Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

10g Xfp Naar Sfp 3r Repeater - fabrikant, fabriek, leverancier uit China

(Totaal 22 Producten voor 10g Xfp Naar Sfp 3r Repeater)

  • 10G XFP naar SFP 3R repeater

    10G XFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G XFP naar SFP + 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

    contact opnemen

  • 4 SFP + L2 + Managed 48 Ports Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + Managed 48 Ports Gigabit Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + Beheerde 48-poorten Gigabit-switch met 4 SFP + slots NT-50MG48T4XGF is een L2 + managed switch met 48 poorten 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 10G SFP + slots met modulaire ventilatoren en voedingen voor een architectuur met hoge beschikbaarheid. Deze Ethernet-switch bevat de Standard Image (SI)...

    contact opnemen

  • 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Papieren verpakking, 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF is een L2 + beheersbare switch met 48 10/100 / 1000M base-T-poorten en 4 10G uplink SFP + -poorten. Deze Ethernet-switch is uitgerust met een complete reeks L2-functies, waaronder IGMP-snooping, port mirroring, Spanning Tree Protocol (STP) en Link...

    contact opnemen

  • 10G 48 poorten Managed Ethernet Switch

    10G 48 poorten Managed Ethernet Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G 48 poorten Managed Ethernet Switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten, met meerlagige uitwisselingscapaciteit en doorstuurmogelijkheden van de draadsnelheid. Gebruikers kunnen de functies van schakelen instellen via het web, CLI, TELNET,...

    contact opnemen

  • XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 19 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater De XFP naar SFP 10G 3R Repeater zijn 10G fiber to fiber 3R repeater en transponders. Gebaseerd op een aantal van 10 Gigabit Fiber-standaarden, ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + glasvezelverbindingen. XFP naar SFP 10G 3R Repeater- transponders...

    contact opnemen

  • RS485 / RS422 / RS232 serieel naar ethernet converter

    RS485 / RS422 / RS232 serieel naar ethernet converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht RS232 / 485/422 seriële naar Ethernet-server is een Ethernet TCP / IP-protocol conforme bidirectionele conversietransmissieapparatuur, die traditionele seriële naar netwerkcommunicatie verandert, kan via software rechtstreeks toegang krijgen tot de seriële netwerkapparaten. Compact ontworpen, duurzame,...

    contact opnemen

  • Snelle Ethernet naar UTP draadconvertor

    Snelle Ethernet naar UTP draadconvertor

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 20 paar / CTN

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast Ethernet naar UTP-draad N-net NT-ENU4100 Ethernet en power over UTP kabel converter is een 100M Ethernet-extender die via UTP-draden met 4 RJ45-poorten en 1 UTP-poort wordt overgedragen. Deze UTP Ethernet Converter wordt gebruikt in 2 paren en ondersteunt power over ethernet-functie PoE (15,4 W) en POE +...

    contact opnemen

  • 10G SFP Fiber Media Converter

    10G SFP Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G SFP Fiber Media Converter NT-XG110 / NT-XG101 serie 10G glasvezel mediaconvertor zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de gevarieerde snelheden van 1.000 Mbps en 10G, biedt N-net zelfstandige 10G-mediaconvertorproducten voor verschillende...

    contact opnemen

  • 24 SFP-poorten Managed Ethernet Switch

    24 SFP-poorten Managed Ethernet Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 SFP-poorten Managed Ethernet Switch NT-35M24F4GC Ethernet-switch is een krachtige, door L2 beheerde switch voor netwerkbeheer. Gebaseerd op industriële netwerkspecifieke switching-chip als kern, is de belangrijkste toepassing ondersteuning voor Ethernet-tweelaagsuitwisseling voor de bouw van het...

    contact opnemen

  • L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch

    L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch NT-35MG24F4GC is een L2 + beheersbare Ethernet-switch met 24 gigabit SFP downlink-poorten en 4 gigabit combo-poorten.De transmissieafstand van deze gigabit-switch kan worden uitgebreid van 550 meter tot 2 kilometer (multi-mode fiber) en tot 10/20 / 30/40/50/70/120...

    contact opnemen

  • Snelle Coax naar Ethernet Converter

    Snelle Coax naar Ethernet Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 20 paar / CTN

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast Coax naar Ethernet Converter NT-EP1100 snel coax naar Ethernet converter beschikt over 1 RJ45- poort en 1 BNC- poort met een compacte metalen behuizing. Deze Ethernet over coax-omzetter ondersteunt 10/100 Base-T Ethernet voor overdracht via coaxkabel.

    contact opnemen

  • 10G XFP naar XFP 3R Repeater

    10G XFP naar XFP 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP naar XFP 3R Repeater NT-XG002 Fibre Media Converter verbindt transparant 10 Gigabit Ethernet-verbindingen via multimode of single-mode glasvezel. Elke Fibre Optic Converter wordt geleverd met twee inplugbare transceiverpoorten voor XFP naar XFP, de NT-XG002 ondersteunt bovendien 10/100/1000/10000...

    contact opnemen

  • Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 3-poorts mediaconvertor met de 2-poorts redundante modus. 10/100 / 1000M Media Converter biedt minder dan 10 ms redundantie van de link voor zeer kritieke Ethernet-toepassingen. De redundante modus ondersteunt de...

    contact opnemen

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G SFP naar SFP 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

    contact opnemen

  • vezelmedia-omzetter 10g

    vezelmedia-omzetter 10g

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Een van de belangrijkste toepassingen is het aansluiten van eigen transceiverapparatuur op CWDM of DWDM wanneer deze 'gekleurde' optische modules niet beschikbaar zijn voor de eigen apparatuur. 10G glasvezelmediaconvertor Met full duplex draadsnelheid doorstuurmogelijkheden tussen de 2...

    contact opnemen

  • Industriële vezel naar Ethernet PoE Media Converter

    Industriële vezel naar Ethernet PoE Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De N-net NT-IN112 industriële Fast Ethernet POE Switch- serie is 10 / 100Base-TX tot 100Base-FX industriële Fast Ethernet Media Converter met enkele vezelpoort en 2 koperen poorten. De converters kunnen de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km verlengen via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan...

    contact opnemen

  • 10-100 PoE Industriële ethernet-naar-vezel-omzetter

    10-100 PoE Industriële ethernet-naar-vezel-omzetter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De N-net NT-IN111 industriële snelle POE Media Converter-serie is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX industriële media-omzetter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een 10M- of 100M-applicatie. NT-IN111 Industrial Media Converter-...

    contact opnemen

  • Industriële 10 / 100M Ethernet naar Fiber PoE Ethernet-switch

    Industriële 10 / 100M Ethernet naar Fiber PoE Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De N-net NT-IN124 industriële switch is een onbeheerde 2-vezel POE-switch met 6 poorten. Het ondersteunt 4-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X. NT-IN124 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die geschikt is voor DIN-rail of paneelmontage voor efficiënt...

    contact opnemen

  • 10G interne glasvezelconverter

    10G interne glasvezelconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G interne glasvezelconverter NT-XG101 / XG110-series verbinden glasvezel met koper 10 Gbps Ethernet, functioneren als vezel-naar-koper mediaconvertor voor langeafstandstransmissie. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN), die kan worden toegepast in telecommunicatieruimte, R &...

    contact opnemen

  • 10G XFP Port Media Converter

    10G XFP Port Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G XFP-poort 10G glasvezelmediaconverter onbeheerd zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor...

    contact opnemen

  • 2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie

    2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie

    • merk: N-net

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie De N-net NT-IN121BF is een 2FX naar 1Tx Industrial Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie. Het ondersteunt de dip-functie, na het inschakelen van de dip-switch, terwijl een fiber-poort kapot gaat, kan deze automatisch overschakelen...

    contact opnemen

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    1. Overzicht De NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serie zijn 10G vezel tot vezel 3R repeater en transponders. Op basis van een aantal 10 Gigabit Fiber-normen ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + -vezelverbindingen. De transponders zijn protocol transparant, waardoor 3R...

    contact opnemen

ZEND ONS EEN BERICHT

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com