Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Thuis > Product List > Xfp Sfp Repeater (Totaal 11 Producten voor Xfp Sfp Repeater)

Xfp Sfp Repeater

Alle producten

  • XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 19 stks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater De XFP naar SFP 10G 3R Repeater zijn 10G fiber to fiber 3R repeater en transponders. Gebaseerd op een aantal 10 Gigabit Fiber-standaarden, ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + glasvezelverbindingen. XFP naar SFP 10G 3R Repeater- transponders zijn...

  • L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch

    L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    N-net L2 + 24 SFP-poorten TP Gigabit Managed Switch NT-35MG24F4GC is een L2 + beheersbare Ethernet-switch met 24 gigabit SFP downlink-poorten en 4 gigabit combo-poorten.De transmissieafstand van deze gigabit-switch kan worden uitgebreid van 550 meter tot 2 kilometer (multi-mode fiber) en tot 10/20 / 30/40/50/70/120...

  • 10G XFP naar XFP 3R Repeater

    10G XFP naar XFP 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 10G XFP naar XFP 3R Repeater NT-XG002 Fibre Media Converter verbindt transparant 10 Gigabit Ethernet-verbindingen via multimode of single-mode glasvezel. Elke Fibre Optic Converter wordt geleverd met twee inplugbare transceiverpoorten voor XFP naar XFP, de NT-XG002 ondersteunt bovendien 10/100/1000/10000...

  • Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 3-poorts mediaconvertor met de 2-poorts redundante modus. 10/100 / 1000M Media Converter biedt minder dan 10 ms redundantie van de link voor zeer kritieke Ethernet-toepassingen. De redundante modus ondersteunt de...

  • 10G XFP naar SFP 3R repeater

    10G XFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G XFP naar SFP + 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    Overzicht T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serie zijn 10G SFP naar SFP 3R-repeater, functioneren als vezelmodusomzetter of vezelrepeater voor transmissie over lange afstand. Het is een mediaconvertor voor netwerkbackbone (SAN, LAN, MAN) met 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM optische golflengteconversie, die kan worden...

  • 4 SFP + L2 + beheerde 48-poorten Gigabit-switch

    4 SFP + L2 + beheerde 48-poorten Gigabit-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 4 stks per Cartoon

    • Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    N-net L2 + beheerde 48-poorten Gigabit-switch met 4 SFP + slots NT-50MG48T4XGF is een L2 + beheerde switch met 48 poorten 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 10G SFP + -slots met modulaire ventilatoren en voedingen voor een architectuur met hoge beschikbaarheid. Deze Ethernet-switch bevat de Standard Image (SI)...

  • 10G XFP Port Media Converter

    10G XFP Port Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G XFP-poort 10G glasvezelmediaconverter onbeheerd zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor...

  • 10G SFP Fiber Media Converter

    10G SFP Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    N-net 10G SFP Fiber Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serie 10G-vezelmediaconverter zijn complete en veelzijdige oplossingen voor de toepassing, zoals FTTx, CWDM en carrier Ethernet. Door de verschillende snelheden van 1.000 Mbps en 10 G, biedt N-net stand-alone 10G mediaconverters voor verschillende toepassingen en...

  • 24 SFP-poorten Managed Ethernet-switch

    24 SFP-poorten Managed Ethernet-switch

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    N-net 24 SFP-poort Managed Ethernet Switch NT-35M24F4GC Ethernet-switch is een krachtige, door L2 beheerde switch voor netwerkbeheer. Op basis van industriële netwerkspecifieke switching-chip als kern, is de belangrijkste toepassing om ondersteuning te bieden voor Ethernet-uitwisseling met twee lagen voor de bouw van...

  • 10G SFP naar SFP 3R repeater

    10G SFP naar SFP 3R repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    1. Overzicht De NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serie zijn 10G vezel tot vezel 3R repeater en transponders. Op basis van een aantal 10 Gigabit Fiber-normen ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + -vezelverbindingen. De transponders zijn protocol transparant, waardoor 3R...

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com