Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Industrial Poe Switch - fabrikant, fabriek, leverancier uit China

(Totaal 24 Producten voor Industrial Poe Switch)

  • Industriële 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    Industriële 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Na onderzoek, de PoE-switch ontwikkeld in overeenstemming met de IEEE802.3aT- en IEEE802.3af-normen, kan het uitgangsvermogen van de poort 25-30W bereiken. NT-IN322BF Industriële Gigabit Ethernet POE Switch- serie is een industriële gigabit-redundantieswitch met redundantie van dubbele glasvezelpoorten, met...

    contact opnemen

  • Indusrtial gigabit mediaconverter

    Indusrtial gigabit mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht POE is ook bekend als een lokaal netwerkgebaseerd voedingssysteem (POL, Power over LAN) of Active Ethernet (Active Ethernet), ook wel power over Ethernet genoemd, NT-IN311 Industriële Gigabit Media converter-series zijn 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX Indusrtial gigabit media converter. Het...

    contact opnemen

  • Web Managed Industrial snelle Ethernet POE-switch

    Web Managed Industrial snelle Ethernet POE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De taak van een managed switch is om alle netwerkbronnen in goede staat te houden. N-net NT-INM1081GC1GF-AF8 is een webbeheerde industriële switch, uitgerust met 2 1000base-X SFP-interface, 8 10 / 100base-T (X) -poort. Managed switch-producten bieden verschillende netwerkbeheermethoden, gebaseerd op de...

    contact opnemen

  • Data fiber switch met lage snelheid

    Data fiber switch met lage snelheid

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht 2. Hoge communicatiegraad De NT-IN114D industriële Fast Ethernet Switch-serie is een industriële Fast Ethernet-switch met 4 10 / 100M UTP-poort met lage-snelheid datapoort. Het biedt 4 10 / 100Base-T-poorten, 3 datapoorten met lage snelheid en 1100FX-poort. 10. Fast Ethernet van 100 Mb / s begint op grote...

    contact opnemen

  • Snelle industriële Ethernet Poe Switch

    Snelle industriële Ethernet Poe Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Aggregatie We hebben al eerder de kenmerken van poortaggregatie aangeroerd. Deze methode komt overeen met het tegelijkertijd gebruiken van meerdere poorten voor cascadering. Het biedt een hogere bandbreedte voor interconnectie en lijnredundantie, waardoor het netwerk een zekere betrouwbaarheid heeft....

    contact opnemen

  • Industriële POE-schakelaar met lage snelheid

    Industriële POE-schakelaar met lage snelheid

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De vierde-laagswitch kan niet alleen de end-to-end-switch voltooien, maar ook het switchverkeer bepalen of beperken volgens de toepassingskenmerken van de poorthost. NT-IN114D Industriële Fast Ethernet POE-switch-serie is industriële switch die 4 10 / 100M UTP-poort uitrust met een gegevenspoort met lage...

    contact opnemen

  • Onbeheerde industriële Fast Ethernet-switch

    Onbeheerde industriële Fast Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De poortstatussen op de switch zijn: gesloten, geblokkeerd, luisteren, leren en doorsturen. (1) Gesloten status: Uitgeschakeld verzendt of ontvangt geen berichten. Het is gesloten wanneer de interface leeg of kunstmatig gesloten is. De NT-IN112-serie is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Industrial Fast...

    contact opnemen

  • volledige RJ45-poort industriële snelle schakelaar

    volledige RJ45-poort industriële snelle schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht (4) VLAN-delen Als een VLAN moet worden benaderd met andere VLAN's, kunt u VLAN-delen of primaire en secundaire VLAN's instellen. NT-IN106 is een industriële Fast Ethernet POE-switch die zes 10 / 100BASE-T-poorten ondersteunt. De VLAN-poort in de gedeelde modus kan lid worden van meerdere VLAN's...

    contact opnemen

  • Industriële hybride power over ethernet-switch

    Industriële hybride power over ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Laag 3 schakelaar Over het algemeen werken gewone switches alleen op de datalinklaag en werken routers op de netwerklaag. De krachtige drielaagse switch kan tegelijkertijd werken op de datalinklaag en netwerklaag en datapakketten doorsturen volgens het MAC-adres of IP-adres. De NT-IN1082GF industriële Fast...

    contact opnemen

  • Industriële onbeheerde snelle POE-schakelaar

    Industriële onbeheerde snelle POE-schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Levenslang De levensduur is de levensduur van de vermeldingen in de poortadreslijst. Elk item begint af te tellen nadat het is gemaakt, elke keer dat het wordt verzonden De gegevens moeten worden vernieuwd. Voor een host die lange tijd geen gegevens verzendt, wordt de vermelding van het MAC-adres aan het...

    contact opnemen

  • volledige RJ45-poort industriële 10 / 100M-switch

    volledige RJ45-poort industriële 10 / 100M-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Standaard bedrading Star Ethernet is verbonden door een twisted-pair kabel. De twisted-pair kabel is 8-aderig, verdeeld in vier groepen. Het 8-core twisted pair gebruikt slechts 4 cores: 1, 2, 3 en 6. De NT-IN108 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serie is een volledige RJ45-poort industriële 10 /...

    contact opnemen

  • Industriële snelle hybride POE-schakelaar

    Industriële snelle hybride POE-schakelaar

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Load balancing Er zijn twee manieren om de taakverdeling tussen kanaalpoorten te doen: doorsturen op basis van bron-MAC en doorsturen op basis van doel-MAC. scr-mac: Gegevensframes met hetzelfde bron-MAC-adres worden doorgestuurd via dezelfde poort. NT-IN1442GF Industriële Fast Ethernet POE-switch-series...

    contact opnemen

  • Onbeheerde industriële POE-switch

    Onbeheerde industriële POE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Het bandbreedtepotentieel van single-mode in single-mode glasvezelzendontvangers maakt het de beste keuze voor datatransmissie met hoge snelheid en lange afstand. NT-IN311 Industrial Gigabit Media Converter-series zijn 10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX / LX onbeheerde industriële POE-switch. Single-mode...

    contact opnemen

  • Onbeheerde 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    Onbeheerde 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    N-net onbeheerde 10/100 / 1000M Ethernet-switch De soorten transceivers voor optische vezels zijn zeer gecompliceerd. Volgens de snelheid kunnen optische vezelzendontvangers worden onderverdeeld in enkele 10M, 100M optische vezelzendontvangers, 10 / 100M adaptieve optische vezelzendontvangers en 1000M optische...

    contact opnemen

  • 10-100 PoE industriële Ethernet-naar-glasvezel-converter

    10-100 PoE industriële Ethernet-naar-glasvezel-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Met de vooruitgang van netwerktechnologie, zullen vele gelegenheden glasvezelzendontvangers nodig hebben voor transmissie over lange afstanden, zodat er nu veel buitenlandse en binnenlandse fabrikanten van glasvezelzendontvangers zijn, en de productlijn is ook erg rijk. De N-net NT-IN111 Industrial Fast POE...

    contact opnemen

  • RS485 / 232/422 Industriële Fast Ethernet PoE Media Converter

    RS485 / 232/422 Industriële Fast Ethernet PoE Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht VLAN-bewerking Virtual Lan is een virtueel logisch netwerk. De switch kan via VLAN-instellingen in meerdere logische netwerken worden verdeeld. Dit isoleert het uitzenddomein. Switches met drielaagse modules kunnen routing tussen VLAN's implementeren. De N-net NT-IN114D industriële Fast Ethernet POE...

    contact opnemen

  • 10 / 100M industriële PoE Ethernet-switch met meerdere poorten

    10 / 100M industriële PoE Ethernet-switch met meerdere poorten

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Adrestabel De poortadrestabel bevat het MAC-adres van de host onder de poort. De poortadrestabel wordt automatisch gemaakt nadat de switch is ingeschakeld, Opgeslagen in RAM en automatisch onderhouden. De N-net NT-IN116 industriële Fast Ethernet POE Switch-serie is quad-port 10 / 100Base-TX naar single-port...

    contact opnemen

  • Industriële onbeheerde 10 / 100M PoE-glasvezelswitch

    Industriële onbeheerde 10 / 100M PoE-glasvezelswitch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Om de wachtwoordherstelbewerking van de router te starten, start u eerst de HyperTerminal, drukt u op de Ctrl + Break-toets van de computer wanneer de router is ingeschakeld, De N-net NT-IN114 industriële Fast Ethernet POE-switch- serie is quad-port 10 / 100Base-TX naar single-port 100Base-FX Industrial Fast...

    contact opnemen

  • Industriële 10 / 100M Ethernet naar glasvezel PoE Ethernet-switch

    Industriële 10 / 100M Ethernet naar glasvezel PoE Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht Driedelige concept-editor Link laag Gebruik het MAC-adres om de bewerking van het frame te voltooien. De N-net NT-IN124 industriële switch is een onbeheerde 2-vezel POE-switch met 6 poorten. Het ondersteunt 4-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X. Het IP-adres van de switch wordt gebruikt voor...

    contact opnemen

  • 3 poorten Industriële volledige gigabit PoE-switch

    3 poorten Industriële volledige gigabit PoE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    Overzicht Het is een 3-poorts, volledig gigabit industriële PoE-switch die tot 1 * 10/100 / 1000M 30W PD ondersteunt, 1 * 10/100 / 1000M 30W PSE downlinkpoorten, 1 * 1000M SFP-poort. 2 * 10/100 / 1000M-poorten ondersteunen PoE +, conform aan IEEE 802.3af / at standard. Het heeft de kenmerken van betrouwbaar werk,...

    contact opnemen

  • 3-poorts industriële PoE-switch

    3-poorts industriële PoE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    Overzicht Het is een 3-poorts industriële PoE-switch die tot 1 * 10 / 100M 30W PD ondersteunt, 1 * 10 / 100M 30W PSE downlink-poort, 1 * 100M SFP-poort. 2 * 10/100 / 1000M-poorten ondersteunen PoE +, conform aan IEEE 802.3af / at standard. Het heeft de kenmerken van betrouwbaar werk, sterk en duurzaam, hoge prestaties...

    contact opnemen

  • 4 poorten Industriële full gigabit-switch

    4 poorten Industriële full gigabit-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Overzicht De NIE6022G is een 4-poorts industriële full gigabit-switch die tot 2 * 10/100 / 100M downlinkpoorten en 2 * 1000M SFP-slots ondersteunt. Glasvezelpoorten bieden 2 modi via de dip-schakelaar, 100M-modus en 1000M-modus om aan te passen aan verschillende behoeften. Het ondersteunt relaisalarm voor...

    contact opnemen

  • 2 poorten Industriële full gigabit PoE Media-converter

    2 poorten Industriële full gigabit PoE Media-converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Omschrijving De NIE6011PG is een 2-poorts industriële volledige gigabit PoE-mediaconverter die tot 1 * 10/100 / 1000M PoE-poort en 1 * 1000M SFP-slot ondersteunt. Het ondersteunt relaisalarm voor uitschakelen, netwerk verbroken en PoE uit. Het heeft de kenmerken van betrouwbaar werk, sterk en duurzaam, hoge...

    contact opnemen

  • 4 poorten, volledig gigabit onbeheerde industriële PoE-switch

    4 poorten, volledig gigabit onbeheerde industriële PoE-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    Omschrijving De NIE6022PG is een 4-poorts industriële volledige gigabit PoE-switch die tot 2 * 10/100 / 1000M 90 W high power PoE ondersteunt poorten en 2 * 1000M SFP-poorten. Glasvezelpoorten bieden 2 modi via de dipswitch, 100M-modus en 1000M-modus om verschillende behoeften aan te passen. Het ondersteunt de PoE...

    contact opnemen

ZEND ONS EEN BERICHT

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website