http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > Media Converter met DIP-schakelaar

Media Converter met DIP-schakelaar

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Bag/Bags
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-S1100

ports: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

Wavelength: 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 14.36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: karton

produktiviteit: 5000pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Yantian,Shekou

Beschrijving

N-net Media-omzetter met DIP-schakelaar

NT-S1100 10/100 tot 100FX Single Fiber Wave Division Multiplexing (WDM) Media Converters maken het mogelijk dat gegevens die normaal over twee strengen glasvezelkabel worden gedragen over een enkele glasvezelkabel worden getransporteerd, waarbij twee verschillende lichtspectra worden gebruikt om signalen in te voeren beide richtingen tegelijkertijd. Deze technologie verdubbelt de capaciteit van het glasvezelnetwerk van een bedrijf, waardoor een carrier of een onderneming haar operationele kosten kan minimaliseren door de inzet van extra glasvezelcapaciteit te elimineren of uit te stellen.

mediaconvertor met DIP-switch is beschikbaar in single-mode en multi-mode modellen en spanafstanden van maximaal 40 kilometer (24.85 mijl). WDM Switching Media Converters moeten worden gebruikt in A / B-paren en alle converters in deze serie zijn uitgerust met Link Fault-signalering om de middelen te bieden voor een SNMP-beheerde switch om een ​​storing op een glasvezelkanaal of twisted-pair-verbinding te herkennen, waardoor de schakel om automatisch naar een back-uppad te routeren wanneer de aangesloten switch is uitgerust met Spanning Tree-algoritme.


Eén Fiber Port Fiber Media Converter-functies

  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  3. Full-duplex en half-duplex automatische detectie of DIP-Switch instelling
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. DIP-Switch ondersteunt instelling half / full-duplex van FX
  6. DIP-switch ondersteunt 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through-transmissie
  7. LFP (Link Fault Pass-through) -functie
  8. Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten
  9. Ondersteunt lagervertraging
  10. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes
  11. Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2W), betrouwbare en stabiele prestaties
  12. Opties in single-mode enkele vezel

Eén toepassing voor snelle media-omzetter met Fibre-Port


One Fiber Port Fast Media Converter
media converter

10 / 100M Media Converter met DipOrder-informatie


NT-S1100-DIP--20

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-40

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-60

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-80

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-100

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier