Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Gigabit Ethernet Switch - fabrikant, fabriek, leverancier uit China

(Totaal 24 Producten voor Gigabit Ethernet Switch)

  • onbeheerde Gigabit Ethernet-switch

    onbeheerde Gigabit Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN314 unmanaged Gigabit Ethernet Switch-serie is een industriestandaard 5-poorts Gigabit-switch. Het biedt 4-poorts 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-poorten en extra één 1000Base-FX-vezelpoort. Een rigoureus industrieel ontwerp maakt zijn stabiliteit, praktische bruikbaarheid met basisbescherming, waardoor...

    contact opnemen

  • Gigabit onbeheerde industriële siwtch

    Gigabit onbeheerde industriële siwtch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Industrial Gigabit Ethernet Switch Overzicht NT-IN322BF Industrial Ethernet-switcheserie is een industriestandaard 4-poorts Gigabit-switch met redundantie met dubbele glasvezelpoort, met 2-poorts 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-poorten en extra twee 100 / 1000Base-FX-glasvezelpoorten. Een rigoureus industrieel ontwerp...

    contact opnemen

  • Onbeheerde 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    Onbeheerde 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Onbeheerde 10/100 / 1000M Ethernet-switch NT-IN314-serie is een onbeheerde 10/100 / 1000M ethernet-switch. Het biedt 4-poorts 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-poorten en een extra 1000Base-FX-glasvezelpoort. Een rigoureus industrieel ontwerp maakt zijn stabiliteit, praktisch met basisbescherming, waardoor het...

    contact opnemen

  • L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch

    L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch NT-35MG24F4GC is een L2 + beheersbare Ethernet-switch met 24 gigabit SFP downlink-poorten en 4 gigabit combo-poorten.De transmissieafstand van deze gigabit-switch kan worden uitgebreid van 550 meter tot 2 kilometer (multi-mode fiber) en tot 10/20 / 30/40/50/70/120...

    contact opnemen

  • Ethernet Switch Managed Gigabit

    Ethernet Switch Managed Gigabit

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 19 stks / doos

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Ethernet Switch Managed Gigabit De NT-MG1400 beheerde switch biedt draad-snelheid pakketoverdrachtsprestaties met 12Gbps niet-blokkerende switch fabric, 8k MAC-adrestabel en 802.3x Full-Duplex flow control. Deze gigabit-switch ondersteunt standaard Simple Network Management Protocol (SNMP) en kan worden...

    contact opnemen

  • 5 poorten Smart Managed Gigabit Switch

    5 poorten Smart Managed Gigabit Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 25 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    5 poorten Smart Managed Gigabit Switch met Optic Uplink NT-MG1500 is een slimme beheerde switch met 5 10/100 / 1000M base-T porst en 1 gigabit glasvezel uplink-poort. Deze gigabit-switch ondersteunt standaard Simple Network Management Protocol (SNMP) en kan worden gemonitord via elke standaardgebaseerde...

    contact opnemen

  • Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20 km

    Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20 km

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht: N-net NT-IN324S-20 is een industriële Gigabit Ethernet-switch met 4 poorten 10/100 / 1000Base-Tx tot 2 poorten 1000Base-Fx. De transmissieafstand kan 20 km / 40 km / 60 km / 80 km / 100 km zijn. N-net NT-IN324S-20 industriële switch heeft overdrachtssnelheden van 10/100 / 1000Mbps. Het ondersteunt full /...

    contact opnemen

  • Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20KM

    Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20KM

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht N-net NT-IN314S-20 is een industriële Gigabit Ethernet-switch met 4-poorts 10/100 / 1000BASE-TX-poorten en één poort 1000Base-FX. Een rigoureus industrieel ontwerp maakt zijn stabiliteit, praktisch met basisbescherming, waardoor het flexibel genoeg is voor Ethernet-uitbreiding in zware industriële...

    contact opnemen

  • Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-switch

    Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4pcs / carton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-schakelaar NT-35MG16T2GF-AF16-serie PoE-schakelaar is gewijd aan de toepassing van videobewakingssysteem en netwerktechniek en -ontwerp. De beheerde gigabit-switch biedt 16 gigabit Ethernet-poorten en 2 gigabit SFP uplink-poorten . N-net 16 poorten PoE-switch in...

    contact opnemen

  • Volledige Gigabit 24-poorten beheerde Ethernet-switch

    Volledige Gigabit 24-poorten beheerde Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Full Gigabit 24-poorten beheerde Ethernet-switch NT-35G24F4GC Ethernet-switch is een hoogwaardige, volledig optische 2L Ethernet-switch voor netwerkbeheer. Gebaseerd op industriële netwerkspecifieke schakelchips als kern, is de belangrijkste toepassing van N-net L2 beheerde switch ondersteuning voor...

    contact opnemen

  • 10G 48 poorten Managed Ethernet Switch

    10G 48 poorten Managed Ethernet Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G 48 poorten Managed Ethernet Switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten, met meerlagige uitwisselingscapaciteit en doorstuurmogelijkheden van de draadsnelheid. Gebruikers kunnen de functies van schakelen instellen via het web, CLI, TELNET,...

    contact opnemen

  • 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Papieren verpakking, 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF is een L2 + beheersbare switch met 48 10/100 / 1000M base-T-poorten en 4 10G uplink SFP + -poorten. Deze Ethernet-switch is uitgerust met een complete reeks L2-functies, waaronder IGMP-snooping, port mirroring, Spanning Tree Protocol (STP) en Link...

    contact opnemen

  • 28-poorts volledige gigabit onbeheerde switch

    28-poorts volledige gigabit onbeheerde switch

    • Model: NC2244G

    Overzicht NC2244G is een 28-poorts onbeheerde switch-serie die tot 26 * 10/100 / 1000M-poorten en 2 * 1000M SFP-poorten ondersteunt. 26 * 10/100 / 1000M-poorten, conform aan IEEE 802.3af / standaard. Het biedt twee modi, Standaard en VLAN, om aan te passen aan verschillende complexe omgevingen. Het heeft een hoog...

    contact opnemen

  • Volledige gigabit beheerde PoE-switch met 10 poorten

    Volledige gigabit beheerde PoE-switch met 10 poorten

    • Model: NC3082SPGM -200

    Overzicht De NC3082SPGM-200 is een volledige Gigabit PoE-netwerkswitch met 10 poorten die tot 8 * 10/100 / 1000M PoE-poorten en 2 * 1000M SFP-poorten ondersteunt. 8 * 10/100 / 1000M-poorten ondersteunen PoE +, conform aan IEEE 802.3af / standaard. Twee van hen ondersteunen de 90W high-power PoE en de andere zes...

    contact opnemen

  • Onbeheerde PoE Ethernet Auto-check schakelaar

    Onbeheerde PoE Ethernet Auto-check schakelaar

    • Model: NC2042GPE

    Overzicht NC2042PE is een 6-poorts PoE onbeheerde switch die maximaal 4 10 / 100M PoE-poorten en 2 10 / 100M uplink-poorten ondersteunt. 4 10 / 100M-poorten ondersteunen PoE +, conform IEEE 802.3af / standaard, PoE-voeding met één poort tot 30 W, het maximale vermogen van de hele machine is 60 W. NC2042PE biedt drie...

    contact opnemen

  • Beheerde Gigabit Ethernet LCD PoE-schakelaar

    Beheerde Gigabit Ethernet LCD PoE-schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Managed Gigabit Ethernet LCD PoE-schakelaar Om te voldoen aan de toenemende vraag van PoE naar Gigabit Ethernet (GbE) netwerken, heeft N-net deze serie PoE GbE-switches ontwikkeld. De NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 LCD gigabit PoE-switch biedt een ideale oplossing voor LAN-implementatie. Deze beheerde PoE-switch met 24...

    contact opnemen

  • 24-poorts Gigabit PoE-beheerde switch

    24-poorts Gigabit PoE-beheerde switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4pcs / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 Port Gigabit PoE Managed Switch NT-35MG24T2GF-AF24 L2 beheerde PoE-switch is een gigabit-switch met power over Ethernet-functionaliteit die is ontworpen voor de populaire IP-bewakingstoepassingen. Als een bewakings- PoE-schakelaar voor externe stroomregeling en IP-camerabewaking, is deze 24-poorts...

    contact opnemen

  • 24-poorts beheerde PoE Gigabit-switch

    24-poorts beheerde PoE Gigabit-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24-poorts beheerde PoE Gigabit-switch NT-35MG22T2GC2GF-AF24 PoE-switch is een beheerde gigabit-switch met 22 * ​​1000M PoE-poort + 2 * 1000M Combo uplink-poorten + 2 * 1000M optische SFP-poorten, die ontworpen zijn om een ​​pakketoverdrachtsnelheid met draadsnelheid te bieden zonder risico op pakketverlies, en...

    contact opnemen

  • PoE-switch Gigabit 16-poort voor IP-camera

    PoE-switch Gigabit 16-poort voor IP-camera

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net PoE-switch Gigabit 16-poort voor IP-camera NT-35MG16T2GF-AF16 is een beheerde gigabit-switch met power over Ethernet met 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-poorten en 2 1000M gigabit uplink SFP-poorten. die ondersteunt alle IEEE IEEE 802.3 / u / x / z / ab / af / volgens normen. Deze POE-switch met 16 poorten...

    contact opnemen

  • Beheerde 48 poorten Gigabit Ethernet-switch

    Beheerde 48 poorten Gigabit Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Beheerde 48-poorten Gigabit Ethernet-switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten met meerlagige uitwisselingscapaciteit en doorstuurmogelijkheden voor draadsnelheid. Gebruikers kunnen de functies van de schakelaar instellen via Web, CLI, TELNET,...

    contact opnemen

  • 4 SFP + L2 + Managed 48 Ports Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + Managed 48 Ports Gigabit Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + Beheerde 48-poorten Gigabit-switch met 4 SFP + slots NT-50MG48T4XGF is een L2 + managed switch met 48 poorten 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 10G SFP + slots met modulaire ventilatoren en voedingen voor een architectuur met hoge beschikbaarheid. Deze Ethernet-switch bevat de Standard Image (SI)...

    contact opnemen

  • 24 poorten Managed Gigabit POE-schakelaar

    24 poorten Managed Gigabit POE-schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 poorten Managed Gigabit PoE-switch met LCD-monitor N-net NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 beheerde 24 poorten PoE- switch, er zijn 22 gigabit ethernet-poorten en 2 gigabit Combo-poorten (ook gebruikt als 2 gigabit SFP-vezelpoorten en 2 gigabit PoE ethernet-poorten). Het is een PoE- switch met netwerkbeheersoftware om...

    contact opnemen

  • Beheerde Gigabit 16-poorts POE-schakelaar voor IP-camera

    Beheerde Gigabit 16-poorts POE-schakelaar voor IP-camera

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Beheerde Gigabit 16-poorten POE-schakelaar voor IP-camera NT-35MG16T2GF-AF16 is een beheerde gigabit 16-poorten POE-schakelaar voor beveiligingstoezicht, met 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-poorten en 2 1000M gigabit uplink SFP-poorten. Deze POE-switch met 16 poorten ondersteunt Surveillance VLAN voor...

    contact opnemen

  • Smart Managed Gigabit POE Swicth 24 poorten

    Smart Managed Gigabit POE Swicth 24 poorten

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Smart Managed Gigabit PoE Swicth 24 poorten NT-35MG22T2GC2GF-AF24 is een web-smart managed gigabit PoE-switch met 24 Ethernet-poorten, inclusief 22 10/100 / 1000M PoE-poorten, 2 gigabit SFP uplink-poorten en 2 gigabit combo uplink-poorten. Deze beheerde gigabit-switch biedt een betaalbare oplossing voor...

    contact opnemen

ZEND ONS EEN BERICHT

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com