Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Industriële hybride power over ethernet-switch

Industriële hybride power over ethernet-switch
Industriële hybride power over ethernet-switch

Industriële hybride power over ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN1082GF-8POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 1310nm, 850nm, 1550nm

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km, 2km

    Protection Level: IP40

    Connector Type: LC

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


Laag 3 schakelaar
Over het algemeen werken gewone switches alleen op de datalinklaag en werken routers op de netwerklaag. De krachtige drielaagse switch kan tegelijkertijd werken op de datalinklaag en netwerklaag en datapakketten doorsturen volgens het MAC-adres of IP-adres.

De NT-IN1082GF industriële Fast Ethernet POE-switchreeks is een 10-poorts industriële Ethernet onbeheerde switch, die 2 Gigabit Ethernet 1000Base-X-poorten en tot 8 100Base-TX-poorten biedt. Tot 3 MB grote volumebuffer is ideaal voor toepassingen die gegevensoverdracht met hoge bandbreedte vereisen.

Er moet echter worden opgemerkt dat de drielaagse switch de router niet volledig kan vervangen, omdat deze voornamelijk wordt gebruikt om Vlan-communicatie op twee verschillende subnetten te implementeren, in plaats van een gecompliceerde padkeuze voor gegevensoverdracht.

NT-IN1082GF Industriële Fast Ethernet POE-switch- serie biedt 12 ~ 48Vdc of 24Vac redundante voedingsingangen, met robuuste IP30 metalen behuizing, DIN-railmontage of wandmontage en hoogwaardige EMI / EMC-mogelijkheden.

Netwerkbeheerfunctie
De mate van beheer die door een schakelaar wordt ondersteund, weerspiegelt de beheersbaarheid en bediening van het apparaat. De switch met netwerkbeheerfunctie kan het verkeer van elke poort bewaken, de snelheid van elke poort instellen en de poortverbinding sluiten / openen.

De NT-IN1082GF-serie is functioneel onder een breed temperatuurbereik van -40 ℃ tot 80 ℃. Al deze kenmerken maken de schakelaars ideaal voor toepassingen die transmissie met hoge bandbreedte vereisen voor uplink, zoals videobewaking, tolsysteem, draadloze toegang en automatische fabrieksinstellingen.

Door de switchpoorten te bewaken, is het eenvoudig om netwerkverkeer te onderscheiden en snel netwerkfouten te definiëren, wat de beheersbaarheid van het netwerk verbetert.

NT-IN1082GF Industriële switch- serie voldoet aan IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PSE-standaarden, zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie. Met data en Power over Ethernet uit één unit, zal de NT-IN1082GF Industrial Ethernet Switch- serie het gebruik van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren.


Kenmerken



  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T. IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3z 1000Base-X. IEEE802.3at PSE. IEEE802.3af PSE
  3. Ondersteunt 2 gigabit SFP-slots voor uplink en 8 10 / 100M koperpoorten
  4. Identificeer automatisch de directe lijn en cross-line, is compatibel met verschillende NIC's, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten
  5. Deze industriële glasvezelswitch maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  6. Ondersteuning voor full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  7. Ondersteun jumboframe tot 1536 byte
  8. Ideaal voor elke complexe netwerkomgeving met 3Mb databuffer en 8.8G non-blocking switch fabric
  9. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  10. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  11. IP30 beschermingsnorm behuizing
  12. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  13. DIN-rail en wandmontage voor efficiënt gebruik
  14. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit
  15. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)



Specificaties

 Parameter

 Specifications

 Design Level

Industrial grade IP30 design standards

 Access mode

10/100/1000Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3z 1000Base-X,

 IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE, IEEE802.3af PSE

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

RJ45 ports: Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Gigabit SFP ports: depending on SFP module

 Switch Architecture

Store and Forward

 Switch Fabric

8.8G/Non-blocking

 Address table

4K

 Buffer space

Built in 3Mb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 BER

<10-9

 MTBF

50,000 hours

 LED indicator

Power Supply : PWR 1 , PWR 2

UTP Port: POE, L/A ,100

Fiber Port: L/A

 Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

<10W

 PoE Power Pins

 RJ45:  Mode A -- pins 1 and 2 for PoE(+); 3 and 6 for PoE(-)(Default)

        Mode B -- pins 4 and 5 for PoE(+); 7 and 8 for PoE(-)(Optional)

 Operating temperature

-40~80ºC

 Operating humidity

5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

-40~85ºC

 Storage humidity

5%~90%  non-condensing

 Dimensions

155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 

Certificatie

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Toepassing

Industrial POE switch

Dimensies


Industrial POE Swicth

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong