Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Thuis > Product List > Dual Band Signaal Repeater (Totaal 6 Producten voor Dual Band Signaal Repeater)

Dual Band Signaal Repeater

Alle producten

  • 10G XFP naar XFP 3R Repeater

    10G XFP naar XFP 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 10G XFP naar XFP 3R Repeater NT-XG002 Fibre Media Converter verbindt transparant 10 Gigabit Ethernet-verbindingen via multimode of single-mode glasvezel. Elke Fibre Optic Converter wordt geleverd met twee inplugbare transceiverpoorten voor XFP naar XFP, de NT-XG002 ondersteunt bovendien 10/100/1000/10000...

  • XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 19 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater De XFP naar SFP 10G 3R Repeater zijn 10G fiber to fiber 3R repeater en transponders. Gebaseerd op een aantal 10 Gigabit Fiber-standaarden, ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + glasvezelverbindingen. XFP naar SFP 10G 3R Repeater- transponders zijn...

  • 10 / 100M Media Converter Dual Fibre SC SM

    10 / 100M Media Converter Dual Fibre SC SM

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 10 / 100M Media Converter Dual Fiber SC SM NT-1100D, Media Converter, kan datatransmissie implementeren tussen elektrische signalen met twisted-pair en optische signalen die de twee soorten netwerkverbindingsmedia zijn. Fiber Converter kan de transmissieafstand uitbreiden tot 2 kilometer (multimodus) of 120...

  • 10G XFP naar SFP 3R repeater

    10G XFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G XFP naar SFP + 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G SFP naar SFP 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    1. Overzicht De NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serie zijn 10G vezel tot vezel 3R repeater en transponders. Op basis van een aantal 10 Gigabit Fiber-normen ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + -vezelverbindingen. De transponders zijn protocol transparant, waardoor 3R...

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com