Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE Switch > Fast Ethernet POE-schakelaar > 8 poorten 10 / 100M Niet-beheerde POE-schakelaar

8 poorten 10 / 100M Niet-beheerde POE-schakelaar

8 poorten 10 / 100M Niet-beheerde POE-schakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-1700-AF4

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Rate: 10/100Mbps

    Unlink Port: 1 Fiber Port

    POE QTY: 4

    Connector: LC

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Downlink Port: 7 POE Ports

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China

Beschrijving

N-net 8 poorten 10 / 100M Niet-beheerde POE-schakelaar


NT-1700-AF4 snelle ethernet POE-schakelaar , met ingebouwde 7 poorten 10M / 100Mbps zelf-adaptieve schakelaar, omzetten van de 7 onafhankelijke 10Base-T of 100Base-TX twisted pair elektrisch signaal met 100Base-FX optisch signaal. Het vergroot het netwerktransmissiebereik van 100 m, de limiet van de koperen lijn, tot 120 km (single mode full duplex). Deze Ethernet Poe-switch met 8 poorten ondersteunt twee verschillende soorten netwerkverbindingsmedia, 10 / 100Base-TX en 100Base-FX. Door schakeltechniek en opslag- en doorstuurtechniek realiseert het de gegevensoverdracht tussen twee netwerkverbindingsmedia. Het ondersteunt optische transmissie onder dual-fiber multi-mode, dual-fiber single mode en single fiber single mode.


Functies van netwerkswitch


1. 10 / 100Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is

2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

3. Verschaffing van verschillende respectieve 10M / 100Mbps adaptieve twisted pair-schakelpoorten die de back-up van elektrische poorten en de toegang van meerdere gebruikers implementeren

4. Ondersteuning van full-duplex en half-duplex en zijn automatisch gedetecteerd

5. Ondersteunt auto-sense van MDI / MDI-X, vergemakkelijkt inbedrijfstelling en installatie van het systeem

6. Ondersteuning van de overdracht van extra lange pakketten tot 1552 bytes

7. Laag stroomverbruik, betrouwbare en stabiele prestaties;

8. Opties in enkele modus in dubbele vezel, multimodus in dubbele vezel en enkele modus in enkele vezel


bestek

Item 8 Ports Poe Ethernet Switch

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet, 

 IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet,

 IEEE802.3x Flow control

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 2 km;

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100/120 km;

 Single mode Single fiber: 20/40/60/80/100/120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Fiber Switch Port

 RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 Optical port:  

 Multi-mode: SC or ST (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC or FC (9/125μm)

 Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

 Flow control

 Full duplex: flow control; half duplex: back pressure

 Error rate

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply); FX LINK/ACT (fiber link/action)

 FDX (FX full duplex), FX100 (fiber rate 100M)

 Power supply

 DC5V 1A (external)

 Power consumption

 3.5W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 110mm(W)×82mm(D)×47mm(H) (external power supply)

POE-schakelaar 10 / 100M-toepassing

8 ports POE switch



Kleine Fast Ethernet PoE-switch Package

3


Poe-schakelaar 8-poorts serie

NT-1700

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power  adaptor

NT-1700S-25

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1700S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1700S-60

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1700S-80

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 80km, SC, standalone,external power adaptorr

NT-1700S-100

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-25

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-40

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-60

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-80

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-100

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor


Product Categorie : POE Switch > Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong