Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Onbeheerde 2 glasvezel POE-schakelaar

Onbeheerde 2 glasvezel POE-schakelaar
Onbeheerde 2 glasvezel POE-schakelaar

Onbeheerde 2 glasvezel POE-schakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN124-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Din-rail: IP40

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Unmanaged 2 Fiber POE Switch


NT-IN124 is een onbeheerde 2-vezel POE-switch met 6 poorten. Het ondersteunt 4-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.

De NT-IN124-reeks is verpakt in een compacte IP40-behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

NT-IN124-serie ondersteunt 4 poorten POE-functie. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP Camera, draadloze AP, IP-telefoon en ga zo maar door. Onze POE onbeheerde Fast Ethernet Media Converter ondersteunt IEEE802.3at, 25.5W output.

Onbeheerde 2 Fiber POE Sw itch Features

Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten.

Het gebruikt een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen

Ondersteuning van 4 stand-alone 10M / 100Mbps Adaptive switched twisted-pair kabel. Realiseer elektriciteitstoegang en mutil-gebruikerstoegang

Ondersteuning jumboraam tot 1600Bytes

Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

IP40 beschermingsstandaard behuizing

Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers

Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

Geef maximaal 4K MAC-adresvermeldingen en is gebouwd in 1,25 MB RAM

Onbeheerde 2 glasvezel POE-schakelaar Specificatie


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

 Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us,cut-through:0.9us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off)

  POW1 (POW1 power on/off), POW2(POW2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission), F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

 <5W (without PSE function)

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

 -40~80℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


 Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Unmanaged 2 Fiber POE Switc h- toepassing

NT-IN124

Unmanaged 2 Fiber POE Switc h Dimension


NT-IN124(2)

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong