http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > Externe 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter

Externe 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 4 dagen
Basis informatie

Model: NT-G2101SFP

ports: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 14.36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

verpakkingen: karton

produktiviteit: 5000pc/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,express

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE,FCC,ISO9001

GS-code: 8517622990

Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net externe 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter


NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter is een 3-poorts mediaconvertor. Met de 2-poorts redundante modus.10 / 100 / 1000M biedt Media Converter minder dan 10ms redundantie van verbindingen voor zeer kritieke Ethernet-toepassingen. De redundante modus ondersteunt de functie voor automatisch herstellen. Als de bestemmingspoort van een pakket is gekoppeld, Fiber Media Converter Gigabit stuurt het pakket door naar de andere poort van het back-uppaar. Het SFP-slot ondersteunt single-mode, multi-mode en WDM kleine-vorm fabriek transceivermodules voor verschillende toepassingen. De NT-G2100SFP heeft een hoge betrouwbaarheid en flexibiliteit om de afstand tot 2 km, 20 km of langer te verlengen. Fiber Optic to Ethernet Converter is afhankelijk van de 1000Base-FX SFP-transceivermodules. Het Ethernet-signaal waarmee twee soorten segmenten gemakkelijk, efficiënt en goedkoop kunnen worden verbonden.




Ethernet Media Converter-functies

  1. Voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE 802.3x-stroomregeling
  2. 2 poorten 1000Base-SX / LX SFP glasvezel, 1 poort 10/100 / 1000Base-T RJ45
  3. Auto-Negotiation voor 10/100 Base-TX Full-Duplex en 10/100 Base-TX Half-Duplex
  4. Ondersteuning van IEEE 802.3x Full-Duplex doorstroming en tegendruk voor half-duplex om verlies van pakketten te voorkomen
  5. Ondersteuning Auto MDI / MDI-X-functie
  6. Ondersteunt VLAN-tag, Multicast-doorvoer en ondersteunt de maximale pakketlengte van 1522 bytes
  7. Store-and-Forward-mechanisme en automatische gegevensschakeling met 3 poorten

Gigabit Media Converter-specificaties

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T ,

 IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet, IEEE802.3x flow control

 Wavelength

 Vary on SFP fiber module

 Transmission distance

 SFP port: Vary on SFP fiber module

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two SFP port slots:

 Vary on SFP fiber module

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 Switch mechanism

 Store-and-Forward

 LED indicator

 POWER (power supply), TP Speed (On:1000Mbps,Off:10/100Mbps)

 TP LINK/ACT , SD1(SFP Port 1 link/act LED), SD2(SFP Port 2 link/act LED)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V 2A output

 Power consumption

 Max. 5W 

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier