Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Cvi Fiber Video Converter - fabrikant, fabriek, leverancier uit China

(Totaal 24 Producten voor Cvi Fiber Video Converter)

  • 2 poorten Industriële full gigabit PoE Media-converter

    2 poorten Industriële full gigabit PoE Media-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Omschrijving De NIE6011PG is een 2-poorts industriële volledige gigabit PoE-mediaconverter die tot 1 * 10/100 / 1000M PoE-poort en 1 * 1000M SFP-slot ondersteunt. Het ondersteunt relaisalarm voor uitschakelen, netwerk verbroken en PoE uit. Het heeft de kenmerken van betrouwbaar werk, sterk en duurzaam, hoge...

    contact opnemen

  • Fast Ethernet naar UTP Wire Converter

    Fast Ethernet naar UTP Wire Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 20 paren / CTN

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast Ethernet naar UTP-draad Passieve EOC-transmissietechnologie is om de kenmerken van kabel-tv-signaaloverdracht in het frequentiebereik van 111 ~ 860 MHz te gebruiken, basisband-datasignaaloverdracht in het frequentiebereik van 0 ~ 20 MHz, met behulp van twee / vier conversie, hoog / laagdoorlaatfiltering en...

    contact opnemen

  • 4 poorten Ethernet via UTP-kabelconverter

    4 poorten Ethernet via UTP-kabelconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 20 paren / CTN

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 4 poorten Ethernet via UTP-kabelconverter EOC (EthernetOverCOAX) kan hoofdzakelijk worden onderverdeeld in twee typen: basisbandtransmissie en modulatie-transmissietoepassing, die kan worden onderverdeeld in vele specifieke standaard / niet-standaardtechnologieën. De specifieke classificatie van...

    contact opnemen

  • Onbeheerde Fast Fiber Ethernet-switch

    Onbeheerde Fast Fiber Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Unmanaged Fast Fiber Ethernet-switch NT-1700 Ethernet-switch is een Ethernet-switch met 1x10 / 100M fiber uplink-poort en 7 Ethernet downlink-poorten zonder power over Ethernet-functie. Deze glasvezelschakelaar biedt een betrouwbaar netwerk voor bedrijven om grote gegevensbestanden en multimedia-informatie uit...

    contact opnemen

  • Industriële PoE Media Converter voor glasvezel naar Ethernet

    Industriële PoE Media Converter voor glasvezel naar Ethernet

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Onderhandelingsmethode Er zijn twee manieren voor poortaggregatie: de ene is handmatig en de andere is automatische onderhandeling. De handmatige methode is heel eenvoudig, stel de modus van beide uiteinden van de poortlidlink in op "aan". Het opdrachtformaat is: De N-net NT-IN112 Industrial Fast...

    contact opnemen

  • Industriële glasvezel naar koper 10 / 100M PoE-mediaconverter

    Industriële glasvezel naar koper 10 / 100M PoE-mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht (2) VLAN-trunkingprotocol: Er zijn twee soorten VLAN-trunkingprotocollen: De N-net NT-IN122 Industrial Ethernet Switch serie is 2-poorts industriële Fast Ethernet Redundante Media Converter die conversie t ween single-poorts 10 / 100Base-TX en dual-port 100Base-FX ondersteunt. ISL (Inter-Switch Link): ISL is...

    contact opnemen

  • Industriële vezelredundantie PoE Fast Media Converter

    Industriële vezelredundantie PoE Fast Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Kanaaltechnologie De switchkanaaltechnologie is om meerdere poorten van de switch te bundelen, dat wil zeggen de aggregatie van de poorten. De N-net NT-IN121 industriële Ethernet-switch-serie is een 3-poorts industriële Fast Ethernet redundante mediaconverter die conversie ondersteunt tussen 10 / 100Base-TX...

    contact opnemen

  • RS485 / 232/422 Industriële Fast Ethernet PoE Media Converter

    RS485 / 232/422 Industriële Fast Ethernet PoE Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht VLAN-bewerking Virtual Lan is een virtueel logisch netwerk. De switch kan via VLAN-instellingen in meerdere logische netwerken worden verdeeld. Dit isoleert het uitzenddomein. Switches met drielaagse modules kunnen routing tussen VLAN's implementeren. De N-net NT-IN114D industriële Fast Ethernet POE...

    contact opnemen

  • 10-100 PoE industriële Ethernet-naar-glasvezel-converter

    10-100 PoE industriële Ethernet-naar-glasvezel-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Met de vooruitgang van netwerktechnologie, zullen vele gelegenheden glasvezelzendontvangers nodig hebben voor transmissie over lange afstanden, zodat er nu veel buitenlandse en binnenlandse fabrikanten van glasvezelzendontvangers zijn, en de productlijn is ook erg rijk. De N-net NT-IN111 Industrial Fast POE...

    contact opnemen

  • Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht · Twisted pair tot 100 meter lang, multimode glasvezel tot 2 kilometer (full duplex); De N-net NT-IN321-2 is een industriële Gigabit Ethernet-switch met 2Fiber-poort en 1RJ45-poort, met glasvezelredundantie die kan worden toegepast op de uiterste randen van uw netwerk. · 6 LED-indicatoren: Power, TX 100, TX...

    contact opnemen

  • 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch van industriële kwaliteit

    1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch van industriële kwaliteit

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Door de verschillende gebruikte optische vezels is de transmissieafstand van de transceiver voor optische vezels ook anders. Door de relatief korte transmissieafstand van de multimode glasvezel kan deze slechts een afstand van 2 kilometer tot 5 kilometer afleggen. De N-net NT-IN312S-20 is een industriële...

    contact opnemen

  • industriële 2 RJ45-poorten mediaconverter

    industriële 2 RJ45-poorten mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht -Single kanaal mediaconvertor tussen 10BASE-T / 100Base-TX en 100Base-FX-MT-RJ of SC-interface -Automatische aanpassing van de twisted pair poortsnelheid en duplexmodus NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet Switch serie zijn 2-poorts 10/100 / 1000Base-TX te 1000Base-SX / LX Industrial Fiber Converter. Het...

    contact opnemen

  • 3-poorts industriële Fast Ethernet redundante mediaconverter

    3-poorts industriële Fast Ethernet redundante mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Industriële Fast Ethernet POE-switch De switch van de vierde laag heeft een algemene naam in de branche die "toepassingsschakelaar" wordt genoemd, de bekendere zijn als volgt: De NT-IN121-serie is een industriële Fast Ethernet POE-switch die conversie ondersteunt tussen 10 / 100Base-TX met één poort en...

    contact opnemen

  • Data-industriële mediaconverter met lage snelheid

    Data-industriële mediaconverter met lage snelheid

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Industrial Fast Ethernet PoE-switch Overzicht De vierde laag van het OSI-netwerkreferentiemodel is de transportlaag. De transportlaag is verantwoordelijk voor end-to-end communicatie, dat wil zeggen gecoördineerde communicatie tussen de netwerkbron en het doelsysteem. De NT-IN111D is een industriële Fast Ethernet...

    contact opnemen

  • Data fiber switch met lage snelheid

    Data fiber switch met lage snelheid

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht 2. Hoge communicatiegraad De NT-IN114D industriële Fast Ethernet Switch-serie is een industriële Fast Ethernet-switch met 4 10 / 100M UTP-poort met lage-snelheid datapoort. Het biedt 4 10 / 100Base-T-poorten, 3 datapoorten met lage snelheid en 1100FX-poort. 10. Fast Ethernet van 100 Mb / s begint op grote...

    contact opnemen

  • Snelle Ethernet Media Converter

    Snelle Ethernet Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast Ethernet Media Converter De XML-gegevens van een PROFInet-apparaat moeten de volgende gegevens bevatten: De NT-IN111-serie is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. ⑴ De naam en het ID-nummer van het PROFInet-apparaat; Het vergroot de transmissieafstand van het netwerk tot...

    contact opnemen

  • Unmanaged Industrial Fast Meida Converter

    Unmanaged Industrial Fast Meida Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht N-net NT-IN111D-2 is een onbeheerde industriële Fast Meida-converter met gegevens op lage snelheid. Dit product biedt flexibele en kostenbesparende oplossingen voor glasvezelverbindingen om netwerkverbindingen uit te breiden. Het is niet alleen een snelle mediaconvertor, maar ook een glasvezelmodus. Met...

    contact opnemen

  • Industriële Media Converter 10/100 / 1000M

    Industriële Media Converter 10/100 / 1000M

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De ontwikkeling van IEEE 802.3af omvat de inspanningen van veel bedrijfsexperts, waardoor de standaard ook in alle aspecten kan worden getest. NT-IN311-series zijn 10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX / LX industriële Gigabit Media Converter. De IEEE 802.3at-standaard is in 2005 geformuleerd en in 2009...

    contact opnemen

  • Indusrtial gigabit mediaconverter

    Indusrtial gigabit mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht POE is ook bekend als een lokaal netwerkgebaseerd voedingssysteem (POL, Power over LAN) of Active Ethernet (Active Ethernet), ook wel power over Ethernet genoemd, NT-IN311 Industriële Gigabit Media converter-series zijn 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX Indusrtial gigabit media converter. Het...

    contact opnemen

  • industriële gigabit POE-mediaconverter

    industriële gigabit POE-mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht POE power fiber transceiver, 10/100 / 1000M Ethernet voeding POE (PSE) fiber transceiver. NT-IN311 Industriële Gigabit POE Media Converter-series zijn 10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX / LX Industriële Gigabit Fiber Converter. Belangrijkste kenmerken: 10/100 / 1000Base-TX UTP 1000Base-FX...

    contact opnemen

  • Industriële snelle Ethernet-converter

    Industriële snelle Ethernet-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De converter bevat een PSE-controller met één poort, die PD-handtekeningdetectie en stroombewakingsfuncties biedt. NT-IN 312 Industrial Gigabit POE Media Converter-series zijn 2-poorts 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber Converter. Andere functies zijn onder meer...

    contact opnemen

  • 10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter

    10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter Met de toenemende vraag naar netwerkbeheer van apparatuur door operators, wordt aangenomen dat het netwerkbeheer van glasvezelzendontvangers steeds praktischer en intelligenter zal worden. NT3011 10/100/1000 Mbps adaptieve Gigabit Ethernet-mediaconverter maakt gebruik van...

    contact opnemen

  • Snelle Coax naar Ethernet-converter

    Snelle Coax naar Ethernet-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 20 paren / CTN

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast Coax naar Ethernet-converter EOC (Ethernet Over Cable) is een toegangstechnologie gebaseerd op het kabeltelevisie coaxiale kabelnetwerk dat gebruik maakt van het Ethernet-protocol. NT-EP1100 snel coax naar Ethernet-converter heeft 1 RJ45- poort en 1 BNC- poort met een compacte metalen behuizing. Het...

    contact opnemen

  • 10 / 100M Ethernet via 2-draads converter

    10 / 100M Ethernet via 2-draads converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10 / 100M Ethernet over 2-draads converter Het systeem kan voor elke gebruiker 10 Mbit / s full-duplex bandbreedte leveren. Passieve EOC-toegangstechnologie heeft een relatief kleine werklast voor de transformatie van het bestaande kabel-tv-netwerksysteem. Er is geen aanvullende actieve uitrusting vereist. Het...

    contact opnemen

ZEND ONS EEN BERICHT

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website