http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Ethernet-switch > Gigabit Ethernet-switch > Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch

Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: CFR,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 5 dagen
Basis informatie

Model: NT-50MG48T4XGF

Type: Optische schakelaar

Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

ports: ≧ 48

Ethernet Port QTY: 48

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: 4 10G SFP+ Ports

Downlink Port: 48 Ethernet Ports

Transmission Distance: Up To 120km

Total Power Supply: 72W

Working Temperature: -20~+70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: 4 stks / ctn

produktiviteit: 5000pcs/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

Certificaat: ISO9000, CE, FCC

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen

Beschrijving

N-net Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch


NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten met meerlaagse uitwisselingscapaciteit en mogelijkheden voor het doorsturen van draadsnelheden. Gebruikers kunnen de functies van de switch instellen via Web, CLI, TELNET, SNMP en vele andere manieren. Deze gigabit-switch ondersteunt IP-, MAC-, VLAN-, poort-, gebruikersidentificatie-element dynamische of statische binding, ondersteunt ook poortisolatie om te voorkomen dat communicatie tussen 2 naburige netwerkapparatuur hetzelfde broadcastdomein en het netwerkrisico vermindert. Het is zeer geschikt voor geconvergeerde toepassingen van grote netwerken en kernapplicaties van kleine en middelgrote netwerken.


Managed Ethernet Switch-functies

1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

2. Standaard Compliance : IEEE802.3 ad, linkaggregatieprotocol

IEEE 802.3, 10BASE-T Ethernet

IEEE 802.3u, snelle Ethernet-standaard

IEEE, 802.3ab, Gigabit Ethernet-standaard

IEEE, 802.3z, Gigabit Ethernet optische vezelstandaard

IEEE, 802.3ae, 10G Ethernet-standaard

IEEE, 802.3x, full-duplex Ethernet-gegevenslaagstroomregeling

IEEE, 802.3az, EEA energie-efficiënte Ethernet-standaarden

IEEE, 802.1AB, LLDP-protocol

IEEE, 802.1D, STP-protocol

IEEE, 802.1Q, VLAN-standaarden

3. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen

4. 10/100/1000 Mbps automatische onderhandeling en automatische MDI / MDI-X, compatibel met verschillende Ethernet-apparaten

5. Ondersteuning van L2 + -schakelfuncties, waaronder 802.1Q VLAN, mirroring, poortisolatie, IGMP-snooping, DHCP-snooping, LLDP, POE + management, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's enz.

6. Ondersteuning spanning tree STP (802.1D) en RSTP (802.1W).

7. G.8032, ondersteuning <50ms industriële snelle ringbescherming

8. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 9.6K kilobtyes

9. Kabeldiagnose ondersteunen, verbeterd beheer ondersteunen via WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

10. 0 ºC Tot 55 ºC bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

11. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming


L2 Managed Switch-toepassing

Ethernet switch

Netwerkschakelpakket


Ethernet switch


Product Categorie : Ethernet-switch > Gigabit Ethernet-switch

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier