Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > onbeheerde industriële Ethernet-technologie

onbeheerde industriële Ethernet-technologie
onbeheerde industriële Ethernet-technologie

onbeheerde industriële Ethernet-technologie

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 3 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN112-2POE

    Overdrachtssnelheid: 100mbps

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht van industriële Fast Ethernet POE-switch



2. Servicekwaliteit: TCP / UDP-laag 4-informatie kan ook worden gebruikt om prioriteit vast te stellen voor applicatiecommunicatie. Layer 4-switching maakt prioritering mogelijk op basis van poortnummers (applicaties) en stelt prioriteitswachtrijen in om ervoor te zorgen dat belangrijk verkeer (zoals VOIP, video) zo snel mogelijk wordt verwerkt, waardoor noodtoepassingen hoogwaardige services van het netwerk kunnen verkrijgen.
NT-IN112 onbeheerde industriële Ethernet-serie is een 10 / 100Base-TX tot 100Base-FX industriële Fast Ethernet Media Converter met enkele glasvezelpoort en 2 koperen poorten. De converters zijn in staat om de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km uit te breiden via een glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een applicatie van 10M of 100M.

3. Load balancing: Het principe van schakelende load balancing met laag 4 is het uitwisselen van virtuele verbindingen op basis van IP-adressen en TCP-poorten en het rechtstreeks verzenden van datapakketten naar de corresponderende poorten van de doelcomputer.

NT-IN112 onbeheerde industriële Ethernet-siwtch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

Een switch met Layer 4-switchmogelijkheden kan worden gebruikt als hardware-load balancer om de load balancing van de server te voltooien. Omdat de vierde schakellaag is gebaseerd op hardware-chips, zijn de prestaties erg goed, vooral voor de snelheid van netwerkoverdracht.

Het biedt een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijd gebruik. Het biedt ook dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of back-up voedingsingangen vereisen.

De schakelsnelheid is veel sneller dan bij het normaal doorsturen van pakketten. Met behulp van laag 4-switchapparatuur zijn alle clusterhosts verbonden met het externe internet via de laag 4-switch, en de externe anti-vraagserver van de klant wijst de server dynamisch toe via de laag 4-switch om dynamische load balancing te bereiken.

NT-IN112 onbeheerde industriële Ethernet-siwtch-serie voldoet aan IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel).

Wanneer een van de servers uitvalt, verdeelt de switch dynamisch al het verkeer naar andere hosts in het cluster. Dit type is alleen geschikt voor servers met groot verkeer.

Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie. Met data en Power over Ethernet uit één apparaat, kan de onbeheerde industriële Ethernet-siwtch-serie van NT-IN112 de plaatsing van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren.


Functies van industriële Fast Ethernet POE-switch


Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

Deze industriële Ethernet-switch maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Ondersteuning jumbo frame tot 1552K (store-forward modus)

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit

Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)



Specificaties van industriële Fast Ethernet POE-switch


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

  Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Two RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode

 Address table

          2K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1 , PWR2

 UTP Port: POE(Green), L/A(Orange)

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight



Certificering van industriële Fast Ethernet POE-switch


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Industrial Fast Ethernet POE Switch Afbeelding


Industrial Fast Ethernet POE Switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong