Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Industriële lage snelheid POE-schakelaar

Industriële lage snelheid POE-schakelaar
Industriële lage snelheid POE-schakelaar

Industriële lage snelheid POE-schakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN114D-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

NT-IN114D Industrial Fast Ethernet POE-switcheserie is Industrial Switch uitgerust met 4 10 / 100M UTP-poorten met low-speed gegevenspoort. Het biedt 4 10 / 100Base-T-poorten, 3 low-speed datapoort en 1100FX-poort. Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor stabiliteit en uitvoerbaarheid voor flexibele transmissieafstand van de Ethernet- en low speed-gegevens in de extreme industriële omgeving.

Pas NT-IN114D industriële Fast Ethernet POE-switch toe die een low-speed datapoort uitrusten met NT-IN111D industriële mediaconvertor, buffering van zware verkeersuitbarstingen, snelheidsafvlakking van netwerkservices en externe overdracht van low-speed data kunnen perfect worden opgelost, met de toonaangevende voordeel bieden in dit veld.

NT-IN114D industriële glasvezelschakelaar kan in de schakelkast worden geïnstalleerd door een optionele DIN-RIAL- of muurbevestiging aan te nemen. Het is een compact product, ondersteunt een brede werktemperatuur, redundante voedingsingang, IP40-bescherming, LED-indicatielampje, is de beste keuze voor de industriële speciale toepassing en een betrouwbare oplossing voor uw industriële Ethernet-verbinding.

NT-IN114D-AT (AF) Industrial Switch-serie voegt PoE-functie toe, met 4 POE-voedingsingangen. Geen behoefte aan de stroom- of stroomkabel, de High Definition IP-camera, draadloze AP, IP-telefoonapparaat kan worden aangestuurd door de Poe-technologie via een UTP. Voor N-net Poe onbeheerde industriële switch ondersteuning IEEE802.3at standaard, output 25,5W.

Kenmerken

  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard: IEEE802.3 / u, 10Base-T, 100BASE-TX, IEEE802.3af, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Het gebruikt een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen
  5. Voorzie in 4 onafhankelijke 10 / 100M Base-TX-poorten voor UTP-redundante en multi-gebruikerstoegang
  6. Ondersteunt Max tot 1552Bytes pakkettransmissie
  7. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  8. Ondersteuning 3 low-speed datapoort, elk kan worden ingesteld als een gescheiden RS232, RS485 of contact sluiting type.
  9. De gegevenspassage met lage snelheid neemt Time Division Multiplexing-verzending over, dat maakt een lage vertraging mogelijk en is eenvoudig toe te passen zonder het IP-adres te bezetten.
  10. De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt 0-115200bps snelheid
  11. De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt multi-beveiliging tegen bliksem, overspanning, overspanning en ESD
  12. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  13. Ondersteunt remote power off detectie en indicatie
  14. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  15. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  16. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  17. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  18. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  19. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W voor enkele poort
  20. 7 Gbps Niet-blokkerende schakelbandbreedtesnelheid, 2K MAC-adres automatisch leren en 16 MB interne cache

Specificatie

 Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

IEEE802.3/u.10Base-T.100Base-TX.IEEE802.3af.IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Four RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (9/125)

 3 low-speed data port, Industrial terminals, connecting to RS232,R485,contact closure according to the setting

 Conversion means

 Store and Forward mode or Time division

 Address table

          2K

 Buffer space

 Built in 16M RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 L/A(Link/Transmit),100M(Speed),

PWR(Power),RPF(Remote power-off),SD(Fiber signal)

D1(Data passage 1 signal),D2(Data passage 2 signal),D3(Data passage 3 signal)


 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power, support power-off detection

 Power consumption

 <3W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

 Weight

 

certificaat

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Toepassing

Industrial POE Switch

Dimensies


Industrial POE switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong