Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE Switch > Gigabit Ethernet POE Switch > Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten

Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten
Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten
Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten
Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten
Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten

Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen
Download:

Basis informatie

    Model: NT-G2400-AF4

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    ports: ≦ 8

    Downlink Ports QTY: 4 Ethernet Ports

    Uplink Ports QTY: 2 Fiber Ports

    Connector: FC, SC Optional

    POE Ports QTY: 4

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 30W Per Port

    Total Power Capacity: 65W

    Working Temperature: -20~70ºC

    MTBF: 100000 Hours

    Ethernet Port QTY: 4

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: 19 stks per cartoon

    produktiviteit: 5000 per day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Unmanaged Gigabit Switch met 4 POE-poorten


N-net NT-G2400-AF4 poe-schakelaar is een kosteneffectieve oplossing voor kleinschalige CCTV-bewakingsondersteuning. Er zijn 2 fiber-uplink-poorten en 4 downlink-poorten met power over ethernet-functie die PD-apparaten van stroom kunnen voorzien. Deze gigabit poe-schakelaar stelt gebruikers in staat onder een ongemakkelijke uitputtingsconditie te werken. Als een gigabit ethernet poe-switch is het meer nuttig voor betrouwbare beveiliging voor verbinding tussen het bewakingssysteem en het externe netwerk, waar de vier PoE + -poorten optimaal kunnen worden gebruikt.

POE Switch Gigabit-functies

1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

2. Standaard Compliance:

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX

IEEE802.3ab 1000Base-T

IEEE802.3z 1000Base-X

IEEE802.3x Flow Control

IEEE802.3af PoE

3. 10/100 / 1000M koperen poorten identificeren automatisch de directe lijn en cross-line, compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

4. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen

5. Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendruk modus

6. Maximum van 9720 bytes ondersteund Jumbo-kader

7. 52V gelijkstroom-voedingsingang

8. -20 tot 70 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgevingen

9. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming

10. Ondersteuning van PoE-voeding tot maximaal 30W

bestek

 Item

  Unmanaged Gigabit POE Switch with 4 POE Outputs

 Access mode

  10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX,

  IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-X,

  IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af PoE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode: 2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 2 Fiber ports: Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

             Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 Address table

 4KB

 Buffer space

 Built in 1024Kb RAM for data buffer

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply: PWR

 (1~2)Fiber port: L/A

 (1~4)UTP Port: SPD, L/A, PoE

 Power supply

 Power Input Range: 52VDC,

 Power Interface: DC Power Jack

 Power Requirement

52V, 1.25A  65W

 Power consumption

 <5W

 PoE Power Pins

 RJ45:  Mode A -- pins 1 and 2 for PoE Positive; 3 and 6 for PoE Negative

        Mode B -- pins 4 and 5 for PoE Positive; 7 and 8 for PoE Negative

 Note:  Powering mode is only optional in production

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 170.50mm (W)×80.50mm (D)×30.00mm (H)

 Weight

 

POE Switch 4 Ports Toepassing

Gigabit POE switch



Netwerkschakelpakket

gigabit poe switch

Product Categorie : POE Switch > Gigabit Ethernet POE Switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong