http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > 10 / 100M dual-mode optische media converter met enkele modus

10 / 100M dual-mode optische media converter met enkele modus

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union, O/A
    Incoterm: FOB,CIF,FCA,EXW
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen

Download:

Basis informatie

Model: NT-1100S

Overdrachtssnelheid: 100mbps

Ethernet Port QTY: One

MTBF: 1000,000 Hours

Working Temperature: -20°C~70°C

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: pakket

produktiviteit: 5000pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Shekou,Yantian

Beschrijving

Overzicht van NT-1100's


NT-1100s zijn 10 / 100M dual-fiber Single-mode optische Media Converter. Auto-negotiation zal automatisch worden aangepast om zowel half-duplex als full-duplex signalen om te zetten volgens de IEEE802.3u-normen. Interne Fast Media Converter maakt het mogelijk de gegevens te verzenden in twee verschillende media van elektrische en optische netwerken, hetzij door de technologie van datalink L2 store-and-forward, of door een van PHY L1 cut-through). 10 / 100M dual-fibre Single-mode optische Media Converter ondersteunt transmissie in Multi-mode dual fiber of single mode dual fiber.



Kenmerken


  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  3. Full-duplex en half-duplex automatisch gedetecteerd
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. Ondersteuning van half / full-duplex van FX.
  6. Ondersteuning van 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through-transmissie.
  7. Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten
  8. Ondersteunt lagervertraging
  9. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes
  10. Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2W), betrouwbare en stabiele prestaties
  11. Opties in dual-fiber met enkele modus of dual-mode dubbele vezel.


bestek


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V1A output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)



Toepassing

Internal Fast Media Converter


order informatie

NT-1100

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-20

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, external power adaptor


Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier