Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Thuis > Product List > Netwerkswitch (Totaal 24 Producten voor Netwerkswitch)

Netwerkswitch

Alle producten

  • Gigabit 8-poorten POE Switch Unmanaged

    Gigabit 8-poorten POE Switch Unmanaged

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14pcs / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Gigabit 8-poorten POE Switch Unmanaged N-net NT-WG800-AF8 is een gigabit-switch met 8 poorten waarvan elke poort een uplinkpoort kan zijn en de andere poorten als ethernet-downlinkpoorten. Alle poorten van deze POE ethernet-switch met 8 poorten hebben power over ethernet-mogelijkheden. Er is 1 poort tot 60W, de...

  • POE Switch Unmanaged 16 poorten 10 / 100M

    POE Switch Unmanaged 16 poorten 10 / 100M

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    POE Switch Unmanaged 16 poorten 10 / 100M NT-2916T4GC-AF16 is een 16-poorts 10/100 M Ethernet-poorten plus 4 gigabit combo uplink-poorten onbeheerde desktop of in rack gemonteerde netwerkswitch. Elke PoE-poort van deze POE-switch met 16 poorten kan tot 15,4 watt leveren, met een totaal PoE-budget van 246,4 watt,...

  • Ethernet beheerde gigabit-switch

    Ethernet beheerde gigabit-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Ethernet beheerde gigabit-switch De NT-MG1500 is een 10/100 / 1000Mbps Web Smart Gigabit Ethernet-switch met een compacte vormfactor die kan worden gemonteerd in een 10/19-inch rack met optionele rackmontagekits of op een desktop. Voor efficiënt beheer, met zijn ingebouwde webgebaseerd beheer, biedt de NT-MG1500...

  • L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit beheerde switch

    L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit beheerde switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks per Cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    N-net L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit beheerde switch NT-35MG24F4GC is een L2 + beheerbare Ethernet-switch met 24 gigabit SFP downlinkpoorten en 4 gigabitcombo-poorten. De transmissie-afstand van deze gigabit-switch kan worden uitgebreid van 550 meter naar 2 kilometer (multi-mode fiber) en tot 10/20 / 30/40/50/70/120...

  • L2 beheerde gigabit-switch met 8 Ethernet-poorten

    L2 beheerde gigabit-switch met 8 Ethernet-poorten

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    N-net L2 beheerde gigabit-switch met 8 Ethernet-poorten De NT-MG2800 is een 8-poorts 10/100 / 1000Mbps Web Smart Gigabit Ethernet-switch. Voor efficiënt beheer, met zijn ingebouwde webgebaseerd beheer, biedt deze Ethernet-switch een gebruiksvriendelijke en configuratiefaciliteit. Via de WEB-interface kan de beheerde...

  • Umanaged Ethernet-schakelaar snel

    Umanaged Ethernet-schakelaar snel

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    N-net Umanaged Ethernet-schakelaar snel NT-IN1082GF-serie is een niet-beheerde switch met 10 poorten voor industrieel Ethernet, met 2 Gigabit Ethernet 1000Base-X-poorten en maximaal 8 100Base-TX-poorten. Tot 3 MB grote volumebuffer is ideaal voor toepassingen die gegevensoverdracht met hoge bandbreedte vereisen. Het...

  • 10/100/1000 M Managed Ethernet Switch

    10/100/1000 M Managed Ethernet Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Gigabit Managed Ethernet-switch NT-MG1500 Ethernet-switch biedt wire-speed pakketoverdrachtsprestaties met 12 Gbps non-blocking switch fabric, 8k MAC Address-tafel en 802.3x Full-Duplex flow control. Deze gigabit-switch kan worden geprogrammeerd voor basisfuncties voor switchbeheer , zoals duplex-instellingen...

  • 10G 48-poorten Managed Ethernet-switch

    10G 48-poorten Managed Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 10G 48-poorten Beheerde Ethernet-switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten, met meerlaagse uitwisselingscapaciteit en mogelijkheden voor het doorsturen van draadsnelheden. Gebruikers kunnen de functies van schakelen instellen via Web, CLI,...

  • 5 poorten Smart Managed Gigabit Switch

    5 poorten Smart Managed Gigabit Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 25 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    5 poorten Smart Managed Gigabit Switch met Optic Uplink NT-MG1500 is een slim beheerde switch met 5 10/100 / 1000M base-T porst en 1 gigabit optic fiber uplink-poort. Deze gigabit-switch ondersteunt standaard eenvoudig netwerkbeheerprotocol (SNMP) en kan worden gecontroleerd via elke op standaard gebaseerde...

  • Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch

    Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    N-net Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch NT-MG2800SFP is een web-smart beheerde gigabit-switch met 8 gigabit Ethernet-poorten en 2 gigabit SFP uplink-poorten. De Ethernet-switch beschikt over uitgebreide functies voor bediening, beheer en beheer (OAM) om netwerkbeheerders te helpen de last van onderhoud en...

  • Onbeheerde Fast Fiber Ethernet-switch

    Onbeheerde Fast Fiber Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Unmanaged Fast Fiber Ethernet-switch NT-1700 Ethernet-switch is een Ethernet-switch met 1x10 / 100M fiber uplink-poort en 7 Ethernet downlink-poorten zonder power over Ethernet-functie. Deze glasvezelschakelaar biedt een betrouwbaar netwerk voor bedrijven om grote gegevensbestanden en multimedia-informatie uit...

  • Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch

    Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Fast Unmanaged Fibre Network Switch NT-1800S is een snelle Ethernet-switch met ingebouwde 8-poorts 10M / 100Mbps zelfaanpassende switch, die het 8 onafhankelijke 10Base-T of 100Base-TX twisted pair elektrische signaal omzet met 100Base-FX optisch signaal. Deze glasvezelschakelaar breidt het transmissiegebied van...

  • Volledige Gigabit 24-poorten Managed Ethernet-switch

    Volledige Gigabit 24-poorten Managed Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Volledige Gigabit 24-poorten Beheerde Ethernet-switch NT-35G24F4GC Ethernet-switch is een high-performance, netwerkmanagement optionele 2L Ethernet volledig optische schakelaar. Gebaseerd op industriële netwerkspecifieke switching-chip als kern, is de belangrijkste toepassing van N-net L2 managed switch om...

  • Managed Fibre Ethernet Switch Gigabit

    Managed Fibre Ethernet Switch Gigabit

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks / doos

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    N-net Managed Fibre Ethernet Switch Gigabit N-net NT-MG2800SFP gigabit Ethernet-switch, met 20 Gbps non-blocking switch fabric, 8 k MAC Address-tafel en 802.3x Full-Duplex flow control, deze glasvezel-switch biedt wire-speed packet-overdrachtsprestaties zonder het risico van pakketverlies. De twee Gigabit SFP (Small...

  • 4 SFP + L2 + beheerde 48-poorten Gigabit-switch

    4 SFP + L2 + beheerde 48-poorten Gigabit-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks per Cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    N-net L2 + beheerde 48-poorten Gigabit-switch met 4 SFP + slots NT-50MG48T4XGF is een L2 + beheerde switch met 48 poorten 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 10G SFP + -slots met modulaire ventilatoren en voedingen voor een architectuur met hoge beschikbaarheid. Deze Ethernet-switch bevat de Standard Image (SI)...

  • Snelle onbeheerde 8-poort POE netwerkswitch

    Snelle onbeheerde 8-poort POE netwerkswitch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stks / ctn

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Snelle onbeheerde 8-poort POE netwerkswitch N-net NT-W900-AF8 ethernet switch met 8 power over ethernet poorten, die is ontwikkeld om te voldoen aan de toenemende vraag van PoE voor Fast Ethernet (FE) netwerken . Het is een niet-beheerde snelle etherne poe-schakelaar ondersteunt een eenvoudigere en efficiëntere...

  • POE Ethernet-mediaconvertor snel

    POE Ethernet-mediaconvertor snel

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht NT-IN111D is een industriële POE Ethernet-mediaconvertor die snel is uitgerust met een 10 / 100M UTP-poort en low-speed data. Het biedt één 10 / 100Base-T-poorten, 3 low-speed datapoorten en één 100Bse-FX-poort. Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor stabiliteit en...

  • Industriële 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    Industriële 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht NT-IN322BF Industrial Gigabit Ethernet POE Switch- serie is een industriële gigabit-redundantieswitch met dubbele glasvezel-redundantie, met 2-poort 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-poorten en twee aanvullende 100 / 1000Base-FX-glasvezelpoorten. Een rigoureus industrieel ontwerp maakt het stabiel en betrouwbaar...

  • Industriële 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    Industriële 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht De N-net NT-IN312S-20 is een industriële Ethernet-switch met 1Fiber- en 2RJ45-poort, is ontworpen om Ethernet-netwerken naar glasvezelnetwerken om te zetten door ze op transparante wijze te converteren Ethernet-signalen naar optische signalen. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 20 km via...

  • Onbeheerd Fast industrieel Ethernet Switch MM

    Onbeheerd Fast industrieel Ethernet Switch MM

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 14 stuks in een doos met de afmeting 48 * 36 * 39cm

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht N-net NT-IN128-2 is een industriële Fast Ethernet-switch. Het had 4 poorten 10 / 100Base-TX tot 1-poort 100Base-FX. De Ethernet-switch kan een netwerk van maximaal 2Km over optische glasvezelkabel verzenden en de UTP-poort kan werken op een 10M- of 100M-toepassing. Als actieve netwerkcomponenten, staat N-net...

  • Industriële 8-poorts snelle ethernetswitch

    Industriële 8-poorts snelle ethernetswitch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht NT-IN108-serie is een industriële switch die acht 10 / 100BASE-T-poorten ondersteunt. NT-IN108 Industrial Ethernet Switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die geschikt is voor DIN-rail of paneelmontage voor efficiënt gebruik van kastruimte. NT-IN108-4POE Industriële Fast...

  • Industriële Ethernet-schakelaar snel

    Industriële Ethernet-schakelaar snel

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht NT-IN124 is Industrial Fast Ethernet Switch met 6 poorten. Het ondersteunt 4-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base -X. Het is verpakt in een compacte IP40-behuizing die geschikt is voor DIN-rail of paneelmontage voor efficiënt gebruik van kastruimte. Ondertussen kan het 4 poorten POE ondersteunen. Zonder...

  • industriële netwerkschakelaar 10 / 100m snel

    industriële netwerkschakelaar 10 / 100m snel

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht NT-IN111D is een industriële snelle POE-mediaconvertor uitgerust met een 10 / 100M UTP-poort en low-speed data. Deze Industrial Media Converter biedt één 10 / 100Base-T-poorten, 3 low-speed datapoorten en één 100Bse-FX-poort. Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor...

  • industriële snelle Ethernet-switch

    industriële snelle Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Overzicht NT-IN118 Industrial Fast Ethernet Switch-serie is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter met enkele vezelpoort en 2 koperen poorten. De converters kunnen de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km verlengen via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een 10M-...

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com