Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Ethernet-switch > Gigabit Ethernet-switch > Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch

Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch
Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch
Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch
Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch
Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch

Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: CFR,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen

Basis informatie

    Model: NT-50MG48T4XGF

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    ports: ≧ 48

    Ethernet Port QTY: 48

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rate: 10/100/1000Mbps

    Uplink Port: 4 10G SFP+ Ports

    Downlink Port: 48 Ethernet Ports

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Supply: 72W

    Working Temperature: -20~+70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: 4 stks / ctn

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    Certificaat: ISO9000, CE, FCC

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

N-net Managed 48-poorten Gigabit Ethernet-switch


NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch biedt 48 10/100 / 1000M Ethernet-poorten en 4 uplink 10G SFP + -poorten met meerlaagse uitwisselingscapaciteit en mogelijkheden voor het doorsturen van draadsnelheden. Gebruikers kunnen de functies van de switch instellen via Web, CLI, TELNET, SNMP en vele andere manieren. Deze gigabit-switch ondersteunt IP-, MAC-, VLAN-, poort-, gebruikersidentificatie-element dynamische of statische binding, ondersteunt ook poortisolatie om te voorkomen dat communicatie tussen 2 naburige netwerkapparatuur hetzelfde broadcastdomein en het netwerkrisico vermindert. Het is zeer geschikt voor geconvergeerde toepassingen van grote netwerken en kernapplicaties van kleine en middelgrote netwerken.


Managed Ethernet Switch-functies

1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

2. Standaard Compliance : IEEE802.3 ad, linkaggregatieprotocol

IEEE 802.3, 10BASE-T Ethernet

IEEE 802.3u, snelle Ethernet-standaard

IEEE, 802.3ab, Gigabit Ethernet-standaard

IEEE, 802.3z, Gigabit Ethernet optische vezelstandaard

IEEE, 802.3ae, 10G Ethernet-standaard

IEEE, 802.3x, full-duplex Ethernet-gegevenslaagstroomregeling

IEEE, 802.3az, EEA energie-efficiënte Ethernet-standaarden

IEEE, 802.1AB, LLDP-protocol

IEEE, 802.1D, STP-protocol

IEEE, 802.1Q, VLAN-standaarden

3. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen

4. 10/100/1000 Mbps automatische onderhandeling en automatische MDI / MDI-X, compatibel met verschillende Ethernet-apparaten

5. Ondersteuning van L2 + -schakelfuncties, waaronder 802.1Q VLAN, mirroring, poortisolatie, IGMP-snooping, DHCP-snooping, LLDP, POE + management, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's enz.

6. Ondersteuning spanning tree STP (802.1D) en RSTP (802.1W).

7. G.8032, ondersteuning <50ms industriële snelle ringbescherming

8. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 9.6K kilobtyes

9. Kabeldiagnose ondersteunen, verbeterd beheer ondersteunen via WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

10. 0 ºC Tot 55 ºC bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

11. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming


L2 Managed Switch-toepassing

Ethernet switch

Netwerkschakelpakket


Ethernet switch


Product Categorie : Ethernet-switch > Gigabit Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong