Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Snelle Umanaged Ethernet Poe Switch

Snelle Umanaged Ethernet Poe Switch
Snelle Umanaged Ethernet Poe Switch
Snelle Umanaged Ethernet Poe Switch

Snelle Umanaged Ethernet Poe Switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN128-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht van industriële Fast Ethernet POE-switch

(1) Bridge Protocol Data Unit: BPDU (Bridge Protocol Data Unit)
BPDU is een data-eenheid voor communicatie tussen overspannende boomprotocolswitches en wordt gebruikt om rollen te bepalen.

NT-IN128 is een industriële Fast Ethernet POE-switch met 10 poorten. Het ondersteunt 8 poort 10 / 100BASE-T en 2 poort 100Base-X.

(2) Bridge ID: Bridge ID
Het identificatienummer van de switch, dat bestaat uit prioriteit en MAC-adres, prioriteit 16 bits, MAC-adres 48 bits.

NT-IN128 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

(3) Root bridge: Root bridge
De root-bridge wordt gedefinieerd als de switch met het kleinste bridge-nummer en alle poorten van de root-bridge worden niet geblokkeerd.

NT-IN128-AT (AF) Industriële Fast Ethernet POE Switch-serie ondersteunt 4-poorts POE-functie, voeding voor HD IP-camera, draadloze AP, IP-telefoon enzovoort. Onze industriële Fast Ethernet POE-switch ondersteunt tot IEEE802.3at, 25,5W PoE-output.

(4) Root-poort: Root-poort
De poort met de laagste cumulatieve kosten van de niet-root-bridge naar de root-bridge is verantwoordelijk voor de communicatie-interface tussen deze bridge en de root-bridge.
(5) Aangewezen brug: Aangewezen brug
Het cumulatieve pad naar de root bridge in het netwerk kost de kleinste switch en is verantwoordelijk voor het verzenden en ontvangen van gegevens over dit netwerksegment.

Industrial Fast Ethernet PoE-switch Feature s



  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  4. Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning van 8 zelfstandige 10M / 100Mbps Adaptieve geschakelde twisted-pair kabel. Realiseer back-up van elektriciteit en gebruikerstoegang
  6. Ondersteuning jumbo frame tot 1600Bytes
  7. Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  8. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  9. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  10. IP40 beschermingsnorm behuizing
  11. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  12. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  13. Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode beschikbaar, waardoor de behoeften van gebruikers worden uitgebreid
  14. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  15. Biedt tot 4K MAC-adresinvoer en ingebouwd 1,25 Mb RAM


Specificaties industriële Fast Ethernet POE-schakelaar :


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

10/100Mbps

Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T,

IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

Wavelength

1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100km

Dual-fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100/ 120km

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

Eight RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC/ FC/ LC(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/ FC/ LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

Conversion means

Store and Forward mode

Address table

4K

Buffer space

1.25 Mbit

Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

Delay

store-and-forward:9.6us

BER

<10-9

MTBF

50,000 hrs

LED indicator

POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off), (1~8) UTP Port: L/A ,100

PWR1(PWR1 power on/off), PWR2(PWR2 power on/off)

F1(F1 Link/transmission), F2 (F2 Link/transmission)

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/ 24VAC,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Operating temperature

-40~80℃

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H)  

Certificering van industriële Fast Ethernet POE-switch


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Industriële Fast Ethernet POE Switch Productfoto


Industrial 10/100M Poe Switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong