Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Industriële POE-schakelaar met lage snelheid

Industriële POE-schakelaar met lage snelheid
Industriële POE-schakelaar met lage snelheid

Industriële POE-schakelaar met lage snelheid

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN114D-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

De vierde-laagswitch kan niet alleen de end-to-end-switch voltooien, maar ook het switchverkeer bepalen of beperken volgens de toepassingskenmerken van de poorthost.

NT-IN114D Industriële Fast Ethernet POE-switch-serie is industriële switch die 4 10 / 100M UTP-poort uitrust met een gegevenspoort met lage snelheid. Het biedt 4 10 / 100Base-T-poorten, 3 datapoorten met lage snelheid en 1100FX-poort.

Simpel gezegd, de switch van de vierde laag is gebaseerd op het transmissieproces van datapakketten op de transportlaag. Het is een nieuw type LAN-switch gebaseerd op de schakelbehoeften van de gebruikersapplicatie van de TCP / IP-protocolapplicatielaag.

Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor stabiliteit en uitvoerbaarheid om de transmissieafstand van het Ethernet en gegevens met lage snelheid in de extreme industriële omgeving flexibel uit te breiden.

De switch van laag 4 ondersteunt alle protocollen onder TCP / UDP-laag 4 en kan het applicatietype van het datapakket onderscheiden volgens het TCP / UDP-poortnummer, waardoor toegangscontrole en servicekwaliteitsborging op de applicatielaag wordt bereikt.

Pas de NT-IN114D industriële Fast Ethernet POE-switch toe, die een datapoort met lage snelheid uitrust met een NT-IN111D industriële mediaconverter, het bufferen van zware verkeersstoten, het afvlakken van de snelheid van de netwerkdienst en het op afstand verzenden van langzame data kan perfect worden opgelost, met de toonaangevende kenmerkvoordeel op dit gebied.

U kunt de inhoud van de bron- en bestemmingsadressen van de Layer 3-pakketkop bekijken en u kunt overeenkomstige acties ondernemen op basis van de waargenomen informatie om de belangrijkste functies van bandbreedtetoewijzing, foutdiagnose en toegangscontrole van de TCP / IP-toepassing te bereiken informatiestroom. T

NT-IN114D Industrial Fibre Switch kan in de schakelkast worden geïnstalleerd door gebruik te maken van de optionele manier van DIN-RIAL of wandmontage. Het is een compact product dat een brede werktemperatuur ondersteunt, redundante stroomtoevoer, IP40-bescherming, LED-indicatielampje, het is de beste keuze voor de industriële speciale toepassing en een betrouwbare oplossing voor uw industriële Ethernet-verbinding.

De switch op de vierde laag optimaliseert het netwerk door taakverdeling en taakverdeling en biedt gedetailleerde verkeersstatistieken en boekhoudkundige informatie om netwerkcongestie, netwerkbeveiliging en netwerkbeheerproblemen op applicatieniveau op te lossen, waardoor het netwerk intelligent en beheersbaar wordt.

NT-IN114D-AT (AF) Industrial Switch-serie voegt PoE-functie toe, met 4 POE-voedingspoorten. Geen stroom of stroomkabel nodig, de high-definition IP-camera, draadloze AP, IP-telefoonapparaat kan worden opgestart door de Poe-technologie via een UTP. Voor N-net Poe ondersteunt onbeheerde industriële switch de IEEE802.3at-standaard, output 25,5 W.

Kenmerken


  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard: IEEE802.3 / u, 10Base-T, 100BASE-TX, IEEE802.3af, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Biedt 4 onafhankelijke 10 / 100M Base-TX-poorten voor UTP-redundante toegang en toegang voor meerdere gebruikers
  6. Ondersteuning Max tot 1552 Bytes pakketoverdracht
  7. Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  8. Ondersteuning van 3 lage-snelheid gegevenspoort, elk kan worden ingesteld als een afzonderlijk RS232-, RS485- of contactsluitingstype.
  9. Datapassage met lage snelheid maakt gebruik van Time Division Multiplexing-verzending, waardoor een lage vertraging en eenvoudige toepassing zonder bezet IP-adres mogelijk is.
  10. Lage snelheid datapoort ondersteunt snelheid van 0-115200bps
  11. De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt meervoudige bescherming tegen bliksem, overspanning, overspanning en ESD
  12. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  13. Ondersteun detectie en indicatie op afstand
  14. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  15. IP40 beschermingsnorm behuizing
  16. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  17. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  18. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit
  19. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W voor enkele poort
  20. 7 Gbps Niet-blokkerende lijnsnelheid van schakelende bandbreedte, 2K MAC-adres automatisch leren en 16 MB interne cache


Specificatie

 Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

IEEE802.3/u.10Base-T.100Base-TX.IEEE802.3af.IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Four RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (9/125)

 3 low-speed data port, Industrial terminals, connecting to RS232,R485,contact closure according to the setting

 Conversion means

 Store and Forward mode or Time division

 Address table

          2K

 Buffer space

 Built in 16M RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 L/A(Link/Transmit),100M(Speed),

PWR(Power),RPF(Remote power-off),SD(Fiber signal)

D1(Data passage 1 signal),D2(Data passage 2 signal),D3(Data passage 3 signal)


 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power, support power-off detection

 Power consumption

 <3W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

 Weight

 

Certificatie

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Toepassing

Industrial POE Switch

Dimensies


Industrial POE switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong