Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > Externe 1000M Fibre Media Converter

Externe 1000M Fibre Media Converter
Externe 1000M Fibre Media Converter
Externe 1000M Fibre Media Converter
Externe 1000M Fibre Media Converter

Externe 1000M Fibre Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-2100

    Overdrachtssnelheid: 1000Mbps

    ports: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Externe 1000M Fibre Media Converter


NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet Converter is een 1000M adaptieve volledige Gigabit Ethernet optische mediaconvertor die wordt gebruikt voor optische transmissie via high-speed Ethernet. 10/100 / 1000M Media Converter kan schakelen tussen twisted pair en optisch en doorsturen via 1000 Base-TX- en 1000 Base-Fx-netwerksegmenten, waardoor gebruikers van lange afstand, hoge snelheid en breedband volledige Gigabit Ethernet-werkgroep kunnen ontmoeten` behoeften, het bereiken van high-speed externe interconnectie tot 550M relaisvrij computergegevensnetwerk. Met stabiele en betrouwbare prestaties, ontwerp in overeenstemming met de Ethernet-standaard en bliksembeveiliging, is Fiber Media Converter Gigabit met name toepasbaar op een breed scala van velden die een breedband-datanetwerk en een zeer betrouwbare datatransmissie of een speciaal IP-datatransmissienetwerk vereisen, zoals zoals telecommunicatie, kabeltelevisie, spoorwegen, militairen, financiën en effecten, douane, burgerluchtvaart, scheepvaart, energie, waterbesparing en olieveld enz., en Fiber Optic To Ethernet is een ideaal type faciliteit om een ​​breedbandcampusnetwerk, kabel-tv en intelligent te bouwen breedband FTTB / FTTH-netwerken.



Kenmerken Ethernet Media Converter


  1. Ondersteunt interconversie tussen 1000Base-T en 1000Base-SX / LX
  2. 1000M media converter met SFP-slot is beschikbaar
  3. Ondersteunt full-duplex en half-duplex en wordt automatisch gedetecteerd
  4. Ondersteunt auto-sense van MDI / MDI-X, vergemakkelijkt inbedrijfstelling en installatie van het systeem
  5. Ondersteuning van de verzending van extra lange VLAN-pakketten
  6. Ondersteuning van Quality of Service (QoS) en zorgen voor de verzending van VoIP-pakketten;
  7. Opties in multi-mode dual fiber



Gigabit Media Converter-toepassing


NT-2100



Technische indexen voor Small Fiber Media Converter


Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)

Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong