Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter
Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter
Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

Onbeheerde volledige 1000M Fiber Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-S2100

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 1000Mbps

    ports: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

    Wavelength: 1550nm, 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: External Power Supply

    Dimension: 71mm (W) * 94mm (D)*26 Mm (H)

    Rate: 1000 Mbps

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Unmanaged Full 1000M Fiber Media Converter

NT-S2100 maakt gebruik van schakeltechnologie. en ondersteunt: 1000Base-T en 1000Base-SX / LX. voldoet aan de IEEE802.3z- en IEEE802.3ab-normen, inter-converteert elektrische signalen van 1000Base-T twisted pairs met optische signalen van 1000Base-SX / LX, waardoor de transmissieafstand van 100 m tot 50 km wordt verlengd via glasvezelkabels. Het ondersteunt transmissie in Multi-mode dual fiber, single mode dual fiber en single mode single fiber.


Volledige 1000M Single Fiber Media Converter- functies

  1. Ondersteuning van interconversie tussen 1000Base-T en 1000Base-SX / LX
  2. Er is een 1000M-mediaconvertor met SFP-sleuf beschikbaar
  3. Ondersteunt full-duplex en half-duplex en wordt automatisch gedetecteerd
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. Ondersteuning van de overdracht van extra lange VLAN-pakketten
  6. Ondersteuning van Quality of Service (QoS) en zorgen voor de verzending van VoIP-pakketten;
  7. Opties in dual-mode dubbele vezel

Onbeheerde Full Gigabit Fiber Media Converter- toepassing

NT-2100


Unmanaged Single Fiber Media Converter- specificatie

Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)

Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong