Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE Switch > Fast Ethernet POE-schakelaar > 10 / 100Mbps niet-beheerde POE-switch met 8 poorten

10 / 100Mbps niet-beheerde POE-switch met 8 poorten

10 / 100Mbps niet-beheerde POE-switch met 8 poorten

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-1800-AF8

    Communicatie modus: anders

    Type: Ethernet Switch

    Overdrachtssnelheid: 100mbps

    ports: ≦ 8

    Connector Type: SC, LC, ST

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    POE QTY: 8

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Downlink Port: 8 Poe Ports

Additional Info

    verpakkingen: 12st / ctn

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: China

Beschrijving

N-net 10 / 100Mbps Niet-beheerde 8-poorts Ethernet POE-switch


NT-1800-AF8 8- poorts Ethernet POE-switch is een 8-poorts Fast Ethernet POE-switch met één uplink-poort plus 8 poorten Power over Ethernet-mogelijkheid. Per PoE-poort is voeding tot 30W. Het totale PoE-stroombudget is 123,2 W. T hij NT-1800-AF8 10 / 100M PoE-switch is ook een efficiënte en kosteneffectieve oplossing voor MKB, SOHO of andere vergelijkbare velden om het PoE-netwerk overal voor de draadloze toegangspunten, op IP gebaseerde bewakingscamera's of IP-telefoons overal gemakkelijk en efficiënt in te zetten.



8 poorten Ethernet Poe Switch- functies

  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en uitzendpakketten te verminderen
  2. Standaardconformiteit : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10 / 100Base-TX identificeert automatisch de directe lijn en kruislijn, compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1552 bytes
  7. 52 DC-voedingsingang
  8. -20 Tot 70 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  9. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming
  10. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiberpoort selectie
  11. Ondersteuning PoE-voeding tot maximaal 25,5 W


bestek





Item

NT-1800-AF8 POE Switch 10/100M Rate

 Parameter

 Specifications

 Access mode

  10/100Mbps

 Standard

  IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control,

  IEEE802.3af/at PoE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

Fiber & Ethernet POE Switch Port

 8 RJ45 ports:  Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical port:  Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

              Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 Address table

 1KB

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 Uplink: L/A, SPD

 (1~8)UTP Port: PoE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 52VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

52VDC @ 2.5A  120W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 170.50mm (W)×80.50mm (D)×30.00mm (H)





Applicatie met 8 poorten Poe Ethernet Switch

9-port Fast Ethernet POE Switch

8 Poorten POE Network Switch Pakketdetails

9-port Fast Ethernet POE Switch




Product Categorie : POE Switch > Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong