Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > Ethernet mediaconvertor 10 / 100M

Ethernet mediaconvertor 10 / 100M
Ethernet mediaconvertor 10 / 100M
Ethernet mediaconvertor 10 / 100M

Ethernet mediaconvertor 10 / 100M

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. orde: 1 Bag/Bags
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-S1200

    Communicatie modus: anders

    Type: Ethernet Switch

    Overdrachtssnelheid: 100mbps

    ports: ≦ 8

    71mm (W)×94mm (D)×26 Mm (H) (external P: Standalone

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

Overzicht


  • NT-1200-serie zijn 10 / 100Mbps adaptieve snelle Ethernet optische mediaconvertor, met ingebouwde 2 poorten 10M / 100Mbps zelf-adaptieve schakelaar, die het 2 onafhankelijke 10Base-T of 100Base-TX twisted pair elektrisch signaal omzet met 100Base-FX optisch signaal .
  • Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps vergroot het netwerktransmissiebereik van 100 m, de limiet van koperen lijn, tot 120 km (single mode full duplex).
  • Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps ondersteunt twee verschillende soorten netwerkverbindingsmedia, 10 / 100Base-TX en 100Base-FX.
  • Door schakeltechniek en opslag- en doorstuurtechniek realiseert Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps de gegevensoverdracht tussen twee netwerkverbindingsmedia.
  • Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps ondersteunt optische transmissie onder dual-fiber multi-mode, dual-fiber single mode en single fiber single mode




Kenmerken



  1. 10 / 100Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en uitzendpakketten te verminderen
  3. Verschaffen van verschillende respectieve 10M / 100Mbps adaptieve twisted pair-schakelpoorten die de back-up van elektrische poorten en de toegang van meerdere gebruikers implementeren
  4. Ondersteunt full-duplex en half-duplex en wordt automatisch gedetecteerd
  5. Ondersteunt auto-sense van MDI / MDI-X, vergemakkelijkt inbedrijfstelling en installatie van het systeem
  6. Ondersteuning van de overdracht van extra lange pakketten tot 1552 bytes
  7. Laag stroomverbruik, betrouwbare en stabiele prestaties;
  8. Opties in enkele modus in dubbele vezel, multi-modus in dubbele vezel en enkele modus in enkele vezel



bestek

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

 IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet,

 IEEE802.3x Flow control

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 2 km;

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100/120 km;

 Single mode Single fiber: 20/40/60/80/100/120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 Optical port:  

 Multi-mode: SC or ST (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC or FC (9/125μm)

 Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

 Flow control

 Full duplex: flow control; half duplex: back pressure

 Error rate

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply); FX LINK/ACT (fiber link/action)

 FDX (FX full duplex), FX100 (fiber rate 100M)

 Power supply

 DC5V 1A (external)

 Power consumption

 3.5W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 110mm(W)×82mm(D)×47mm(H) (external power supply)


Toepassing

Ethernet Media Converter 10/100Mbps

10/100Mbpsa Unmanaged Fiber Media Converter


order informatie

NT-1200

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power  adaptor

NT-1200S-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-60

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 80km, SC, standalone,external power adaptorr

NT-1200S-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-60

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor

Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong