Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Fiber Media Converter - fabrikant, fabriek, leverancier uit China

(Totaal 24 Producten voor Fiber Media Converter)

  • 10 / 100M externe PD Media Converter

    10 / 100M externe PD Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10 / 100M externe PD Media Converter NT-4500PD / NT-4500SPD is een soort PoE-glasvezelomvormer die voldoet aan de 802.3af-normen en die de DC 48V-voeding van de Ethernet-kabel kan krijgen. De TP-kabel kan de gegevens en de voeding gelijktijdig verzenden. 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX PoE-PD snelle...

    contact opnemen

  • Gigabit interne glasvezelconverter

    Gigabit interne glasvezelconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Gigabit interne glasvezelconverter NT-3011D / NT- S 3011D10 / 100 / 1000Mbps adaptieve Gigabit Ethernet-mediaconvertor gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Het voldoet aan de IEEE802.3-, IEEE802.3u-, IEEE802.3z- en IEEE802.3ab-normen. Momenteel ondersteunt het twee typen...

    contact opnemen

  • 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter NT-3200 is een gigabit-glasvezelconverter die 10/100 / 1000Base-TX naar 100 / 1000Base-FX Media Converter de eerste mediaconvertor in de markt is die 100 / 1000M auto-sensatie uitvoert op een glasvezel-poort, die de flexibiliteit verhoogt van het hele netwerk. Het voldoet...

    contact opnemen

  • 10G XFP Port Media Converter

    10G XFP Port Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G XFP-poort 10G glasvezelmediaconverter onbeheerd zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor...

    contact opnemen

  • Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

    Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Unmanaged Full 1000M Fiber Media Converter NT-S2100 maakt gebruik van schakeltechnologie. en ondersteunt: 1000Base-T en 1000Base-SX / LX. voldoet aan de IEEE802.3z- en IEEE802.3ab-normen, inter-converteert elektrische signalen van 1000Base-T twisted pairs met optische signalen van 1000Base-SX / LX, waardoor de...

    contact opnemen

  • 10G interne glasvezelconverter

    10G interne glasvezelconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G interne glasvezelconverter NT-XG101 / XG110-series verbinden glasvezel met koper 10 Gbps Ethernet, functioneren als vezel-naar-koper mediaconvertor voor langeafstandstransmissie. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN), die kan worden toegepast in telecommunicatieruimte, R &...

    contact opnemen

  • snelle Ethernet-glasvezelconverter

    snelle Ethernet-glasvezelconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN111 snelle Ethernet-vezel mediaconverterserie is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een 10M- of 100M-applicatie NT-IN111 snelle Ethernet-vezel...

    contact opnemen

  • Industriële snelle Ethernet-converter

    Industriële snelle Ethernet-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN 312 Industriële Gigabit POE Media Converter-series zijn 2-poorts 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX industriële gigabit glasvezelconverter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken bij een toepassing van 10M, 100M, 1000M....

    contact opnemen

  • industriële 2 RJ45-poorten mediaconvertor

    industriële 2 RJ45-poorten mediaconvertor

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN 312 Industriële Gigabit Ethernet-schakelseries zijn 2-poorts 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX industriële glasvezelconverter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken bij een toepassing van 10M, 100M, 1000M. NT-IN 312...

    contact opnemen

  • 14-slot fiber media converter chassis

    14-slot fiber media converter chassis

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-R14 kan stroom leveren voor het zelfstandige type mediaconvertor in de apparatuurruimte om kosten te besparen. Verschillende door ons bedrijf ontwikkelde typen module-mediaconvertor kunnen in dit rek worden geplaatst, waarvan het totale aantal slots maximaal 14 is. Het is voorzien van twee voedingen:...

    contact opnemen

  • Ethernet mediaconvertor 10 / 100M

    Ethernet mediaconvertor 10 / 100M

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Bag/Bags

    Overzicht NT-1200-serie zijn 10 / 100Mbps adaptieve snelle Ethernet optische mediaconvertor, met ingebouwde 2 poorten 10M / 100Mbps zelf-adaptieve schakelaar, die het 2 onafhankelijke 10Base-T of 100Base-TX twisted pair elektrisch signaal omzet met 100Base-FX optisch signaal . Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps...

    contact opnemen

  • vezelmedia-omzetter 10g

    vezelmedia-omzetter 10g

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Een van de belangrijkste toepassingen is het aansluiten van eigen transceiverapparatuur op CWDM of DWDM wanneer deze 'gekleurde' optische modules niet beschikbaar zijn voor de eigen apparatuur. 10G glasvezelmediaconvertor Met full duplex draadsnelheid doorstuurmogelijkheden tussen de 2...

    contact opnemen

  • Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 3-poorts mediaconvertor met de 2-poorts redundante modus. 10/100 / 1000M Media Converter biedt minder dan 10 ms redundantie van de link voor zeer kritieke Ethernet-toepassingen. De redundante modus ondersteunt de...

    contact opnemen

  • Standalone 10 / 100M Managed Fiber Media Converter

    Standalone 10 / 100M Managed Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Standalone 10 / 100M Managed Fiber Media Converter N-NET NT-LM105 ondersteunt Managed auto-negotiation en OAM-functies. Managed Media Converter kan duiken op afstand beheren via glasvezelconverters / schakelaars (die de IEEE802.3ah-standaard moeten ondersteunen). 1. Bied één Ethernet-poort, één 100BASE-FX.100BASE-SX /...

    contact opnemen

  • 10/100 / 1000M Standalone Fibre Media Converter

    10/100 / 1000M Standalone Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    10/100 / 1000M Standalone Fibre Media Converter N-net NT-LM106SFP is ontworpen voor gebruik met multi-mode / single-mode glasvezelkabel met behulp van de LC-Type connect. RJ45 naar SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiberis het netwerkcommunicatieapparaat dat een soepele netwerkupgrade realiseert zonder...

    contact opnemen

  • Beheerde Ethernet Fiber Media Converter

    Beheerde Ethernet Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Beheerde Ethernet Fiber Media Converter N-net NT-LM105, Managed Media Converter bevindt zich tussen een 10 / 100Base-Tx-segment en een 100Base-FX-segment. Media Converter Fiber To Ethernet is voornamelijk ontworpen voor grote, hogere snelheid / bandbreedte veeleisende werkgroepen die uitbreiding van het...

    contact opnemen

  • 10G XFP naar XFP 3R Repeater

    10G XFP naar XFP 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP naar XFP 3R Repeater NT-XG002 Fibre Media Converter verbindt transparant 10 Gigabit Ethernet-verbindingen via multimode of single-mode glasvezel. Elke Fibre Optic Converter wordt geleverd met twee inplugbare transceiverpoorten voor XFP naar XFP, de NT-XG002 ondersteunt bovendien 10/100/1000/10000...

    contact opnemen

  • 10 / 100M Standlone Managed Fiber Media Converter

    10 / 100M Standlone Managed Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    1 0 / 100M Standlone Managed Fiber Media Converter N-net NT-LM105, Fast Media Converter met laag verbruik en hoge weerstand tegen elektromagnetische interferentie van de optische vezel zorgen ervoor dat de zendafstand zich verspreidt van 100 m tot enkele decennia KM of honderd KM, en verbetert ook de...

    contact opnemen

  • 10/100/1000 Standlone Managed Fiber Media Converter

    10/100/1000 Standlone Managed Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    10/100/1000 Standlone Managed Fiber Media Converter N-net NT-LM106, de responssnelheid van G igabit Media Converter van de operator wordt versneld, het dagelijkse onderhoud en de netwerkuitgaven van de operators worden verminderd, en de serveerkwaliteit ervan wordt verbeterd en biedt u economische oplossingen voor...

    contact opnemen

  • 100 KM Gigabit Fibre Media Converter

    100 KM Gigabit Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 100 KM Gigabit Fiber Media Converter NT-3011 / NT-3011S Gigabit Fiber Ethernet Converter maakt gebruik van schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. 10/100 / 1000M Media Converter voldoet aan de standaarden IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z en IEEE802.3ab. Momenteel Fibre Media Converter Gigabit...

    contact opnemen

  • Externe 1000M Fibre Media Converter

    Externe 1000M Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Externe 1000M Fibre Media Converter NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 1000M adaptieve volledige Gigabit Ethernet optische mediaconvertor die wordt gebruikt voor optische transmissie via high-speed Ethernet. 10/100 / 1000M Media Converter kan schakelen tussen twisted pair en optisch en doorsturen...

    contact opnemen

  • 10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

    10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10/100 / 1000M Internal Fiber Media Converter NT-3011 is een interne Gigabit Fibre Ethernet-converter. Deze serie gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Momenteel ondersteunt het 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T en 1000Base-SX / LX netwerkverbinding, het onderling omzetten van elektrische...

    contact opnemen

  • 10G SFP Fiber Media Converter

    10G SFP Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G SFP Fiber Media Converter NT-XG110 / NT-XG101 serie 10G glasvezel mediaconvertor zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de gevarieerde snelheden van 1.000 Mbps en 10G, biedt N-net zelfstandige 10G-mediaconvertorproducten voor verschillende...

    contact opnemen

  • Ethernet Fibre Media Converter

    Ethernet Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Ethernet-vezel Media Converter N-net NT-1200, Fast Media Converter is een multipoort-vezelmediaconvertor, ook wel unmanaged fiber-schakelaar genoemd, Fiber To Ethernet Converter heeft dezelfde functies als normale glasvezelmediaconvertor, wanneer u de convertor gebruikt, kunnen alle gegevens van verschillende...

    contact opnemen

ZEND ONS EEN BERICHT

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com