http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > Externe 10/100 / 1000M Media Converter

Externe 10/100 / 1000M Media Converter

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-3011SFP

Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

Type: Optische schakelaar

ports: ≦ 8

Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Working Temperature: -20-70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Rate: 10/100/1000 Mbps

Additional Info

verpakkingen: Karton

produktiviteit: 50000pcs/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,Express

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 50000pcs around 10-20days

Certificaat: CE,FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net External 10/100 / 1000M Media Converter

NT-3011SFP is SFP-poort vezelmediaconverters ,. dus het vezeltype op basis van de SFP-module en Auto-negotiation worden automatisch aangepast om full-duplex signalen om te zetten volgens de IEEE802.3u-normen. LED-indicatoren geven de vermogensstatus van de converter, UTP-poortsnelheid en verbindingsstatus FX-poortsnelheid en verbindingsstatus aan. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk van 100 m via koperen kabel naar 20 km via glasvezelkabel. Het ondersteunt transmissie in multi-mode dual fiber, single mode dual fiber en single mode single fiber.


Externe 10/100 / 1000M Media Converter- functies


  1. Voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX
  2. Mediaconversie tussen 10/100 / 1000Base-T en 1000Base-SX / LX
  3. Er is een 10/100 / 1000M-mediaconvertor met SFP-sleuf beschikbaar
  4. Ondersteunt auto-detectie full-duplex en half-duplex bediening
  5. Ondersteunt auto-sensatie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  6. Ondersteuning van de overdracht van extra lange VLAN-pakketten
  7. Ondersteuning van Quality of Service (QoS) en zorgen voor de verzending van VoIP-pakketten;
  8. Store-and-Forward-mechanisme
  9. Opties in dual-fibre dual-mode dual-fiber met enkele modus


Gigabit Fiber Ethernet Converter- specificaties


 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T ,

 IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 220m (62.5/125μm)/550m (50/125μm)

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port:

 Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

 Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply), FX LINK (optical link action)

 TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M)

 TP ACT (TP cable packet forwarding action), FDX (TP full duplex operation)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V 2A output

 Power consumption

 Max. 5W 

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

Gigabit Media Converter- toepassing


NT-3011S



Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier