Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > POE beheerde snelle Ethernet-switch

POE beheerde snelle Ethernet-switch

POE beheerde snelle Ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN122-2POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO900

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


Bewerken van apparaattype
Digitale programmagestuurde schakelaars zijn onderverdeeld in langeafstandsschakelaars en lokale schakelaars. Er zijn ook typen die zijn bedoeld voor signalering en intelligente netwerken. [1]

De NT-IN122 Industrial POE managed fast Ethernet switch-serie is een 2-poorts industriële Fast Ethernet Redundant Media Converter die conversie ondersteunt tussen 10 / 100Base-TX met één poort en 100Base-FX met dubbele poort.

In 1970 opende Frankrijk de eerste programmagestuurde digitale schakelaar ter wereld, met behulp van multiplextechnologie met tijdverdeling en grootschalige geïntegreerde schakelingen. Vervolgens ontwikkelde de wereld zich krachtig. In de jaren tachtig begonnen programmagestuurde en digitale schakelaars zich over de hele wereld te verspreiden.
De converters zijn ontworpen voor kritieke netwerken die onmiddellijk automatisch herstel vereisen wanneer de redundante modus is geselecteerd. In de switchmodus zorgen de converters ervoor dat de transmissieafstand van het netwerk tot een maximum van 120 km kan worden uitgebreid via een glasvezelpoort, en de UTP-poort is beschikbaar bij een toepassing van 10M of 100M.

Bewerken van apparaatfuncties
De basisfuncties van de digitale programmagestuurde centrale [2] zijn: toegang tot de abonneelijn, lijnverbinding, facturering, apparaatbeheer, enz.

NT-IN122 Industriële POE beheerde snelle Ethernet-switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte. De lokale centrale detecteert automatisch de hoorn van de haak actie van de gebruiker, geeft een kiestoon terug naar de telefoon van de gebruiker, ontvangt het pulssignaal of dual-tone multi-frequentie (DTMF) signaal gegenereerd door de telefoon en voltooit vervolgens de verbinding van de beller naar de gebeld nummer (het gebelde nummer Het kan op dezelfde schakelaar staan ​​of op een andere schakelaar).

Het biedt een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijd gebruik. Het biedt ook dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of back-up voedingsingangen vereisen.

Nadat de verbinding is voltooid, blijft de schakelaar verbonden totdat de partij die de communicatie detecteert ophangt.

NT-IN122 Industriële POE- serie met beheerde snelle Ethernet-switches voldoet aan de IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie. Met data en Power over Ethernet uit één unit, kan de NT-IN122 Industrial POE managed fast Ethernet-switch-serie het gebruik van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren.

Kenmerken

Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX.IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

Deze door Industrial POE beheerde snelle Ethernet-switch maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

Ondersteuning voor full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit

Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)


Specificaties

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX.IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode

 Address table

          1K

 Buffer space

 Built in 288Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1 , PWR2

 UTP Port: POE1, L/A, 100M

 Fiber Port: FX1, FX2

 DIP Switch

 RE:Redundant Mode

 SW:Switch Mode

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 

    Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Productfoto

Industrial POE managed fast Ethernet switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong