Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > Snelle interne mediaconvertor

Snelle interne mediaconvertor
Snelle interne mediaconvertor
Snelle interne mediaconvertor
Snelle interne mediaconvertor

Snelle interne mediaconvertor

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-1100I

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Ethernet Switch

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Internal Power Supply: Standalone, 10/100M

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

Overzicht

NT-1100I is een snelle interne mediaconvertor. Vanwege de unieke functie van verbindingsfoutmelding tussen elektrische poort en optische poort, kan de intelligente 10 / 100M adaptieve snelle Ethernet-mediaconvertor de mediaconvertor vervangen door netwerkbeheer om de systeemkosten aanzienlijk te verlagen. .

NT-1100I / NT-1100SI Ethernet-mediaconvertor kan elektrische signalen van 10Base-T en 100Base – TX getwiste paren onderling omzetten met optische signalen van 100Base-FX. Het vergroot de netwerktransmissieafstand van 100 m via koperkabels tot 120 km via glasvezelkabel. Het stelt de gegevens in staat om te verzenden in twee verschillende media van elektrische en optische netwerken, hetzij door de technologie van datalink L2 store-and-forward, hetzij door een van PHY L1 cut-through). Het ondersteunt transmissie in Multi-mode dual fiber of single mode dual fiber.

Kenmerken


10 / 100Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is

Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en uitzendpakketten te verminderen

Full-duplex en half-duplex automatisch gedetecteerd

Ondersteunt auto-sense van MDI / MDI-X, vergemakkelijkt systeem inbedrijfstelling en installatie

Ondersteunt half / full-duplex van FX.

Ondersteunt 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through transmissie.

Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten

Ondersteunt low-time vertragingstransmissie

Ondersteuning van de overdracht van extra lange pakketten tot 1600 bytes

Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2 W), betrouwbare en stabiele prestaties

Opties in single mode dual fiber of Multi-mode dual fiber.



bestek


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 Internal: input AC90~264V/DC100~380V, output 5V1A

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×30 mm (H) (internal power supply)


Toepassing


internal media converter


order informatie


NT-1100I

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-25

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 25km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, internal power adaptor



Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong