Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > 10 / 100M externe PD Media Converter

10 / 100M externe PD Media Converter
10 / 100M externe PD Media Converter
10 / 100M externe PD Media Converter
10 / 100M externe PD Media Converter

10 / 100M externe PD Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-4500PD

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 1000Mbps, 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    Downlink Port: 1 Ethernet Port

    Working Temperature: -20-70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: pakket

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

N-net 10 / 100M externe PD Media Converter

NT-4500PD / NT-4500SPD is een soort PoE-glasvezelomvormer die voldoet aan de 802.3af-normen en die de DC 48V-voeding van de Ethernet-kabel kan krijgen. De TP-kabel kan de gegevens en de voeding gelijktijdig verzenden. 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX PoE-PD snelle vezelmediaconverter, 10 / 100M, Multi-modus, Dual fibre, 2km, SC-connector, 850nm, voedingsadapter220VAC, stand-alone

10 / 100M externe PD Media Converter- functies


  1. Naleving van de IEEE802.3af PoE (Power over Ethernet) PD-standaard
  2. Ondersteunt LFP (Link Fault Pass-through)
  3. Met zijschakelaars, eenvoudige instelling
  4. De automatische detectiefunctie van een beschermend apparaat dat wordt gebruikt in PoE IEEE 802.3af kan schade door onjuiste installatie voorkomen
  5. In staat om 48VDC voeding te krijgen van RJ45 Ethernet-kabel
  6. Kan voeding krijgen via PSE-eindpunt of PSE midspan
  7. Auto-sense van MDI / MDI-X-kabel
  8. Goede flowcontrole en zelfresetfunctie kunnen de crash effectief voorkomen


10 / 100M PD Media Converter- specificatie

 Parameter

 Specifications

 Standard

 IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3af

 Data transmission rate

 100Mbps: 1,488,095pps

 10Mbps: 148,810pps

 Cable

 One RJ45 port: Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 One optical port:

 Multi-mode: SC (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC (9/125μm)

 Flow control

 IEEE802.3x compliant for full-duplex (full duplex)

 Back pressure flow control for half-duplex (half duplex)

 Power supply

5V/1A OR 48VDC/0.1A from PSE divice

 Consumption

3W

 Environment temperature

 0~50ºC

 Humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H)

 Satety Regulations

 FCC Part 15 Class A, CE Mark

Snelle Fiber Media Converter PD- toepassing

PD fiber media converter


Snelle glasvezelconverter PD- verpakking

2

Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong