http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > 10 / 100M Internal Card Type Media Converter

10 / 100M Internal Card Type Media Converter

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen

Download:

Basis informatie

Model: NT-1100D

Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

ports: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Working Temperature: -20°C~70°C

Dimension: 14cm ×11cm ×3cm

Weight: 0.5KG

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Warranty: 3 Years

Power Supply: 5V1A

MTBF: 1000,00

Capacity: 5000pcs/day

Additional Info

verpakkingen: Karton

produktiviteit: 5000pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,Express

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Shekou,Yantian

Beschrijving

N-net 10 / 100M Internal Card Type Media Converter


NT-1100D, Fiber To Ethernet Converter, kan elektrische signalen van 10Base-T en 100Base-TX twisted pairs interconverteren met optische signalen van 100Base-FX. Fast Media Converter kan de media vervangen

converter met netwerkbeheer om de systeemkosten aanzienlijk te verlagen. 10 / 100M Media Converter maakt het mogelijk de gegevens te verzenden in twee verschillende media van elektrische en optische netwerken, hetzij door de technologie van datalink L2 Store-and-forward, of door een van PHY L1-doorsnijding). Het ondersteunt transmissie in multi-mode dual fiber of single mode dual fiber.


Media Converter-functies


  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  3. Full-duplex en half-duplex automatisch gedetecteerd
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. Ondersteuning van half / full-duplex van FX.
  6. Ondersteuning van 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through-transmissie.
  7. Ondersteuning van de overdracht van 100Base-Fx of STM-1, compatibel met andere apparaten
  8. Ondersteunt lagervertraging
  9. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes
  10. Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2W), betrouwbare en stabiele prestaties
  11. Opties in dual-fiber met enkele modus of dual-mode dubbele vezel.


Fiber Converter-specificaties


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port: 

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

100,000 hours

 LED indicator

POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

 Power consumption

<40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

-10~55ºC

 Operating humidity

5%~90%

 Maintaining temperature

-40~70ºC

 Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

140 mm (W)×110 mm (D)×30 mm (H) (internal power supply)

Ethernet-convertertoepassing

Internal card type media converter

Kleine vezelmedia converter Bestelinformatie


NT-1100D

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SD-25

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 25km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SD-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SD-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SD-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SD-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-S1100D-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, internal power adaptor


Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier