Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Gigabit Media Converter > 10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor

10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor
10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor
10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor
10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor
10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor

10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA,CPT
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen

Basis informatie

    Model: NT-3011

    Communicatie modus: anders

    Type: anders

    ports: ≦ 8

    Rate: 10/100/1000 Mbps

    Working Temperature: -20-70 Degree

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    Downlink Port: 1 Ethernet Port

    Warranty: 3 Years

    MTBF: 100000 Hours

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000 pcs per day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen

Beschrijving

N-net 10/100 / 1000M glasvezel mediaconvertor

NT3011 10/100 / 1000Mbps adaptieve Gigabit Ethernet mediaconvertor gebruikt schakeltechnologie om mediaconversie te vervullen. Het voldoet aan de normen IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z en IEEE802.3ab. Momenteel ondersteunt het twee soorten media netwerkverbindingen: 10BaseT / 100BaseTX / 1000BaseT en 1000BaseSX, elektrische signalen van 10BaseT / 100BaseTX / 1000BaseT twisted paren met optische signalen van 1000BaseSX onderling omzetten. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk van 100 meter via koperkabel tot 500 meter via glasvezelkabel. Het ondersteunt transmissie in multimode dual fiber, single mode dual fiber en single mode single fiber.


Parameter  Specifications
Access mode 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet
Standard IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T,
IEEE802.3z 1000Base-SX Gigabit Ethernet
Wavelength 850nm/1310nm/1550nm
Transmission distance Multi-mode Dual-fiber: 220m (62.5/125μm)/550m (50/125μm)
Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100km
Port One RJ45 port:
 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B
One optical port:
 Multi-mode dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)
Single mode dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)
Single mode single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)
BER <10-9
MTBF 100,000 hours
LED indicator POWER (power supply), FX LINK (optical link action)
TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M)
TP ACT (TP cable packet forwarding action), FDX (TP full duplex operation)
Power supply External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V 2A output
Power consumption Max. 5W 
Operating temperature range -10~55ºC
Operating humidity 5%~90% 
Maintaining temperatures -40~70ºC
Maintaining humidity range 5% ~ 90% non-condensing
Dimensions 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)



Glasvezel naar Ethernet Conv erter Pa cking


2

Product Categorie : Media Converter > Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong