http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > 40 km snelle Fiber Media Converter

40 km snelle Fiber Media Converter

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-1100S

Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

ports: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: Karton

produktiviteit: 5000pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,Express

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net 40KM snelle glasvezelconverter


De NT-S1100-DIP-serie is met de mediaconvertor met DIP-switch. De DIP-switch kan de conversiemodus (opslaan en doorsturen / doorsnijden), de bedrijfsmodus (full-duplex / half-duplex), werksnelheid (10 / 100M) en Link Fault Pass-through (LFP) -functie instellen.

LFP (LLCF / LLR) kan beheerders onmiddellijk waarschuwen voor het probleem van de koppelingsmedia en een efficiënte oplossing bieden om het net te bewaken. LLCF (Link Loss Carry Forward) betekent dat wanneer een apparaat dat op de converter is aangesloten en de TP-lijn de verbinding verliest, de glasvezel van de converter de transmissielink zal verbreken. LLR (Link Loss Return) betekent dat wanneer een apparaat dat op de converter is aangesloten en de glasvezellijn de link verliest, de TP-poort van de omzetter de transmissielink verbreekt. Beide kunnen direct beheerders het probleem van de koppelingsmedia alarmeren en een efficiënte oplossing bieden om het net te bewaken.

40 km snelle Fiber Media Converter- functies


  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  3. Full-duplex en half-duplex automatische detectie of DIP-Switch instelling
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. DIP-Switch ondersteunt instelling half / full-duplex van FX
  6. DIP-switch ondersteunt 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through-transmissie
  7. LFP (Link Fault Pass-through) -functie
  8. Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten
  9. Ondersteunt lagervertraging
  10. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes
  11. Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2W), betrouwbare en stabiele prestaties
  12. Opties in single-mode enkele vezel


40 km snelle Fiber Media Converter- specificaties


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

1310nm/1550nm or 1490nm/1550nm

 Transmission distance

Single-fiber single mode: 20/40/60/80/100 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Single mode Single-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V1A output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)


40 km snelle Fiber Media Converter- toepassing

fast fiber media converter


40KM snelle vezel media converter verpakking

2

Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier