Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Passief optisch netwerk (PON-serie) > GPON ONU / OLT > mini GEPON ONU-eindapparaat

mini GEPON ONU-eindapparaat

mini GEPON ONU-eindapparaat

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-EPU801(SFU)

    Communicatie modus: anders

    Type: Ethernet Switch

    Overdrachtssnelheid: 100mbps

    ports: anders

    GEPON ONU: Mini GEPON ONU

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen

Beschrijving


Omschrijving:

NT-EPU801 (SFU) is een mini GEPON ONU-eindapparaat, dat van toepassing is op pure breedbandtoegang.Het heeft een mini-type compact structuurontwerp met hoge integratie en kan 1 GE (RJ45) -interfaces bieden. Ondersteunt de technologie van de routerfunctie van laag 3 met PPPOE / DHCP / Static IP, en het is gemakkelijk te onderhouden en te beheren. zoals IEEE802.3ah en technische vereisten van EPON-apparatuur (V3.1).


GPON (Gigabit Passive Optical Network) Dit is de ontwikkeling van de BPON-standaard. GPON ondersteunt hogere tarieven, verbeterde beveiliging en optionele Layer 2-protocollen (ATM, GEM, Ethernet). Medio 2008 had Fryson Telecom 800.000 lijnen geïnstalleerd. British Telecom (British Telecom) en American Telephone and Telegraph Company (AT & T) voeren geavanceerde proeven uit. Andere bedrijven zoals Independent Fibre Networks Ltd. werken samen met serviceproviders zoals See the Light om snellere GPON-verbindingen en glasvezel aan huis te leveren.

Voorzien zijn van:

Plug and play, met automatische detectie, automatische configuratie en automatische firmware-upgrade, enz.

Ondersteuning voor drievoudig churning-coderingsverzoek

Ondersteuning voor DBA-rapportagemechanisme

Ondersteuning OAM configuratie-onderhoud op afstand functie

Ondersteun de externe upgrade en download

Ondersteuning van statusdetectie en foutrapport

Ondersteuning voor het configureren van de werkmodus op de gebruikerspoort.

Ondersteuning van gegevensversleuteling en ontsleuteling

Ondersteuning van 802.1Q VLAN

Ondersteuning van rijke QinQ VLAN-functies en IGMP-snooping

Ondersteun verkeersregel om de gerelateerde prioriteit te wijzigen.

Ondersteuning LED-indicatie

Ondersteuning om de fabrieksinstellingen te herstellen

Ondersteun de reset op afstand en start opnieuw op

Ondersteuning stervende uitval alarm

Volledige compatibiliteit met OLT op basis van ZTE-chipset.

Toepassingen:

Gegevensdiensten

Spraakdiensten

Videodiensten

Monitoring dienst

FTTH / FTTB / FTTO / FTTP


Prestatiespecificatie:

Technical items

Description

Optical property

Upstream PON interface

1 EPON interface, SC single-mode/single-fibre, symmetric 1.25 Gbps

Wavelength

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optical output power

-1~+4dBm

Receiving sensitivity

<-26dBm

Farthest distance

20km between OLT and ONU

Optical interface

SC/UPC connector

Downstream LAN interface

1*10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet interfaces, Full Duplex/Half Duplex,  RJ45 connectors

Ethernet function

Support IEEE802.1Q VLAN

Support speed rate inhibition of broadcast packet at ONU

IEEE 802.3X flow control

Support 16 multicast addresses at each LAN port

Security strategy

Support AES-128,data encryption for both upstream and downstream

Support dynamic update of key

 

Management maintenance

Centralized OLT management based on OAM

WEB,CLI

Upgrade software remotely

Hardware information

Indicators

 4 indicators, for status of power supply, PON port and 1 Giga-Ethernet port.

DC power supply

 +12V, external AC-DC power adaptor

Chipset

ZTE chipset

Power switch

 1

Power consumption

 ≤2.5W

Operating condition

 Operating temp: -5~+55℃ 
 Operating humidity:10~90%(non-condensed)

Storing condition

 Storing temp: -30~+60℃ 
 Storing humidity:10~90%(non-condensed)

Dimension

 120mm*100mm*30mm(length*width*height)

Net weight

 0.24Kg 

Oplossingen:

 Solutions



Product Categorie : Passief optisch netwerk (PON-serie) > GPON ONU / OLT

Related Products

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong