http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > 10 / 100M externe media-omzetter

10 / 100M externe media-omzetter

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen

Download:

Basis informatie

Model: NT-1100

Overdrachtssnelheid: 100mbps

Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

Wavelength: 850nm

Connector Type: SC ;ST ;FC ;LC

Distance: 2KM

Ethernet Port QTY: One

MTBF: 1000,000 Hours

Working Temperature: -20°C~70°C

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Power Supply: 5V 1A

Additional Info

verpakkingen: pakket

produktiviteit: 5000pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Shekou,Yantian

Beschrijving

N-net 10 / 100M externe media-omzetter

NT-1100 series zijn niet-beheerde stand-alone mediaconverters van glasvezel naar Ethernet-mediaconvertor, waardoor u kunt kiezen uit de meest populaire glasvezelaansluitconnectoren, ST, SC of FC. Deze vezelmediaconverter kan elektrische signalen van 10Base-T en 100Base-TX twisted pairs interconverteren met optische signalen van 100Base-FX. 10 / 100M externe mediaconvertor vergroot de transmissieafstand van het netwerk van 100 m via koperen kabels naar 120 km via glasvezelkabel.


Fibre naar Ethernet Media Converter Snelle functies

  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  3. Full-duplex en half-duplex automatische detectie of DIP-Switch instelling
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. DIP-Switch ondersteunt instelling half / full-duplex van FX.
  6. DIP-switch ondersteunt 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through-transmissie.
  7. LFP (Link Fault Pass-through) -functie
  8. Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten
  9. Ondersteunt lagervertraging
  10. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes
  11. Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2W), betrouwbare en stabiele prestaties
  12. Opties in dual-fiber met enkele modus of dual-mode dubbele vezel.
  13. DIP-Switch-functies


Opmerking: Bij het instellen van de TP-bedieningsmodus (PIN-4 of / en PIN-5), moet de TP-poort in Force-modus werken (PIN-3 AAN).



Specificaties van 10 / 100M Fiber Media Converter


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V-12V output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)


Fiber To Ethernet Media Converter 10 / 100M- toepassing


media converter


Snelle Fiber Media Converter- verpakking

2


Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier