Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Industriële 10 / 100M Ethernet naar glasvezel PoE Ethernet-switch

Industriële 10 / 100M Ethernet naar glasvezel PoE Ethernet-switch
Industriële 10 / 100M Ethernet naar glasvezel PoE Ethernet-switch

Industriële 10 / 100M Ethernet naar glasvezel PoE Ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN124-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


Driedelige concept-editor
Link laag
Gebruik het MAC-adres om de bewerking van het frame te voltooien.
De N-net NT-IN124 industriële switch is een onbeheerde 2-vezel POE-switch met 6 poorten. Het ondersteunt 4-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.

Het IP-adres van de switch wordt gebruikt voor managementdoeleinden. Het IP-adres van de switch is eigenlijk het IP van de VLAN.
Eén VLAN en één broadcastdomein, toegang tussen hosts in verschillende VLAN's is gelijk aan toegang tussen netwerken en moet worden bereikt via routing.

De NT-IN124 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

De toegang van hosts tussen verschillende VLAN's heeft de volgende situaties:
(1) Twee VLAN's zijn respectievelijk verbonden met twee fysieke interfaces van de router. Dit is de basistoepassing van de router.

NT-IN124 Industrial Fiber Switch-serie ondersteunt 4-poorts POE-functie. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP-camera, draadloze AP, IP-telefoon enzovoort. Onze Industrial Ethernet Switch ondersteunt IEEE802.3at, 25,5W output.

(2) Twee VLAN's zijn via trunk verbonden met een fysieke interface van de router. Dit is een eenarmige routering die wordt toegepast op subinterfaces.
(3) Gebruik een schakelaar met een drielaagse schakelmodule. Cisco's 3550 en Huawei's 3526 zijn standaard Layer 3-switches.
1) Gebruik het IP-adres van de VLAN als gateway om Layer 3-switching te implementeren, waarvoor het IP-adres van de VLAN moet worden ingesteld.
2) Stel de poort in om te werken op Layer 3, eis dat de poort geen switchport instelt en stel vervolgens het IP-adres van de poort in.

Kenmerken



  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  4. Deze industriële netwerkswitch maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning van 4 zelfstandige 10 M / 100 Mbps Adaptieve geschakelde twisted-pair kabel. Realiseer back-up van elektriciteit en gebruikerstoegang
  6. Ondersteuning jumbo frame tot 1600Bytes
  7. Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  8. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  9. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  10. IP40 beschermingsnorm behuizing
  11. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  12. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  13. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit
  14. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  15. Biedt tot 4K MAC-adresinvoer en ingebouwd 1,25 Mb RAM


Specificatie


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

 Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us,cut-through:0.9us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off)

  POW1 (POW1 power on/off), POW2(POW2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission), F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

 <5W (without PSE function)

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

 -40~80℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


Certificatie


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Toepassing


Industrial POE Switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong