Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Onbeheerde 10 / 100M POE-schakelaar

Onbeheerde 10 / 100M POE-schakelaar
Onbeheerde 10 / 100M POE-schakelaar

Onbeheerde 10 / 100M POE-schakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN118-8POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Din-rail: IP40

    Fiber Type: Multi Mode

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000 pcs per day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Onbeheerde 10 / 100M PoE-schakelaar


NT-IN118S-20 is een industriële Fast Ethernet Media Converter met 9 poorten. Het ondersteunt 8-poorts 10 / 100BASE-T en 1-poorts 100Base-X.it is verpakt in een compacte IP40-behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP-camera, draadloze AP.IP-telefoon en ga zo maar door. Onze PoE onbeheerde Fast Ethernet Media Converter ondersteunt IEEE802.3at, 25.5W output. Het ondersteunt single mode dual fiber.

Functies van onbeheerde PoE-switch


  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en uitzendpakketten te verminderen
  2. Standaard :: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.
  3. IEEE802.3x stroomregeling. IEEE802.3at
  4. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en de dwarslijn identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  5. Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  6. Ondersteuning van 8 zelfstandige 10M / 100Mbps adaptieve geschakelde twisted-pair kabel. Realiseer een back-up van elektriciteit en toegang voor verminkte gebruikers
  7. Ondersteuning jumbo frame tot 1600 bytes
  8. Ondersteuning cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  9. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  10. -40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  11. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  12. Power-poort en Ethernet-poort ondersteunt ESD-bescherming en EFT-bescherming
  13. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  14. Ondersteuning dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  15. Ondersteuning PoE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  16. Biedt tot 4K MAC-adresvermeldingen en ingebouwd 1,25 Mb RAM
  17. Biedt tot 4K MAC-adresvermeldingen en ingebouwd 1,25 Mb RAM
  18. Dubbele vezel enkele modus


Unmanged Industrial Ethernet Switch specificati ons

 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Single-mode :SC / FC/LC

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

100,000 hrs

 LED indicator

 PoE1 ( PoE1 power on/off).PoE2 ( PoE2 power on /off).PoE3 ( PoE3 power on/off).

PoE4 ( POE4 power on/off),(1~8) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 52VDC/24VAC ,

                  6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~85℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 



Unmanged Industrial Ethernet Switch Application


NT-IN118


Onbeheerd 10 / 100M PoE Switch Verpakking

2

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong