Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Fast Media Converter > Single Fiber Media Converter voor gegevensoverdracht

Single Fiber Media Converter voor gegevensoverdracht
Single Fiber Media Converter voor gegevensoverdracht
Single Fiber Media Converter voor gegevensoverdracht

Single Fiber Media Converter voor gegevensoverdracht

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen
Download:

Basis informatie

    Model: NT-S1100

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

    Ethernet Port QTY: 1

    Wavelength: 1550nm, 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    ports: ≦ 8

    Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian,Shekou

Beschrijving

N-net Single Fibre Media Converter voor datatransmissie, Fast Ethernet Media Converter


Zendontvanger is een apparaat voor signaalconversie en verwijst meestal naar optische vezelzendontvanger. NT-S1100, Fiber Converter, is een converter van overgang tussen Ethernet-signalen over korte afstand en optische signalen over lange afstand. Fast Media Converter bezit enkele glasvezel en enkele modus met een transmissieafstand van 20 tot 100 km. 10 / 100M Media Converter is aangesloten met SC-connector. De opkomst van optische vezelzendontvangers zet elektrische signalen en optische signalen van gedraaide paren in elkaar om, waardoor een soepele overdracht van datapakketten tussen de twee netwerken wordt verzekerd. Mode vezel). Het kan overal in het netwerk worden gebruikt om nieuwere technologie te integreren met bestaande apparatuur om nieuwe toepassingen, technologieën en toekomstige groei te ondersteunen.


Glasvezel naar Ethernet Media Converter-functies


  1. 10/100 Mbps automatisch gedetecteerd, waardoor netwerkupgrade mogelijk is
  2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  3. Full-duplex en half-duplex auto-sensed of DIP-Switch instelling
  4. Ondersteuning van auto-sense van MDI / MDI-X, wat de inbedrijfstelling en installatie van het systeem vergemakkelijkt
  5. DIP-switch ondersteunt instelling half / full-duplex van FX
  6. DIP-switch ondersteunt 10 / 100Mbps store-and-forward en 100Mbps cut-through transmissie
  7. LFP-functie (Link Fault Pass-Through)
  8. Ondersteuning van de overdracht van 100Base-FX of STM-1, compatibel met andere apparaten
  9. Ondersteuning van low-time lag-transmissie
  10. Ondersteuning van de verzending van extra lange pakketten tot 1600 bytes
  11. Extreem laag stroomverbruik (minder dan 2 W), betrouwbare en stabiele prestaties
  12. Opties in single mode single fiber


Toepassing van glasvezel naar Ethernet-converter

100M Fiber Optic to RJ45 Media Converters



fast fiber media converter


Bestelinformatie Fast Media Converter


NT-S1100-DIP--20

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-40

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-60

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-80

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-100

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

Product Categorie : Media Converter > Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong