http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Ethernet-switch > Fast Ethernet-switch > Onbeheerde Fast Fiber Ethernet-switch

Onbeheerde Fast Fiber Ethernet-switch

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 5 dagen
Basis informatie

Model: NT-1700

ports: ≦ 8

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 1 Fiber Port

Downlink Port: 7 Ethernet Ports

Transmission Distance: Up To 120km

Power Supply: 5V 2A

Working Temperature: -20~+70 Centigrade Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: 14 stks per cartoon

produktiviteit: 5000pcs/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,Express

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: ISO9000, CE, FCC

GS-code: 8517622990

Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Unmanaged Fast Fiber Ethernet-switch


NT-1700 Ethernet-switch is een Ethernet-switch met 1x10 / 100M fiber uplink-poort en 7 Ethernet downlink-poorten zonder power over Ethernet-functie. Deze glasvezelschakelaar biedt een betrouwbaar netwerk voor bedrijven om grote gegevensbestanden en multimedia-informatie uit te wisselen. I t ondersteunt twee verschillende typen netwerkverbindingsmedia, 10 / 100Base-TX en 100Base-FX. Door de techniek en storage & forwarding-techniek om te schakelen, realiseert het de datatransmissie tussen twee netwerkverbindingsmedia.


10 / 100M netwerkswitchfuncties


1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerk-upgrade mogelijk is

2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

3. Verschaffing van verschillende respectievelijke 10M / 100Mbps adaptieve twisted pair-schakelpoorten die de back-up van elektrische poorten en de toegang van meerdere gebruikers implementeren

4. Ondersteuning van full-duplex en half-duplex en de auto-gedetecteerd

5. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt

6. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1552 bytes

7. Laag stroomverbruik, betrouwbare en stabiele prestaties;

8. Opties in enkele modus in dubbele vezel, multi-mode in dubbele vezel en enkele modus in enkele vezel


10 / 100M Ethernet Switch-toepassing


Fiber Ethernet Switch


8-poorts snelschakelpakket


Fiber Ethernet Switch


Product Categorie : Ethernet-switch > Fast Ethernet-switch

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier