Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter
Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter
Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter
Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-G2101SFP

    ports: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 14.36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Externe 10/100 / 1000M SFP-poort Media Converter


NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 3-poorts mediaconvertor met de 2-poorts redundante modus. 10/100 / 1000M Media Converter biedt minder dan 10 ms redundantie van de link voor zeer kritieke Ethernet-toepassingen. De redundante modus ondersteunt de functie voor automatisch herstellen. Als de bestemmingspoort van een pakket link-down is, Fibre Media Converter Gigabit stuurt het pakket door naar de andere poort van het back-uppaar. De SFP-sleuf ondersteunt single-mode, multi-mode en WDM kleine fabriekstransceiver-modules voor verschillende toepassingen. De NT-G2100SFP heeft een hoge betrouwbaarheid en flexibiliteit om de afstand tot 2 km, 20 km of langer te verlengen. Glasvezel naar Ethernet-converter is afhankelijk van de 1000Base-FX SFP-zendontvangermodules. Het Ethernet-signaal waarmee twee soorten segmenten eenvoudig, efficiënt en goedkoop kunnen worden verbonden.




Kenmerken Ethernet Media Converter


  1. Voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE 802.3x flow control
  2. 2 poorten 1000Base-SX / LX SFP Glasvezel, 1 poort 10/100 / 1000Base-T RJ45
  3. Automatische onderhandeling voor 10/100 Base-TX Full-Duplex en 10/100 Base-TX Half-Duplex
  4. Ondersteuning van IEEE 802.3x Full-duplex flow-control en tegendruk voor half-duplex om pakketverlies te elimineren
  5. Ondersteuning Auto MDI / MDI-X-functie
  6. Ondersteuning van VLAN-tag, Multicast-doorvoer en ondersteuning van de maximale pakketlengte van 1522 byte
  7. Store-and-Forward-mechanisme en 3-poorts gegevens automatisch schakelen


Gigabit Media Converter Specificaties

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T ,

 IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet, IEEE802.3x flow control

 Wavelength

 Vary on SFP fiber module

 Transmission distance

 SFP port: Vary on SFP fiber module

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two SFP port slots:

 Vary on SFP fiber module

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 Switch mechanism

 Store-and-Forward

 LED indicator

 POWER (power supply), TP Speed (On:1000Mbps,Off:10/100Mbps)

 TP LINK/ACT , SD1(SFP Port 1 link/act LED), SD2(SFP Port 2 link/act LED)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V 2A output

 Power consumption

 Max. 5W 

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong