Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Snelle Umanaged Ethernet-poe-schakelaar

Snelle Umanaged Ethernet-poe-schakelaar
Snelle Umanaged Ethernet-poe-schakelaar
Snelle Umanaged Ethernet-poe-schakelaar

Snelle Umanaged Ethernet-poe-schakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN128-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Industrial Fast Ethernet POE Switch Overzicht

NT-IN128 is een industriële Fast Ethernet POE-switch met 10 poorten. Het ondersteunt 8-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.

NT-IN128 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die DIN-rail- of paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

NT-IN128-AT (AF) Industriële Fast Ethernet POE Switch-serie ondersteunt POE-functie met 4 poorten, levert voeding voor HD IP Camera, draadloze AP, IP-telefoon enzovoort. Onze industriële Fast Ethernet POE-switch ondersteunt tot IEEE802.3at, 25,5 W PoE-uitvoer.

Industrial Fast Ethernet POE Switch Functie s


  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  4. Het gebruikt een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen
  5. Ondersteuning voor 8 zelfstandige 10M / 100Mbps Adaptive switched twisted-pair-kabel. Realiseer elektriciteitstoegang en mutil-gebruikerstoegang
  6. Ondersteuning jumboraam tot 1600Bytes
  7. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  8. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  9. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  10. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  11. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  12. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  13. Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode beschikbaar, uitbreiding van de behoeften van gebruikers
  14. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  15. Geef maximaal 4K MAC-adresvermeldingen en is gebouwd in 1,25 MB RAM

Industriële Fast Ethernet POE Switch Specificaties:


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

10/100Mbps

Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T,

IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

Wavelength

1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100km

Dual-fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100/ 120km

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

Eight RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC/ FC/ LC(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/ FC/ LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

Conversion means

Store and Forward mode

Address table

4K

Buffer space

1.25 Mbit

Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

Delay

store-and-forward:9.6us

BER

<10-9

MTBF

50,000 hrs

LED indicator

POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off), (1~8) UTP Port: L/A ,100

PWR1(PWR1 power on/off), PWR2(PWR2 power on/off)

F1(F1 Link/transmission), F2 (F2 Link/transmission)

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/ 24VAC,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Operating temperature

-40~80℃

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H)  

Industriële Fast Ethernet POE Switch-certificering


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Industrial Fast Ethernet POE Switch Productafbeelding


Industrial 10/100M Poe Switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong