Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > 10 / 100M industriële PoE Ethernet-switch met meerdere poorten

10 / 100M industriële PoE Ethernet-switch met meerdere poorten

10 / 100M industriële PoE Ethernet-switch met meerdere poorten

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 3 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN116-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 120km, 100km

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO900

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


Adrestabel
De poortadrestabel bevat het MAC-adres van de host onder de poort. De poortadrestabel wordt automatisch gemaakt nadat de switch is ingeschakeld,
Opgeslagen in RAM en automatisch onderhouden.
De N-net NT-IN116 industriële Fast Ethernet POE Switch-serie is quad-port 10 / 100Base-TX naar single-port 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter met enkele glasvezelpoort en dubbele koperpoorten.

Het principe dat de switch conflicterende domeinen isoleert, is gebaseerd op de poortadrestabel en doorstuurbeslissingen.
Doorstuurbesluit

De 10 / 100M industriële PoE Ethernet-switch met meerdere poorten kan de transmissieafstand van het netwerk uitbreiden tot 120 km via de glasvezelpoort, en de UTP-poort kan werken met een applicatie van 10M of 100M.

Er zijn drie bewerkingen in het doorstuurbesluit van de switch: drop, forward en flood.
Discard: Discard wanneer de host onder deze poort toegang krijgt tot de bekende host onder deze poort.

NT-IN116 Industrial Fast Ethernet POE Switch- serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte. Het biedt een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijd gebruik.

Doorsturen: doorsturen wanneer een host onder een poort toegang krijgt tot een host onder een bekende poort.
Verspreiding: wanneer een host onder een bepaalde poort toegang krijgt tot een host onder een onbekende poort, moet deze worden overstroomd.

Het biedt ook dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of back-up voedingsingangen vereisen.

Elke bewerking moet het MAC-adres van het verzendende uiteinde registreren om de toegang voor andere hosts voor te bereiden.

De NT-IN116 Industrial Ethernet Switch-serie voldoet aan de IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie. Met data en Power over Ethernet uit één apparaat kan de NT-IN116 Industrial Switch-serie het gebruik van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren.

Kenmerken


  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX.IEEE802.3 10BASE-T.
  3. IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at
  4. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  5. Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  6. Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  7. Ondersteuning jumbo frame tot 1552K (store-forward modus)
  8. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  9. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  10. IP40 beschermingsnorm behuizing
  11. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  12. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  13. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit
  14. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)



Specificaties

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Four RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode

 Address table

          2K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1, PWR2

 UTP Port: POE(Green), L/A(Orange)

 Fiber Port: FX1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 

Certificatie


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Toepassing

Industrial POE Switch



Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong