Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Fiber Optic Modem

Fiber Optic Modem

Product categorie van Fiber Optic Modem, we zijn gespecialiseerde fabrikanten uit China, Fiber Optic Modem, 10G XFP naar XFP 3R Repeater leveranciers / fabriek, groothandel van hoge kwaliteit producten van de 10G SFP naar SFP 3R Repeater R & D en productie, hebben wij de perfecte after-sales service en technische ondersteuning. Verheug u op uw medewerking!

China Fiber Optic Modem Leveranciers

Het Fiber Optic Modem biedt elektrische tot optische omzetting van elektronische communicatie en data signalen voor transmissie met behulp van tactische glasvezelkabels. De FOM ontvangt tegelijkertijd inkomende optische signalen en zet ze terug naar het oorspronkelijke elektronische signaal waardoor volledige duplexoverdracht mogelijk is.
N-NET Fiber Optic Modem NT-277 is een type RS-232 / RS-485 / RS-422 seriële poort vezeloptische modem. Het keurt industriële standaardontwerp en het muurtype-buitenontwerp ondersteunt DIN-rail standaard lood rail installatie, met een eenvoudige installatie. Multil / Single mode, glasvezelmodem kan op N-NET-chassis worden gemonteerd.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com