Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > Ethernet media-omzetter 10 / 100M

Ethernet media-omzetter 10 / 100M
Ethernet media-omzetter 10 / 100M
Ethernet media-omzetter 10 / 100M

Ethernet media-omzetter 10 / 100M

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. orde: 1 Bag/Bags
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-S1200

    Communicatie modus: anders

    Type: Ethernet Switch

    Overdrachtssnelheid: 100mbps

    ports: ≦ 8

    71mm (W)×94mm (D)×26 Mm (H) (external P: Standalone

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

Overzicht

  • Volgens het netwerkbeheer kan het worden onderverdeeld in glasvezelzendontvanger van het netwerkbeheertype en glasvezelzendontvanger van het niet-netwerkbeheer.
  • De NT-1200-serie is een 10/100 Mbps adaptieve snelle Ethernet optische mediaconverter, met ingebouwde 2 poorten 10 M / 100 Mbps zelfaanpassende switch, die het 2 onafhankelijke 10Base-T of 100Base-TX twisted pair elektrisch signaal converteert met 100Base-FX optisch signaal .
  • Met de ontwikkeling van het netwerk in de richting van bruikbaar en beheersbaar, hopen de meeste operators dat alle apparatuur in hun netwerken op afstand kan worden beheerd, en ontwikkelen producten voor glasvezelzendontvangers, zoals switches en routers, zich geleidelijk in deze richting.
  • Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps breidt het netwerktransmissiebereik uit van 100 m, de limiet van koperen lijn, tot 120 km (single-mode full duplex).
  • Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps ondersteunt twee verschillende soorten netwerkverbindingsmedia, 10 / 100Base-TX en 100Base-FX.
  • Door te schakelen tussen techniek en opslag- en doorstuurtechniek, realiseert Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps de gegevensoverdracht tussen twee netwerkverbindingsmedia.
  • Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps ondersteunt optische transmissie onder dual-fiber multi-mode, dual-fiber single mode en single fiber single mode




Kenmerken



  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  3. Verscheidene respectievelijke 10 M / 100 Mbps ada ptieve twisted pair-schakelpoorten die de back-up van elektrische poorten en de toegang van meerdere gebruikers implementeren
  4. Ondersteuning van full-duplex en half-duplex en automatisch gedetecteerd
  5. Ondersteuning van auto-sense van MDI / MDI-X, wat de inbedrijfstelling en installatie van het systeem vergemakkelijkt
  6. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1552 bytes
  7. Laag stroomverbruik, betrouwbare en stabiele prestaties;
  8. Opties in single mode in dual fiber, multi-mode in dual fiber en single mode in single fiber



Specificaties

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

 IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet,

 IEEE802.3x Flow control

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 2 km;

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100/120 km;

 Single mode Single fiber: 20/40/60/80/100/120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 Optical port:  

 Multi-mode: SC or ST (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC or FC (9/125μm)

 Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

 Flow control

 Full duplex: flow control; half duplex: back pressure

 Error rate

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply); FX LINK/ACT (fiber link/action)

 FDX (FX full duplex), FX100 (fiber rate 100M)

 Power supply

 DC5V 1A (external)

 Power consumption

 3.5W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 110mm(W)×82mm(D)×47mm(H) (external power supply)


Toepassing

Ethernet Media Converter 10/100Mbps

10/100Mbpsa Unmanaged Fiber Media Converter


order informatie

NT-1200

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power  adaptor

NT-1200S-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-60

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 80km, SC, standalone,external power adaptorr

NT-1200S-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-60

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor

Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong