Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > Externe 1000M Fiber Media Converter

Externe 1000M Fiber Media Converter
Externe 1000M Fiber Media Converter
Externe 1000M Fiber Media Converter
Externe 1000M Fiber Media Converter

Externe 1000M Fiber Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-2100

    Overdrachtssnelheid: 1000Mbps

    ports: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net externe 1000M Fiber Media Converter


NT-2100 Gigabit Fibre Ethernet Converter is een 1000M adaptieve full Gigabit Ethernet optische media-omzetter die wordt gebruikt voor optische transmissie via high-speed Ethernet. 10/100 / 1000M Media Converter kan schakelen tussen twisted pair en optisch en relayeren over 1000 Base-TX en 1000 Base-Fx netwerksegmenten, die voldoen aan lange afstand, high-speed en high-broadband full Gigabit Ethernet werkgroepgebruikers` behoeften, bereiken hoge snelheid externe interconnectie tot 550 M relais-vrij computergegevensnetwerk. Met stabiele en betrouwbare prestaties, ontwerp in overeenstemming met Ethernet-standaard en bliksembeveiliging, is Fiber Media Converter Gigabit met name toepasbaar op een breed scala van velden waarvoor een breedband breedbanddatanetwerk en een zeer betrouwbare datatransmissie of een specifiek IP-netwerk voor gegevensoverdracht vereist zijn, zoals zoals telecommunicatie, kabeltelevisie, spoorweg, leger, financiën en effecten, douane, burgerluchtvaart, scheepvaart, elektriciteitsbeheer, waterbehoud en olieveld enz., en Fiber Optic to Ethernet is een ideaal type faciliteit voor het bouwen van breedband campusnetwerk, kabeltelevisie en intelligente breedband FTTB / FTTH-netwerken.


Ethernet Media Converter-functies



  1. Ondersteuning van interconversie tussen 1000Base-T en 1000Base-SX / LX
  2. Er is een 1000M-mediaconvertor met SFP-sleuf beschikbaar
  3. Ondersteunt full-duplex en half-duplex en wordt automatisch gedetecteerd
  4. Ondersteuning van automatische detectie van MDI / MDI-X, waardoor de inbedrijfstelling en installatie van het systeem wordt vergemakkelijkt
  5. Ondersteuning van de overdracht van extra lange VLAN-pakketten
  6. Ondersteuning van Quality of Service (QoS) en zorgen voor de verzending van VoIP-pakketten;
  7. Opties in dual-mode dubbele vezel



Gigabit Media Converter-toepassing


NT-2100


Small Fiber Media Converter technische indexen


Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)

Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong