Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > 10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter
10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter
10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter
10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter
10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

10/100 / 1000M interne vezelmedia-omzetter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-3011D

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    ports: ≦ 8

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Rate: 10/100/1000 Mbps

    Warranty: 3 Years

    Working Temperature: -20-70 Degree

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    Downlink Port: 1 Ethernet Port

    MTBF: 100000 Hours

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net 10/100 / 1000M Internal Fiber Media Converter

NT-3011 is een interne Gigabit Fibre Ethernet-converter. Deze serie gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Momenteel ondersteunt het 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T en 1000Base-SX / LX netwerkverbinding, het onderling omzetten van elektrische signalen van 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T gedraaide paren met optische signalen van 1000Base-SX / LX. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk van 100 meter via koperen kabel tot 550 meter via optische vezelkabels. Het ondersteunt transmissie in multimode dual fiber.

Interne Gigabit Fibre Ethernet Converter- functies


  1. Ondersteunende interconversie tussen adaptieve 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T met 1000Base-SX / LX
  2. 10/100 / 1000M media converter met SFP-slot is beschikbaar
  3. Ondersteunt full-duplex en half-duplex en wordt automatisch gedetecteerd
  4. Ondersteunt auto-sense van MDI / MDI-X, vergemakkelijkt inbedrijfstelling en installatie van het systeem
  5. Ondersteunt JUMBO-frame max. Tot 9K (optioneel)
  6. Ondersteuning van de verzending van extra lange VLAN-pakketten
  7. Ondersteuning van Quality of Service (QoS) en zorgen voor de verzending van VoIP-pakketten;
  8. Opties in multimode in dual fiber



10/100 / 1000M Interne Media Converter Specificaties

Parameter

Specifications

Access mode

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

1310nmnm/1550nm

Transmission distance

Multimode Dual fiber: 550m

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Single mode, dual fiber: SC, FC or LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power supply

Internal: AC90~264V/DC-48V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

156 mm (L)×127 mm (W)×32 mm (H) (internal power supply)


10/100 / 1000M Interne Media Converter- toepassing

NT-3011D(2)



NT-3011D


Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong