Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Thuis > Product List > 3r Repeater 10g (Totaal 11 Producten voor 3r Repeater 10g)

3r Repeater 10g

Alle producten

  • XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 19 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater De XFP naar SFP 10G 3R Repeater zijn 10G fiber to fiber 3R repeater en transponders. Op basis van een aantal 10 Gigabit Fibre-standaarden ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + glasvezelverbindingen. XFP naar SFP 10G 3R Repeater- transponders zijn...

  • 10G XFP naar SFP 3R repeater

    10G XFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G XFP naar SFP + 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G SFP naar SFP 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

  • vezelmedia-omzetter 10g

    vezelmedia-omzetter 10g

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht Een van de belangrijkste toepassingen is het aansluiten van eigen transceiverapparatuur op CWDM of DWDM wanneer deze 'gekleurde' optische modules niet beschikbaar zijn voor de eigen apparatuur. 10G glasvezelmediaconvertor Met full duplex draadsnelheid doorstuurmogelijkheden tussen de 2...

  • 10G interne glasvezelconverter

    10G interne glasvezelconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    N-net 10G interne glasvezelconverter NT-XG101 / XG110-series verbinden glasvezel met koper 10 Gbps Ethernet, functioneren als vezel-naar-koper mediaconvertor voor langeafstandstransmissie. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN), die kan worden toegepast in telecommunicatieruimte, R &...

  • 10G XFP Port Media Converter

    10G XFP Port Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G XFP-poort 10G glasvezelmediaconverter onbeheerd zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor...

  • 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Papieren pakket, 4 stuks per Cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    N-net 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF is een L2 + beheersbare switch met 48 10/100 / 1000M base-T-poorten en 4 10G uplink SFP + -poorten. Deze Ethernet-switch is uitgerust met een complete reeks L2-functies, waaronder IGMP-snooping, poortspiegeling, Spanning Tree Protocol (STP) en...

  • 10G 48-poorten Managed Ethernet-switch

    10G 48-poorten Managed Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 10G 48-poorten Beheerde Ethernet-switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten, met meerlaagse uitwisselingscapaciteit en mogelijkheden voor het doorsturen van draadsnelheden. Gebruikers kunnen de functies van schakelen instellen via Web, CLI,...

  • 10G SFP Fiber Media Converter

    10G SFP Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    N-net 10G SFP Fiber Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G-vezelmediaconverter zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G, biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor verschillende toepassingen en...

  • 10G XFP naar XFP 3R-repeater

    10G XFP naar XFP 3R-repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 10G XFP naar XFP 3R-repeater NT-XG002 Fiber Media Converter verbindt op transparante wijze verbindingen van 10 Gigabit Ethernet via multimode of single-mode glasvezel. Elke glasvezel-converter wordt geleverd met twee inplugbare transceiverpoorten voor XFP naar XFP. De NT-XG002 ondersteunt bovendien...

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    1. Overzicht De NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serie zijn 10G vezel tot vezel 3R repeater en transponders. Op basis van een aantal 10 Gigabit Fiber-normen ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + -vezelverbindingen. De transponders zijn protocol transparant, waardoor 3R...

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com