Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Gigabit Media Converter - fabrikant, fabriek, leverancier uit China

(Totaal 24 Producten voor Gigabit Media Converter)

  • 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter NT-3200 is een gigabit-glasvezelconverter die 10/100 / 1000Base-TX naar 100 / 1000Base-FX Media Converter de eerste mediaconvertor in de markt is die 100 / 1000M auto-sensatie uitvoert op een glasvezel-poort, die de flexibiliteit verhoogt van het hele netwerk. Het voldoet...

    contact opnemen

  • Industriële snelle Ethernet-converter

    Industriële snelle Ethernet-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN 312 Industriële Gigabit POE Media Converter-series zijn 2-poorts 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX industriële gigabit glasvezelconverter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken bij een toepassing van 10M, 100M, 1000M....

    contact opnemen

  • industriële gigabit POE mediaconvertor

    industriële gigabit POE mediaconvertor

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN311 Industriële Gigabit POE Media Converter-series zijn 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX industriële gigabit glasvezelconverter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan worden gebruikt bij een toepassing van 10M, 100M en 1000M....

    contact opnemen

  • Industriële media-omzetter 10/100 / 1000M

    Industriële media-omzetter 10/100 / 1000M

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN311-series zijn 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media Converter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort, en de UTP-poort kan worden gebruikt bij een toepassing van 10M, 100M en 1000M. Deze serie is verpakt in een speciale...

    contact opnemen

  • Indusrtial gigabit mediaconvertor

    Indusrtial gigabit mediaconvertor

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN311 industriële gigabit mediaconverters zijn 10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX / LX Indusrtial gigabit mediaconvertor. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan worden gebruikt bij een toepassing van 10M, 100M en 1000M. NT-IN311 Indusrtial...

    contact opnemen

  • Onbeheerde industriële POE-switch

    Onbeheerde industriële POE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht NT-IN311 industriële Gigabit Media Converter-serie zijn 10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX / LX onbeheerde industriële POE-switch. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort, en de UTP-poort kan werken bij toepassingen van 10M, 100M en 1000M, het is verpakt in een...

    contact opnemen

  • Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 3-poorts mediaconvertor met de 2-poorts redundante modus. 10/100 / 1000M Media Converter biedt minder dan 10 ms redundantie van de link voor zeer kritieke Ethernet-toepassingen. De redundante modus ondersteunt de...

    contact opnemen

  • 10/100 / 1000M Standalone Fibre Media Converter

    10/100 / 1000M Standalone Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    10/100 / 1000M Standalone Fibre Media Converter N-net NT-LM106SFP is ontworpen voor gebruik met multi-mode / single-mode glasvezelkabel met behulp van de LC-Type connect. RJ45 naar SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiberis het netwerkcommunicatieapparaat dat een soepele netwerkupgrade realiseert zonder...

    contact opnemen

  • 100 KM Gigabit Fibre Media Converter

    100 KM Gigabit Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 100 KM Gigabit Fiber Media Converter NT-3011 / NT-3011S Gigabit Fiber Ethernet Converter maakt gebruik van schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. 10/100 / 1000M Media Converter voldoet aan de standaarden IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z en IEEE802.3ab. Momenteel Fibre Media Converter Gigabit...

    contact opnemen

  • Externe 1000M Fibre Media Converter

    Externe 1000M Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Externe 1000M Fibre Media Converter NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 1000M adaptieve volledige Gigabit Ethernet optische mediaconvertor die wordt gebruikt voor optische transmissie via high-speed Ethernet. 10/100 / 1000M Media Converter kan schakelen tussen twisted pair en optisch en doorsturen...

    contact opnemen

  • 10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

    10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 10/100 / 1000M Internal Fiber Media Converter NT-3011 is een interne Gigabit Fibre Ethernet-converter. Deze serie gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Momenteel ondersteunt het 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T en 1000Base-SX / LX netwerkverbinding, het onderling omzetten van elektrische...

    contact opnemen

  • Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM

    Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht N-net NT-IN311 is Industrial Gigabit Media Converter met 10 / 100Base-Tx en 100Base Fx. Het is bij uitstek geschikt voor het aansluiten van voor Ethernet geschikte industriële en beveiligingsapparatuur en kan optioneel worden geconfigureerd met geavanceerde Ethernet-communicatiefuncties. N-net NT-IN311...

    contact opnemen

  • 28-poorts volledige gigabit onbeheerde switch

    28-poorts volledige gigabit onbeheerde switch

    • Model: NC2244G

    Overzicht NC2244G is een 28-poorts onbeheerde switch-serie die tot 26 * 10/100 / 1000M-poorten en 2 * 1000M SFP-poorten ondersteunt. 26 * 10/100 / 1000M-poorten, conform aan IEEE 802.3af / standaard. Het biedt twee modi, Standaard en VLAN, om aan te passen aan verschillende complexe omgevingen. Het heeft een hoog...

    contact opnemen

  • Volledige gigabit beheerde PoE-switch met 10 poorten

    Volledige gigabit beheerde PoE-switch met 10 poorten

    • Model: NC3082SPGM -200

    Overzicht De NC3082SPGM-200 is een volledige Gigabit PoE-netwerkswitch met 10 poorten die tot 8 * 10/100 / 1000M PoE-poorten en 2 * 1000M SFP-poorten ondersteunt. 8 * 10/100 / 1000M-poorten ondersteunen PoE +, conform aan IEEE 802.3af / standaard. Twee van hen ondersteunen de 90W high-power PoE en de andere zes...

    contact opnemen

  • Beheerde Gigabit Ethernet LCD PoE-schakelaar

    Beheerde Gigabit Ethernet LCD PoE-schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Managed Gigabit Ethernet LCD PoE-schakelaar Om te voldoen aan de toenemende vraag van PoE naar Gigabit Ethernet (GbE) netwerken, heeft N-net deze serie PoE GbE-switches ontwikkeld. De NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 LCD gigabit PoE-switch biedt een ideale oplossing voor LAN-implementatie. Deze beheerde PoE-switch met 24...

    contact opnemen

  • 24-poorts Gigabit PoE-beheerde switch

    24-poorts Gigabit PoE-beheerde switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4pcs / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 Port Gigabit PoE Managed Switch NT-35MG24T2GF-AF24 L2 beheerde PoE-switch is een gigabit-switch met power over Ethernet-functionaliteit die is ontworpen voor de populaire IP-bewakingstoepassingen. Als een bewakings- PoE-schakelaar voor externe stroomregeling en IP-camerabewaking, is deze 24-poorts...

    contact opnemen

  • 24-poorts beheerde PoE Gigabit-switch

    24-poorts beheerde PoE Gigabit-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24-poorts beheerde PoE Gigabit-switch NT-35MG22T2GC2GF-AF24 PoE-switch is een beheerde gigabit-switch met 22 * ​​1000M PoE-poort + 2 * 1000M Combo uplink-poorten + 2 * 1000M optische SFP-poorten, die ontworpen zijn om een ​​pakketoverdrachtsnelheid met draadsnelheid te bieden zonder risico op pakketverlies, en...

    contact opnemen

  • PoE-switch Gigabit 16-poort voor IP-camera

    PoE-switch Gigabit 16-poort voor IP-camera

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net PoE-switch Gigabit 16-poort voor IP-camera NT-35MG16T2GF-AF16 is een beheerde gigabit-switch met power over Ethernet met 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-poorten en 2 1000M gigabit uplink SFP-poorten. die ondersteunt alle IEEE IEEE 802.3 / u / x / z / ab / af / volgens normen. Deze POE-switch met 16 poorten...

    contact opnemen

  • Beheerde 48 poorten Gigabit Ethernet-switch

    Beheerde 48 poorten Gigabit Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Beheerde 48-poorten Gigabit Ethernet-switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten met meerlagige uitwisselingscapaciteit en doorstuurmogelijkheden voor draadsnelheid. Gebruikers kunnen de functies van de schakelaar instellen via Web, CLI, TELNET,...

    contact opnemen

  • 4 SFP + L2 + Managed 48 Ports Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + Managed 48 Ports Gigabit Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + Beheerde 48-poorten Gigabit-switch met 4 SFP + slots NT-50MG48T4XGF is een L2 + managed switch met 48 poorten 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 10G SFP + slots met modulaire ventilatoren en voedingen voor een architectuur met hoge beschikbaarheid. Deze Ethernet-switch bevat de Standard Image (SI)...

    contact opnemen

  • 24 poorten Managed Gigabit POE-schakelaar

    24 poorten Managed Gigabit POE-schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 poorten Managed Gigabit PoE-switch met LCD-monitor N-net NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 beheerde 24 poorten PoE- switch, er zijn 22 gigabit ethernet-poorten en 2 gigabit Combo-poorten (ook gebruikt als 2 gigabit SFP-vezelpoorten en 2 gigabit PoE ethernet-poorten). Het is een PoE- switch met netwerkbeheersoftware om...

    contact opnemen

  • 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Papieren verpakking, 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net 48 poorten Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF is een L2 + beheersbare switch met 48 10/100 / 1000M base-T-poorten en 4 10G uplink SFP + -poorten. Deze Ethernet-switch is uitgerust met een complete reeks L2-functies, waaronder IGMP-snooping, port mirroring, Spanning Tree Protocol (STP) en Link...

    contact opnemen

  • Beheerde Gigabit 16-poorts POE-schakelaar voor IP-camera

    Beheerde Gigabit 16-poorts POE-schakelaar voor IP-camera

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Beheerde Gigabit 16-poorten POE-schakelaar voor IP-camera NT-35MG16T2GF-AF16 is een beheerde gigabit 16-poorten POE-schakelaar voor beveiligingstoezicht, met 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-poorten en 2 1000M gigabit uplink SFP-poorten. Deze POE-switch met 16 poorten ondersteunt Surveillance VLAN voor...

    contact opnemen

  • Smart Managed Gigabit POE Swicth 24 poorten

    Smart Managed Gigabit POE Swicth 24 poorten

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net Smart Managed Gigabit PoE Swicth 24 poorten NT-35MG22T2GC2GF-AF24 is een web-smart managed gigabit PoE-switch met 24 Ethernet-poorten, inclusief 22 10/100 / 1000M PoE-poorten, 2 gigabit SFP uplink-poorten en 2 gigabit combo uplink-poorten. Deze beheerde gigabit-switch biedt een betaalbare oplossing voor...

    contact opnemen

ZEND ONS EEN BERICHT

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com