. Compatibel met 102SN, 103SN, 104SN-serie in een chassis

16 slots Chassis voor Media Converter- specificaties

 Parameter

 Specifications

  Number of slots

17

  Structure

2U rack

  MAX power consumption

65W

  LED indication

POWER (power supply)

  Power configuration

Single power supply; or Dual power supply for Redundant mode

  Power output

DC 5V16A

  Power supply

AC Voltage : AC 110~265V 50/60Hz

DC Voltage : DC 36~72V

  Ripple

<100mv

  Operating temperature

-10~55ºC

  Operating humidity

5%~90% non-condensing

  Storage temperature

-40~70ºC

  Storege humidity

5% ~ 90% non-condensing

  Dimensions

423mm (W)×286mm (D)×91 mm (H) 


Media Converter chassis 16 slots applicatie


chassis 16

Product Categorie : Media converter chassis > 16 slots Media Converter Chassis

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier