Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Ethernet-switch > Fast Ethernet-switch > Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch

Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch
Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch
Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch
Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch
Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch

Snelle onbeheerde glasvezelnetwerkswitch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen

Basis informatie

    Model: NT-1800S

    ports: ≦ 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    Transmission Distance: Up To 120km

    Power Supply: 5V 2A

    Working Temperature: -20~+70 Centigrade Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Downlink Port: 8 Ethernet Ports

Additional Info

    verpakkingen: 14 stks per cartoon

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: ISO9000, CE, FCC

    GS-code: 8517622990

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Fast Unmanaged Fibre Network Switch


NT-1800S is een snelle Ethernet-switch met ingebouwde 8-poorts 10M / 100Mbps zelfaanpassende switch, die het 8 onafhankelijke 10Base-T of 100Base-TX twisted pair elektrische signaal omzet met 100Base-FX optisch signaal. Deze glasvezelschakelaar breidt het transmissiegebied van het netwerk uit van 2 km, de limiet van de koperlijn tot 120 km (monomodus full duplex). NT-1800S Ethernet-switch ondersteunt twee verschillende soorten netwerkverbindingsmedia, 10 / 100Base-TX en 100Base-FX. Door de techniek en storage & forwarding-techniek om te schakelen en de datatransmissie tussen twee netwerkverbindingsmedia te realiseren. Het ondersteunt ook optische transmissie onder dual-fiber multi-mode, dual-fiber single mode en single fiber single mode.


10 / 100M netwerkswitchfuncties


1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerk-upgrade mogelijk is

2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

3. Verschaffing van verschillende respectievelijke 10M / 100Mbps adaptieve twisted pair-schakelpoorten die de back-up van elektrische poorten en de toegang van meerdere gebruikers implementeren

4. Ondersteuning van full-duplex en half-duplex en de auto-gedetecteerd

5. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt

6. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1552 bytes

7. Laag stroomverbruik, betrouwbare en stabiele prestaties;

8. Opties in enkele modus in dubbele vezel, multi-mode in dubbele vezel en enkele modus in enkele vezel


10 / 100M Ethernet Switch-toepassing


Fiber Ethernet Switch


9-poorts snelschakelpakket


Fiber Ethernet Switch


Product Categorie : Ethernet-switch > Fast Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong