Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter

Gigabit Media Converter

Product categorie van Gigabit Media Converter, we zijn gespecialiseerde fabrikanten uit China, Gigabit Media Converter, Ethernet Media Converter leveranciers / fabriek, groothandel van hoge kwaliteit producten van de Fiber Optic naar Ethernet-converter R & D en productie, hebben wij de perfecte after-sales service en technische ondersteuning. Verheug u op uw medewerking!

Zien:

    • 10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter

    10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    N-net 10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter Met de toenemende vraag naar netwerkbeheer van apparatuur door operators, wordt aangenomen dat het netwerkbeheer van glasvezelzendontvangers steeds praktischer en intelligenter zal worden. NT3011 10/100/1000 Mbps adaptieve Gigabit Ethernet-mediaconverter maakt gebruik van...

    • 10/100/1000 Standlone Managed Fiber Media Converter

    10/100/1000 Standlone Managed Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    10/100/1000 Standlone Managed Fiber Media Converter Daarom zullen producten voor optische vezelzendontvangers gedurende lange tijd een onmisbaar onderdeel blijven van de feitelijke netwerkvorming. In de toekomst zullen glasvezelzendontvangers zich blijven ontwikkelen in de richting van hoge intelligentie, hoge...

    • 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: pakket

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    N-net 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter Jitter is de belangrijkste parameter om de robuustheid van de zendontvanger te meten, omdat jitter direct de bitfoutfrequentie van de zendontvanger weerspiegelt. De factoren die de jitter beïnvloeden, zijn de lay-out van stroom en aarde, kalibratiecircuits,...

    • Gigabit interne glasvezelmediaconverter

    Gigabit interne glasvezelmediaconverter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    N-net Gigabit interne glasvezelmediaconverter PLL is erg belangrijk voor klok- en gegevensherstel (CDR). De PLL wordt aangedreven door de ingangsreferentieklok, dus de referentieklokinvoer moet voldoen aan strikte elektrische en jittervereisten. NT-3011D / NT- S 3011D10 / 100 / 1000Mbps adaptieve Gigabit...

    • Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    N-net Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter In een chip zijn er tegelijkertijd analoge en digitale signalen, het is gemakkelijk om synchronisatiespanningsruis, grondstuiter en overspraak van signalen te produceren. De NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet-converter is een 3-poorts mediaconverter Met de...

    • 10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

    10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    N-net 10/100 / 1000M Internal Fiber Media Converter NT-3011 is een interne Gigabit Fibre Ethernet-converter. Deze serie gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Momenteel ondersteunt het 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T en 1000Base-SX / LX netwerkverbinding, het onderling omzetten van elektrische...

    • Externe 1000M Fibre Media Converter

    Externe 1000M Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    N-net Externe 1000M Fibre Media Converter NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 1000M adaptieve volledige Gigabit Ethernet optische mediaconvertor die wordt gebruikt voor optische transmissie via high-speed Ethernet. 10/100 / 1000M Media Converter kan schakelen tussen twisted pair en optisch en doorsturen...

    • 100 KM Gigabit Fibre Media Converter

    100 KM Gigabit Fibre Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    N-net 100 KM Gigabit Fiber Media Converter NT-3011 / NT-3011S Gigabit Fiber Ethernet Converter maakt gebruik van schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. 10/100 / 1000M Media Converter voldoet aan de standaarden IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z en IEEE802.3ab. Momenteel Fibre Media Converter Gigabit...

    • Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

    Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 50000

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    N-net Unmanaged Full 1000M Fiber Media Converter NT-S2100 maakt gebruik van schakeltechnologie. en ondersteunt: 1000Base-T en 1000Base-SX / LX. voldoet aan de IEEE802.3z- en IEEE802.3ab-normen, inter-converteert elektrische signalen van 1000Base-T twisted pairs met optische signalen van 1000Base-SX / LX, waardoor de...

China Gigabit Media Converter Leveranciers

Gigabit Ethernet-mediaconvertor gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Het voldoet aan de IEEE802.3-, IEEE802.3u-, IEEE802.3z- en IEEE802.3ab-normen. Momenteel ondersteunt het twee soorten medialetwerkverbindingen: 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T en 1000Base-SX, onderlinge conversie van elektrische signalen van 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T twisted pairs met optische signalen van 1000Base-SX. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk van 100 m via koperen kabel naar 500 m via glasvezelkabel. Het ondersteunt transmissie in multi-mode dual fiber, single mode dual fiber, single mode single fiber.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website