http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > POE Switch > Fast Ethernet POE-schakelaar > 5 poorten Niet-beheerde 10 / 100M Smart POE-switch

5 poorten Niet-beheerde 10 / 100M Smart POE-switch

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-1400-AF4

Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

ports: ≦ 8

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 1 Port

Downlink Port: 4 Ports

Connector: LC

Transmission Distance: Up To 120km

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W/port

Total Power Capacity: 65W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: 12 stks / ctn

produktiviteit: 5000pcs/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8536700000

Haven: China

Beschrijving

N-net 5 poorten Niet-beheerde 10 / 100M Smart POE-switch


NT-1400-AF4 Smart POE Switch is een ideale Power Over-Ethernet-oplossing met Plug en Watch die snelle installatie mogelijk maakt met 4-poorts 10M / 100M ethernetpoorten en één uplinkpoort plus 4 poorten met Power over Ethernet-mogelijkheden . De PoE-functies maken NT-1400 4-poorten Ethernet POE Switch een efficiënte en kosteneffectieve oplossing voor SMB, SOHO of andere soortgelijke velden waar er een PoE-netwerk wordt geïmplementeerd voor de draadloze toegangspunten, IP-gebaseerde bewakingscamera's of IP-telefoons op andere locaties .


10 / 100M POE Switch-functies



  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard compatibiliteit: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / bij PoE
  3. 10 / 100Base-TX identificeert automatisch de directe lijn en cross-line, compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Store-and-forward-mechanisme dat wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning van full-duplex flow control / half-duplex tegendruk
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1552 bytes
  7. 52 Gelijkstroominvoer
  8. -20 tot 70 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  9. Ondersteuning van ESD-beveiliging op Ethernet-poorten
  10. Dual-fiber multi-mode / single-mode en single-fiber single-mode beschikbaar
  11. Ondersteuning van PoE-voeding tot 30



bestek


Item

 NT-1400-AF4 Unmanaged Fast Ethernet POE Switch

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af/ at PoE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical port: Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

              Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 Uplink: L/A, SPD

 (1~4)UTP Port: PoE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 48VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

48VDC @ 1.25A  60W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)

 

 

10 / 100M 4-poorten POE-switch-applicatie

POE switch diagram


Kleine Fast Ethernet POE Switch-serie

Hot Model

Description

NT-1400-AF4-2

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, dual fiber, MM, SC 2km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-1400S-AF4-20

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, dual fiber, SM, SC 20km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-1400S-AF4-40

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, dual fiber, SM, SC 40km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-S1400-AF4-20

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, single fiber, SM, SC 20km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-S1400-AF4-40

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, single fiber, SM, SC 40km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-S1400-AF4-60

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, single fiber, SM, SC 60km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

Product Categorie : POE Switch > Fast Ethernet POE-schakelaar

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier