http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > Snelle interne mediaconvertor

Snelle interne mediaconvertor

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,EXW
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-1100I

Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

Type: Ethernet Switch

Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

ports: ≦ 8

Internal Power Supply: Standalone, 10/100M

Additional Info

verpakkingen: pakket

produktiviteit: 50000

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 50000

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen

Beschrijving


Overzicht

NT-1100I is een snelle interne mediaconvertor, dankzij de unieke functie van link failure alert tussen de elektrische poort en de optische poort, kan de intelligente 10 / 100M adaptieve snelle Ethernet mediaconvertor de mediaconvertor vervangen door netwerkbeheer om de systeemkosten aanzienlijk te verlagen .

NT-1100I / NT-1100SI Ethernet-mediaconvertor kan elektrische signalen van 10Base-T en 100Base-TX twisted pairs interconverteren met optische signalen van 100Base-FX. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk van 100 m via koperen kabels naar 120 km via glasvezelkabel. Hiermee kunnen de gegevens worden verzonden in twee verschillende media van elektrische en optische netwerken, ofwel door de technologie van datalink L2 Store-and-forward of door een van PHY L1-doorsnijding). Het ondersteunt transmissie in Multi-mode dual fiber of single mode dual fiber.

Kenmerken


10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is

Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

Full-duplex en half-duplex automatisch gedetecteerd

Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt

Ondersteuning van half / full-duplex van FX.

Ondersteuning van 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through-transmissie.

Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten

Ondersteunt lagervertraging

Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes

Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2W), betrouwbare en stabiele prestaties

Opties in dual-fiber met enkele modus of dual-mode dubbele vezel.


bestek

 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 Internal: input AC90~264V/DC100~380V, output 5V1A

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×30 mm (H) (internal power supply)


Toepassing


internal media converter


order informatie


NT-1100I

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-25

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 25km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, internal power adaptor


Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier