Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Snelle industriële Ethernet Poe Switch

Snelle industriële Ethernet Poe Switch

Snelle industriële Ethernet Poe Switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN126-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Guangzhou

Beschrijving

Overzicht


Aggregatie
We hebben al eerder de kenmerken van poortaggregatie aangeroerd. Deze methode komt overeen met het tegelijkertijd gebruiken van meerdere poorten voor cascadering. Het biedt een hogere bandbreedte voor interconnectie en lijnredundantie, waardoor het netwerk een zekere betrouwbaarheid heeft.

NT-IN126-4POE is een industriële Fast Ethernet POE-switch met 8 poorten. Het ondersteunt 6-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.

Stapelmethode
Het stapelen van switches is de snelste en handigste manier om poorten uit te breiden, en de bandbreedte na het stapelen is enkele tientallen keren de snelheid van een enkele switchpoort. Niet alle switches ondersteunen echter stapelen, wat afhangt van het feit of het merk of model van de switch stapelen ondersteunt; en vereist ook het gebruik van speciale stapelkabels en stapelmodules; Merk ten slotte op dat schakelaars in dezelfde stapel van hetzelfde merk moeten zijn.

NT-IN126-4POE Industriële Fast Ethernet POE Switch- serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

Gelaagde aanpak
Deze methode wordt over het algemeen gebruikt in meer gecompliceerde schakelstructuren, die volgens functies kunnen worden onderverdeeld in toegangslaag, convergentielaag en kernlaag.

NT-IN126-4POE Industrial Switch- serie ondersteunt 4-poorts POE-functie. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP-camera, draadloze AP.IP-telefoon enzovoort. Onze Industrial Fibre Switch ondersteunt IEEE802.3at, 25,5W output. Het ondersteunt in dual fiber single mode.

naschrift
Als een belangrijk verbindingsapparaat van het netwerk komt de switch vrij vaak voor bij daadwerkelijk gebruik. Voor gewone thuisgebruikers is de complexere toepassing de cascadestructuur van de switch; en geavanceerde toepassingen zoals drielaags routing en stacking worden over het algemeen gebruikt in ondernemingen. [1]

Kenmerken



  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard :: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.
  3. IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at
  4. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  5. Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  6. Ondersteunt 6 zelfstandige 10M / 100Mbps Adaptieve geschakelde twisted-pair kabel. Realiseer back-up van elektriciteit en gebruikerstoegang
  7. Deze industriële Fast Ethernet POE-switch ondersteunt jumboframes tot 1600 bytes
  8. Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  9. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  10. -40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  11. IP40 beschermingsnorm behuizing
  12. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  13. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  14. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit
  15. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  16. Biedt tot 4K MAC-adresinvoer en ingebouwd 1,25 Mb RAM
  17. Enkele modus met dubbele vezels



Specificaties


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Single-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)  

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off).POE2 ( POE2 power on /off).POE3 ( POE3 power on/off).

POE4 ( POE4 power on/off),(1~6) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission),F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 

Certificatie


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Productfoto


Industrial POE Switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong